Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Borneo Barcelona przegrała 8:2 z Bayernem.Po co ma tu grać?
0
Gra w końcu Juve z Napoli ?
1
@budel17 Ta.Ma coś w sobie ;pp
1
@NaFazieHitman Voldemorta?
1
Thiem przełamuje Gastona i ostatni gem przy serwisie Austriaka.Chyba po gierce.
0
@Transu96 Która część?>
0
Narazie Gaston i Thiem twardo przy swoim serwisie.Zobaczymy który pierwszy pęknie.
0
@bixmix Po kursie 1 na bank rozliczone będzie
3
W końcu ta ławka Barcelony jakoś wygląda a nie jak grupa przypadkowych grajków.Jest czym zaskoczyć/straszyć.
0
@mekston Djoko zawsze stabilny ale czy jest w stanie pokonać we Francji Rafe?
0
@bixmix Czyli nie grają dzis?
0
Niesamowicie się dziś męczy Thiem.Ciężko mi sobie wyobrazić widok w którym eleminuje Rafe we Francji.Ale jak wiadomo wszystko w sporcie jest możliwe.
1
To już nie jest Lewandowski tyko Lewanboski
0
@Coutinho007 Ja myślałem nad Masakrator
0
Jako że pseudonim maszyna jest już zajęty to jaki dalibyście Lewandowskiemu?
10
Barcelona to by rozgromiła Bayern i nawet z tym nie dyskutujcie.
3
@Coutinho007 Mieli okazje na Pochetino
0
@MaziFCB Boli ich 20 mistrzostw Anglii
3
Maguire to jest chyba obecnie najgorszy profil obrońcy.Co z tego że wysoki i silny jak z piłką się obraca godzinę.Do tego mam wrażenie że piłka przy nim płacze.Strasznie surowy stoper pod względem technicznym.
1
@Pogba Zmotywowany Bale to świetny zawodnik.W Anglii miażdżył wszystkich.
1
Jeszcze jak dojdzie Bale to atak Son,Kane i Gareth może być topka w Europie.
1
Mou zawsze potrafił przygotować drużynę na wielkie mecze.Bardzo niedoceniany trener.
2
Ale Rafa szybciutko wyjaśnia kolege z USA.Widać żę każda minuta na korcie się liczy dla Hiszpana.Im więcej odpoczynku tym lepiej.
0
@student97r Potencjał ogromny ale jednak nigdy nie jest dobrze gdy masz aż takich 2 zawodników co lubią dominować na piłce.
1
@student97r Hah też to widziałem z LBJ.Jeszcze nie zagrał nawet 1 meczu z KD a już mówi takie rzeczy ;vv
0
@ObywatelPL To by była najlepsza opcja.Ale na siłę go nie zmusisz.
0
@ObywatelPL Albo wie że sobie nie poradzi na wypożyczeniu albo wierzy w swoje umiejętnośći.
1
@VenoM Bo to Kyrie Irving :v
1
,,Wydaje mi się, że nie będziemy mieć głównego trenera. Kevin może pełnić te obowiązki, ja również będę w stanie to robić''-Kyrie Irving
Takie coś nigdy się nie może dobrze skończyć.
@student97r @fart
1
@student97r Szkoda że nie osiągnął tego co powinien.Niesamowicie utalentowany.Teraz już zostało same nazwisko.