4

@Borneo Barcelona przegrała 8:2 z Bayernem.Po co ma tu grać?

0

Gra w końcu Juve z Napoli ?

1

@budel17 Ta.Ma coś w sobie ;pp

1

@NaFazieHitman Voldemorta?

1

Thiem przełamuje Gastona i ostatni gem przy serwisie Austriaka.Chyba po gierce.

0

@Transu96 Która część?>

0

Narazie Gaston i Thiem twardo przy swoim serwisie.Zobaczymy który pierwszy pęknie.

0

@bixmix Po kursie 1 na bank rozliczone będzie

3

W końcu ta ławka Barcelony jakoś wygląda a nie jak grupa przypadkowych grajków.Jest czym zaskoczyć/straszyć.

0

@mekston Djoko zawsze stabilny ale czy jest w stanie pokonać we Francji Rafe?

0

@bixmix Czyli nie grają dzis?

0

Niesamowicie się dziś męczy Thiem.Ciężko mi sobie wyobrazić widok w którym eleminuje Rafe we Francji.Ale jak wiadomo wszystko w sporcie jest możliwe.

1

To już nie jest Lewandowski tyko Lewanboski

0

@Coutinho007 Ja myślałem nad Masakrator

0

Jako że pseudonim maszyna jest już zajęty to jaki dalibyście Lewandowskiemu?

10

Barcelona to by rozgromiła Bayern i nawet z tym nie dyskutujcie.

3

@Coutinho007 Mieli okazje na Pochetino

0

@MaziFCB Boli ich 20 mistrzostw Anglii

3

Maguire to jest chyba obecnie najgorszy profil obrońcy.Co z tego że wysoki i silny jak z piłką się obraca godzinę.Do tego mam wrażenie że piłka przy nim płacze.Strasznie surowy stoper pod względem technicznym.

1

@Pogba Zmotywowany Bale to świetny zawodnik.W Anglii miażdżył wszystkich.

1

Jeszcze jak dojdzie Bale to atak Son,Kane i Gareth może być topka w Europie.

1

Mou zawsze potrafił przygotować drużynę na wielkie mecze.Bardzo niedoceniany trener.

2

Ale Rafa szybciutko wyjaśnia kolege z USA.Widać żę każda minuta na korcie się liczy dla Hiszpana.Im więcej odpoczynku tym lepiej.

0

@student97r Potencjał ogromny ale jednak nigdy nie jest dobrze gdy masz aż takich 2 zawodników co lubią dominować na piłce.

1

@student97r Hah też to widziałem z LBJ.Jeszcze nie zagrał nawet 1 meczu z KD a już mówi takie rzeczy ;vv

0

@ObywatelPL To by była najlepsza opcja.Ale na siłę go nie zmusisz.

0

@ObywatelPL Albo wie że sobie nie poradzi na wypożyczeniu albo wierzy w swoje umiejętnośći.

1

@VenoM Bo to Kyrie Irving :v

1

,,Wydaje mi się, że nie będziemy mieć głównego trenera. Kevin może pełnić te obowiązki, ja również będę w stanie to robić''-Kyrie Irving
Takie coś nigdy się nie może dobrze skończyć.
@student97r @fart

1

@student97r Szkoda że nie osiągnął tego co powinien.Niesamowicie utalentowany.Teraz już zostało same nazwisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?