Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tobiasson92 Aaa no tak :dd
2
@tobiasson92 Nigdy jakoś nie zwracałem uwagi na twój avek ale teraz widzę że to jakieś przypakowane bydle xD
5
@Coutinho007 Pewnie Busiemu
1
@Chakalaka Albo sam będzie jeżdził
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky No Morant jest świetny. Technicznie przekot.
1
@Mixtape Derick Rose to jeden z największych zmarniwanych talentów przez właśnie kontuzje
3
@Hubert98 tu masz ludzi z pesa : @Bobo25 @@Messibestplayerintheworld @macio_944 @norbi77
3
@Shapiro Thiago to klasowy zawodnik ale Jota bez przesady :v
9
Diogo Jota prawdopodobnie odchodzi z Wolverhampton do Liverpoolu za 35 baniek. Bardzo ciekawy transfer.
11
@dominik127pl Bardzo ładna rzeźba Domi
1
@kerouac Też tak sądzę kerlak
0
Nie lubię gdybać ale chętnie poczytam opinie ramblowych ekspertów. Myślicie że gdyby City przeszło Lyon to by coś zdziałali z Bayernem czy raczej też bez szans?
1
@NeroTFP Też się skuszę. No i czekam na debiut Van de Beeka
14
@DonMatteo901 Ja tam wolę Arsenal Artety
2
@arasz1819 Bayern ma ten plus że nikt im nie podskoczy w lidze.
3
@Hushovt Lotr >hp>hobbit
5
@itmustbejoke Xavi
2
Kemba Walker mocno zawodzi w play offach. Jednak od niego się wymaga dużo więcej niż to co obecnie gra. Bez niego raczej Celtowie nie mają szans. Jak oceniacie póki co Kembe? @zadafcb @fart
2
@tristan87 Dzis na jednej ze stron przeczytałem że był wybitnym kapitanem ale piłkarsko dostawał od Ramosa i Pique.
0
Czy Puyol był średnim obrońca ale nadrabiał charakterem? Jak oceniacie wyłącznie umiejętności defensywne?
4
Ale ta asysta Lewego krzyżakiem to ajajaj. Tak to nawet Neymar nie potrafi.
3
@kerouac Oba kluby to średniaki
1
@Chakalaka Też gdzieś tak bym typował
2
@Chakalaka Współczuje Borusi i Lipskowi. :C
0
Bundesliga najgorszą ligą wsród top5 ?
0
Bayern jest tak mocny czy inne drużyny są po prostu słabe w piłeczkę ?
0
@Przemo_92 Trzeba przyznać że chłop umie w motory.Najlepszy jest w Polsce?
4
@Janiama To ten znany pisarz?
0
@KapiFCB Mimo wszystko stawiam max Lakers 4:1/2.