Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colon Całą Premier League,Barcelone no i wszystko w sumie co leci.
1
@IronSanHybrid Moja Hermiona
0
@Rust_Cohle Wara od Atletico ty
4
W sumie to zawsze byłem kibicem Atletico.
0
@maarioo Na jutubie
2
@Esteban_ Estebanie wez się w garść
1
@Barca_Big_Moment Chciałbym finał Rafa vs Nole.
0
@Barca_Big_Moment Pokonać Rafe we Francji to jak wygrać z 5 szlemow na raz.
1
@Mario96w Przynajmniej będzie można go oglądać dalej w la lidze.
2
@Misanthrope Wiadomo szkoda ale to była konieczność.
6
@Bartek22 Jeszcze Busquets
0
Duży transfer dla Atletico pod względem marketingowym.
2
@LuisSalvano Rzadko bo rzadko ale zgadzam się drogi Luisie.
1
@tristan87 Bardzo ładna twarz. No i reszta też.
1
@kubusnitecki a jakie polecasz?
3
La Patusiarnia.
21
@kubusnitecki hah xd
28
@kubusnitecki no i gitara
1
@Coutinho007 Dobre szkolenie maja. No i liga też robi swoje.
6
W piątek Harry Potter i Czara Ognia. Uuu. Rewelacja.
0
@Coutinho007 Oni troche starsi :D
2
@Coutinho007 W Anglii tego trochę jest : Mount, Greenwood, Sancho, Foden czy Saka.
1
@Coutinho007 Barklej jakby był regularny to byłoby super a tak 1 mecz dobry i dwa następne słabe i tak w kółko.
2
@itmustbejoke Jak Suarez był w formie to nikt nie musiał go ciągnąć bo był topka na świecie ale od 2 lat to jego Amigo mocno go ratował.
1
@Witekk10 A tak serio to podobna kontuzja stopy
5
Akurat Havertz ma mega potencjał. Jak dobrze się zgra z Wernerkiem to może być duet na lata w Chelsea.
8
@Witekk10 Poszedł świętować piłkarza roku i nie wrócił
2
@MESSIah16 Jednak umiejętności większe po stronie Ibry
2
@student97r Jeszcze w weekend wypunktuje West Brom :D
2
@student97r Teraz pójdzie z górki :v