4

Trincao młody i jeszcze ma ten nawyk że trzeba podać do Messiego :v

2

Griezmann zawsze był ciężkim zawodnikiem to wykorzystania. Ma atuty które w obecnym futbolu są średnio w cenie.

2

@Esteban_ Filip to crack

0

Brakuje soczystego uderzenia od Coutinho. Szkoda że tam był słupek.

0

@barcelonaLM W stoke to muszą grać tak wszystkie mecze bo tam wiecznie pada i zimno xD

0

@D1OS Zobacz jeszcze raz.

3

Głowa też można strzelić bramke. Był spalony..

0

Był spalony minimalny.

0

@itmustbejoke to own goal a nie6Messi

0

Harry Kane dziś z hat-trickiem.

1

Na plus Busi, Frenkie i Cou. Na duży minus Messi i niestety Griz.

2

@ksobi No tak bym zrobił.

0

Zupełnie niepotrzebne zachowanie Lengleta ale mimo wszystko nie dałbym mu kartki drugiej za to.

2

Coutinho zawsze miał to coś. Ten błysk. Dobry trener takiego cracka wykorzysta.

1

@Coutinho007 Trincao za Messiego :D

0

Slabiutki mecz Leo póki co.

0

Stoke musi grać tak w każdym meczu. Nie narzekać.

0

@arkasath W Anglii takie coś to standard. Nie ma co narzekać.

1

Mega sukces dla polskiej drużyny. Lata upokorzeń.Oby coś pograli w tej le.

1

@Coutinho007 Raczej ta. Swoje minuty i tak pewnie dostanie bo Fati nie da rady grac wszystkiego.

2

@Brusu Pewnie tak

1

@Coutinho007 Nie no swiruje.

0

Dembele na ławce. Odchodzi. :v

0

Zdecydowanie grupa h zaserwuje w tym roku najlepsze mecze.Pojedynki PSG vs United czy Lipsk.Ajajaj.

0

@Janas11224 1 miejsce na luziku

0

@jeyx77x Greenwooda jeszcze trochę rozumiem bo ma jednak tylko 18 lat ale Foden ma 20 i dzieciaka chyba :d

0

Greenwood i Foden tym razem bez powołania :v


3

@Danny Gaucho Hhahahaha heh

0

@Chakalaka A gdzie Voldemort

6

@sebasek99 Kolega stawia na doświadczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?