4

@TenJeden Jakim kagancu chłopie? Bo maskę założysz XD. Nie rozsmieszaj mnie.

1

@student97r Ja tam czekam już na nowy sezon :d

0

@kosioraldo Ty to powinneś milczeć.

3

@covidout Obchodzi mnie mój los ale jeśli taki random jak ty będzie wykazywał się głupota to niestety jestem zagrożony :c

3

@kosioraldo Dobrze się czujesz?

2

@covidout Co znaczy nieskuteczna? Myślisz że jak założysz maskę to jesteś nieśmiertelny? Maska ma na celu ograniczyć ryzyko a nie cię uratować. Możesz nosić i się zarazić. Jeśli jest coś co można zrobić by chronić się bardziej przed tym wirusem to trzeba to robić a nie przeciętny Kowalski bo mu maski się nosić nie chce. Zamykam temat.

0

@covidout Wszyscy mają ja nosić a nie tylko ja :v

2

@covidout Według lekarzy zmniejsza ryzyko zachorowania

0

@wojtekjoe Maska zwiększa jakąś tam ochronę podobno. Chyba nie będzie kombinezonow :v

1

@Wossi61FCB AA to rozumiem. To faktycznie jest problematyczne dla takich osób jak ty.

3

@Wossi61FCB Bez przesady świrze. Co mają powiedzieć ludzie w sklepach :v

1

@barcelonaLM Coś więcej byku?

14

@wojtekjoe A co ci ta maska przeszkadza?

1

@Barca_Big_Moment Rafa 2 Nole 2.50 a reszta po 10

1

@Barca_Big_Moment W sumie to jest ciekawe bo kurs na Nole jest bardzo niski 1.25 a na tamtego 3.80

0

@Colon Co prawda to prawda

5

@Barca_Big_Moment Djoko będzie w finale byku

0

@Rewolucja123 Dawaj na jutuba jakiegoś

0

@Mixtape Słoń szczerze

2

@Rewolucja123 Nigdzie byku

16

To właśnie dziś Iga Świątek może awansować do finału wielkiego szlema. Ten turniej to już jest wielki sukces. Do tego półfinał w deblu również. Gdy Rafa zdobywał swojego pierwszego szlema we Francji miał 19 lat. Czas na Igę :D

11

@NeroTFP Cringe przez duże C

1

@VamosRakieta Niby towarzyski ale 7 bramek robi wrażenie.

0

Michał Winiarski zakażony covidem.

0

Ramos wchodzi brameczke strzelić.

0

@Colon No on wgl ostatnio coś w nie sosie. Wszystko mu nie pasuje.

3

Nole wygrywa 3:1 i melduję się w półfinale! Brawo.

0

@Pawlak1992 Najlepszy to jest Roy Jones Jr

5

@robsesh Do premier league bardziej by pasował ale do la ligi też się spokojnie nadaje.Jak jest zdrowy of course.

6

@Danny Gaucho bierzesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?