Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle A ile tych komentarzy masz?
0
@Rust_Cohle Jednak bez rambli to strona by dużo straciła.
0
@student97r To też w sumie fenomen.Tyle tych finałów a jednak tylko 3 pierscienie.Mało jak na tej klasy zawodnika ale myślę że do 5 dobije
0
@daniel32778 Kiedyś może tak ale obecnie to jest niemożliwe
0
@student97r Cieżko będzie Jimmy'emu grac na takim poziomie przez reszty meczy ale licze na serie typu 4;3
5
@kubasa Barca com bez rambli nie istnieje
0
@InvictusQQ @tristan87 był szybszy
0
@student97r Nawet gdyby grali z Adebayo i Dragićem to nadal faworytem są Lakers ;v
1
Są duże szanse że Bam się pojawi w czwartym meczu.
0
@Kamiloza91 Ta.Na Calverta,Richarlisona i Martiala
2
@Majkel34 Nie ma za co.
0
@Kamiloza91 na Cavaniego jak będzie
0
@AllBundy https://fantasy.premierleague.com/
0
Najlepszy ziomek w fpl w 4 kolejce.Wow.Jaki wy rekord mieliście?Ja najwięcej mialem 124 ale to w tamtym sezonie.
0
@Colon otóż nie
0
@Yosemite Test dla Ole.
0
@Arkon Czemu Liverpool? Obronę mają mega dziurawa.
3
Bardzo ciekawe zakończenie okienka transferowego przez United. Kupili Cavaniego, Tellesa i dwóch 18-latków z czego jeden ma dołączyć do 1 drużyny a drugi w styczniu. Za całą czwórkę koszt około 60 mln.
1
@Hushovt Piękny Legolas. Jeden z moich ulubionych bohaterów.
2
@Maker0 Brejt po kontuzji.
2
@Yosemite vamos Matadooor.
2
@DaPi El Matador jeszcze pokaże klasę.
1
@BoRoWieC W tv?
1
@NeroTFP Nie szanowali Edka w Psg. Oby ich pokarał.
2
Skra już prowadzi 2:0 z Nysą. Goście raczej bez podejścia w tym meczu i szykuje się gładkie 3:0.
0
@Janiama Oglądałem. Fajnie grały.
1
Sander znowu nie może zagrac.Trochę to niepokoi. Skra dużo poświęciła by go pozyskać.
2
@Yosemite Antek zawieszony na 3 mecze także Cavani może pokazać się.
4
@Yosemite Zmasakruje ta ligę.
3
@IronSanHybrid W piątek się widzimy