Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Szczerze to spodziewałem się że pogonią Doca. Wynik LAC był mega rozczarowujacy.
0
@student97r Mogli sobie D'Antoniego wziąć :D
1
@student97r Zrozumiała decyzja.
1
@SevBlaugrana Valencii nie graj
3
@MESSIah16 On raczej będzie tylko rezerwowym na ostatnie 10-15 min.
2
Komentarz usunięty
1
Hurkacz odpada w pierwszym meczu we French Open. Szkoda.
1
@Mario96w Jak bd miał jakieś pytania to pytaj, gralem z 5 lat
0
Szybko Willian posadzil Pepe na ławce. Trochę dziwne że taki dziadek wygryzl naprawdę fajnego grajka.
0
@MESSIah16 Jest jeszcze Greenwood
11
@damianex10 OOO Panie Damianie.Solidna analiza.
0
@mr_robot w c+.............c+
2
@xBoMBoWiECx Fajnie by było ale o 1 skład łatwo by nie było
0
@NaFazieHitman Chyba wyłoże troche siana na nich.Fajnie armatki grają.
0
Myślicie że Arsenal może dziś ukuć Liverpool?Kurs mocno zachęca ;d
1
@neymarjr_143 Chciał dobrze przy słupku ;d
1
@Ghotti Braith nie odejdzie ;v
3
@neymarjr_143 Drybling jak zawsze magiczny ale wykończenie równiez xD
0
@Arkon Ostatnio mi się śniło 4:3 dla Miami :D
8
@NGTRX Zgadzam się.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A. Coś na Arsenal Live
8
@sokot Tych obrońców już Pep naprawdę kupił sporo
5
@barcelonaLM Desperacki ruch
0
Covid w Vervie Warszawa i ich mecze zostaną przełożone. Szkoda bo czekałem na meczyk ze Skra.
0
@Coutinho007 To najważniejsze. Brakuje mu parę meczy z rzędu by jakiś rytm złapać.
5
Griezmann może tak grać jeśli inni będą tak szaleć. Nie zawsze mogą wszyscy błyszczeć. A i tak według mnie nie zagrał najgorzej. Też nie wiemy jakie główne założenia miał Ronald dla Griza.
1
@fart Też tak myślę byku
0
@BarcaInfo Może tak być
0
@Striker Tam niby Messi biega
21
Wydaje się że to teraz Dembele jest na straconej pozycji. Będzie mu ciężko o 1 skład ale niech walczy komarek.