Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Busi tak dobry że nie ma chętnych
0
@tristan87 raczej nie
0
@Coutinho007 No teraz szybkość to podstawa
1
@escarabajo Na Luton to by wyszli u21 i by wygrali ale ogólnie słaby :p
1
@Coutinho007 Dziś ten skład mega slabiutki
1
@kerouac ajaj już późno i nie skumalem
8
Jastrzębski Węgiel wygrywa swój pierwszy mecz w kwalifikacjach do LM.
1
@kerouac Jak to Lo kerlak
0
@blazeq Nie no luźno :v
0
@Danny Gaucho AJ Danny. Myślałem że my przyjaciele
0
@Danny Gaucho Z drugiej strony Danny nie podoba się to nie oglądaj :v
32
Z Parisem jest tak że jego humor do niektórych trafia a do niektórych nie. Normalna rzecz. Facet oferuje jakąś tam rozrywkę.
7
@Kamilos84 Jest streamerem
2
25k ludzi ogląda live z Parisem.Sporooo.
10
@Ratamahatta Ale grał w najgorszym zespole w PL a mimo wszystko się wyróżniał.
5
@Mathew86 Nie zawsze liczby pokazują wszystko.Taki Arnold ma genialne a chłopa robią w obronie jak chcą.
23
Aarons ma mega potencjał.Już w poprzednim sezonie się wyróżniał w słabym Norwich.Oby to pykło.
1
@NeroTFP Zawsze uważałem że miejsce zwierząt jest w zoo.
3
No jak Bale wyzdrowieje to można go chyba dać.Myślałem że będzie z 10-11 kosztować.
1
@msmsms Havertz potrzebuje czasu bo bundesliga a premier league to przepaść ale pewnie chłopak się odnajdzie.Narazie bym go jakoś mocno nie krytykował.
0
@masq Braith zostaje :d
0
@abram3k No Zlatan oprócz umiejętności ma niesamowity mental.On zawsze chce wygrywać.
1
@NeroTFP Ibra za 2 tyg ma urodzinki chyba.Mógłby do 40 pokopac.
0
61 pkt w drugiej kolejce fpla.Niezly wynik patrząc że Bruno, Rash i Martial zrobili razem 8 pkt.A jak u was?
0
@PatrychoO A lepiej z wodą czy z mlekiem bo czytam że z mlekiem lipa xd
0
@Lamora Ja to świrze głównie basen i piłka
0
@Lamora A to np mam wypić dwie takie pełne szklanki tego białka czy jak xd
0
@Lamora Czyli np rano i wieczorem po 50g? Czy to bierze się jakoś przed treningiem?
0
@PatrychoO Szczerze to nigdy nie spozywalem żadnych suplementów a może zacznę w sumie. Ile takiego białka się bierze i ile razy dziennie przy np wadze 70?
22
@tristan87 No Luis przez ostatnie 7-8 lat to był jeden z najlepszych zawodników na świecie. Będzie brakować starego dobrego Suareza.