Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Trincao młody i jeszcze ma ten nawyk że trzeba podać do Messiego :v
2
Griezmann zawsze był ciężkim zawodnikiem to wykorzystania. Ma atuty które w obecnym futbolu są średnio w cenie.
2
@Esteban_ Filip to crack
0
Brakuje soczystego uderzenia od Coutinho. Szkoda że tam był słupek.
0
@barcelonaLM W stoke to muszą grać tak wszystkie mecze bo tam wiecznie pada i zimno xD
0
@D1OS Zobacz jeszcze raz.
3
Głowa też można strzelić bramke. Był spalony..
0
Był spalony minimalny.
0
@itmustbejoke to own goal a nie6Messi
0
Harry Kane dziś z hat-trickiem.
1
Na plus Busi, Frenkie i Cou. Na duży minus Messi i niestety Griz.
2
@ksobi No tak bym zrobił.
0
Zupełnie niepotrzebne zachowanie Lengleta ale mimo wszystko nie dałbym mu kartki drugiej za to.
2
Coutinho zawsze miał to coś. Ten błysk. Dobry trener takiego cracka wykorzysta.
1
@Coutinho007 Trincao za Messiego :D
0
Slabiutki mecz Leo póki co.
0
Stoke musi grać tak w każdym meczu. Nie narzekać.
0
@arkasath W Anglii takie coś to standard. Nie ma co narzekać.
1
Mega sukces dla polskiej drużyny. Lata upokorzeń.Oby coś pograli w tej le.
1
@Coutinho007 Raczej ta. Swoje minuty i tak pewnie dostanie bo Fati nie da rady grac wszystkiego.
2
@Brusu Pewnie tak
1
@Coutinho007 Nie no swiruje.
0
Dembele na ławce. Odchodzi. :v
0
Zdecydowanie grupa h zaserwuje w tym roku najlepsze mecze.Pojedynki PSG vs United czy Lipsk.Ajajaj.
0
@Janas11224 1 miejsce na luziku
0
@jeyx77x Greenwooda jeszcze trochę rozumiem bo ma jednak tylko 18 lat ale Foden ma 20 i dzieciaka chyba :d
0
Greenwood i Foden tym razem bez powołania :v
3
@Danny Gaucho Hhahahaha heh
0
@Chakalaka A gdzie Voldemort
6
@sebasek99 Kolega stawia na doświadczenie