Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hertha powinna płacić ludziom za oglądanie ich meczów. Takiej nudy nigdzie nie ma. Siermiezna piłka.
2
@PatrychoO Haha trochę ta. Chociaż z Hermiona to bym potańczyl
1
Wlazly jakie rakiety odpala dziś na zagrywce. Legenda.
1
@Kacstiff Lukas bo z Lublina
0
@NeroTFP 1. Messi 2.Ronaldo 3.Garrincha/Pele
2
@Coutinho007 Nowy Lewandowski
1
@PatrychoO Szo robi wrażenie
1
@MESSIah16 Rafa the King France Nadal
0
Harry robi smoka w bambuko.
1
@itmustbejoke Nieeeeeeeee
1
@leonek160 Jak to ciężki?Bez trypletu?
1
@daniel32778 Nie pokonałby.Witali by się bawił z nim.
0
Już za 30minut GKS Katowice podejmie Resovie.Bardzo ciekawy meczyk szczególnie dla Rzeszowa.Po ostatnim wpierniczu od Jastrzębia muszą się odkuć.
Transmisja na polsat sport oczywiście.
0
Wymienić Umtitiego+trochę siana na Memphisa to byłby deal życia ale pewnie bez szans.
0
Komentarz usunięty
1
@macio_944 No też tak myślę.
0
@macio_944 Ale też myślę że Messi był/jest niezadowolony z faktu że Suarez odszedł.
0
@escarabajo Na Atleti 1.55,Na Barce 1.52 i na Real najwyższy 1.90 z Betisem
0
@escarabajo Albo za nich Barce,Real lub Atleti?Kursy powyżej 1.50 na tych trzech
0
@escarabajo Właśnie tak myśle...może bramki zagrać w tym meczu?
0
@lucca87 Jakoś Tottenham mnie zachęcil po ostatnim meczu xD
1
@lucca87 Depay bo najbardziej prawdopodobny.
0
@Mr8lack Mogą ale kusi kurs na Everton który gra świetnie.
0
Co myślicie o takim czymś na weekend?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEwMjY5NDM5MjAwMTq8pjI9vl1WYy5bBYc%3D&kind=M
2
@Roobo Myślę że Messi również chciał by Suarez został i nie chodzilo tylko o forme pożegnania.
0
@kulek22 A dziękuje kolego
0
@tristan87 Następnym razem bo pomidor poleciał na pierwszy ogień :D
0
@mr Barca @anonimek @Prezes_sycylijczyk @kulek22 padło na pomidor :D
0
@arasz1819 Messi to pewnie kanapki ma ze wszystkim xD
0
Wy tu o Messim a ja to mam prawdziwe dylematy życiowe.Pomidor czy ogórek do kanapek z serem?