Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic z bramką, Lusito z dubletem, Munir z bramką. No ładnie.
2
@ViscaBarca123 Potwierdzam :D
67
Fati jeśli chodzi o wykończenie miażdży Viniego. Wydaje się że ma dużo lepsza przyszłość niż Brazylijczyk.
0
@Striker To też. :D
0
Świetną zmianę dziś dał Arthur. Grał też w ciężkim momencie dla Juve bo grali w 10 a dał dużo stabilności i nawet próbował się angażować w ofensywę. Myślę że w next meczu wyjdzie w podstawie.
5
@PatrychoO Hazardzista ma kontuzje.
0
Ma ktoś dziurę Kutinio?
0
@mekston Wiesz może jak się to ukazuje ta statystyka? Kto ma najwięcej bramek w tym roku po Ronaldo?
1
@KamilZ Ładnie wyskoczył byk
1
Woow Ronaldo ale brama z bani
6
@macio_944 Może to on będzie wodzem Amigosow
1
@Roni/VEB Szanuję za Karuso :D
0
Czerwona dla Juve hah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Niezły komentator :D
2
@neymarjr_143 On właśnie to akruat ma.Potrafi się mądrze poruszać i wywierać presję.
2
Dobra robota Grizzzaaa.
0
@BaroPodertos No ja właśnie mam Calverta,Richarlisona i James+Bruno i KDB,Martial.No i kogoś muszę za Sona ;v
1
@BarcaInfo ile tam na klate bierzesz świrku ?
0
@BaroPodertos Ciężko mi znaleść do 9 mln jakies dobre rozwiązanie ;d bo tyle Son kosztuje
1
@BaroPodertos Ja chyba Havertzowi dam szansę.Nexta grają z Crystal Palace.
0
@Danger204 Ja tak samo.Hah ;v
3
Son wypada na jakiś czas.Trzeba go zmienić w fplu.
2
@Pawlak1992 Juve zajęte więc zostaje Paryż.
0
@Ghotti Gdzie de Bruyne do Pogbusia.Francuz miazdzy
1
@kris81 No przynajmniej masz szczyptę emocji gwarantowana;p
0
@kris81 Wiem bo mam znajomych którzy tak grają.Ale to chyba jest troche stresujące nie ?;p
0
@kris81 20 koła w miesiac przytuliles.Niezle xD
0
@cchesterr43 Sędziowie już sie nie nabierają na jego sztuczki
4
To już 4 karny dla Vardy'ego w tym sezonie a dopiero 3 kolejka.Może iść na rekord ;v