Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Brawo sędzia i zólta za symulke.Fuu.
0
@MontelQ Maguire to bohater
1
United z bramką ale grają tragicznie.
1
@Hushovt Bruno u mnie na kapitanie xD.
0
Brighton 1:0. :v
0
@ronni37 pewnie ja
8
@Coutinho007 I ten obrońca to takie 2/10
0
@ElPonczato Hmm. Niby można. :v
0
@ElPonczato Ee tam. Są wkurzeni po ostatnim
0
@ElPonczato United, Milan, Tottenham, Chelsea same pewniaki
3
@NeroTFP Wilfredo to król. On potrzebuje tylko złota na io.
Jego talent i możliwości mnie przerażają.
0
@Rewolucja123 Mam wszystkie i chyba sobie odswierze ta serię
0
@kuz Kiedy to będzie?
20
Dziwię się że jeszcze nikt nie zrobił jakieś zajebistej gierki związanej z Harrym Poterem na wzór wiedźmina. Przecież to byłby taki sztos że w każdym domu grany byłby HP. Ajajaj.
2
@PatrychoO Z niektórymi tak.
1
@Coutinho007 Zarówno Hazard jak i Coutinho, Dembele jakby odpalił swoje najlepsze wersję to oo panie. Każdy z nich nie gra tego co było w Chelsea, Borusi i Liverpoolu.
0
@Barca_Big_Moment Rafa podobno nie jest w najlepszej formie ale zobaczymy
0
@AdiKingu96 Co ci nie pasuje?
2
@PatrychoO Też mi się podobało
1
@Barca_Big_Moment Oby taki był finał Nole vs Rafa.
18
Ale Voldemort dał się zrobić. Biedak.
0
@osa91 Oglądałem tylko dwa pierwsze :c ale chyba zaraz powtórka będzie na polsat sport
0
Zaraz Voldek wkroczy do akcji i pomacha różdżką.
1
@barcamember Może być ale nie jestem jakimś big fanem jego
2
Trefl Gdańsk wygrywa z Cuprum Lubin 3:1 w setach. Bardzo przyjemny meczyk.
3
@PatrychoO Byczek Kruum
1
@Coutinho007 Niemiecka solidność niby xd
0
@notor1ous Czyste United
1
@codemat Pijemy ale herbatkę z cytrynka