Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Son z hat-trickiem.Wow.
2
@Danielao Tu jeden ziomek wstawia fajne mecze :
@okiemtypera_lucaxx95
8
@cat_r37 Co nie zmienia faktu że zarówno Roberto jak i Semedo są za słabi na ten klub.
0
@bixmix Szczerze to mocno mnie zdziwił ten kurs na Tottenham.Ponad 2.40.Nic tylko brać.
0
Sonaldo już z drugą bramką ;v
1
@Witam Kontuzja łydki chyba
0
@Messibestplayerintheworld @Krzychuuuu14 Dest nie w Bayernie?
5
Z jednej strony fajnie jakby sprzedali Semedo ale z drugiej niefajnie bo będzie tam grał Roberto.
0
No i bramka dla Southampton.
Danny Ings 1:0.
0
@RomanHoffer No taki 2/10
0
@viscajasiek Anulowany xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
@tommyVERceti Za szybko uwierzył że jest Messim
2
Skład Tottenhamu na dziś.Ndombele w pierwszym.
1
@Arkon Dobry ale mało regularny w tym co robi.
0
@Tomo1989 Psychika siadła i nie chcą grać po meczu z Bayernem
10
@Elnuum Ale on nawet kopie się po czole jak jest w rytmie meczowym
1
@Virusk3 Co rok w innym klubie,jakieś wypożyczenia.Teraz chyba wrócił do Milanu.
1
@Virusk3 Alen Halilović ?
9
@Junngeas Odegaard
15
Kto czuwa na nocnej warcie? :v
0
Już są 2 godzinki gamę 3 Boston vs Miami. Celtowie pod ścianą bo jak przegraja to będzie 3:0 i raczej z takiego wyniku już się nie podniosą. Dla dobra tej serii mam nadzieję że dziś Celtics górą.
0
@Rust_Cohle Chyba 40 mam
0
@justfootball Rafael Nadal
0
@FCBeSeM Jamesa lepiej jak nie masz
0
@Mixtape Ojojjj
0
@mkord właśnie nvm
0
Może jutro Bale zagrać z Southampton?
1
@Striker Skra też spoko :v
3
Jakbym mieszkał w Kędzierzynie to chyba bym chodził na każdy mecz Zaksy. To jaka oni siatkówkę grają to coś pięknego. Najlepszy polski zespół w ostatnich latach.