Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TenJeden Jakim kagancu chłopie? Bo maskę założysz XD. Nie rozsmieszaj mnie.
1
@student97r Ja tam czekam już na nowy sezon :d
0
@kosioraldo Ty to powinneś milczeć.
3
@covidout Obchodzi mnie mój los ale jeśli taki random jak ty będzie wykazywał się głupota to niestety jestem zagrożony :c
3
@kosioraldo Dobrze się czujesz?
2
@covidout Co znaczy nieskuteczna? Myślisz że jak założysz maskę to jesteś nieśmiertelny? Maska ma na celu ograniczyć ryzyko a nie cię uratować. Możesz nosić i się zarazić. Jeśli jest coś co można zrobić by chronić się bardziej przed tym wirusem to trzeba to robić a nie przeciętny Kowalski bo mu maski się nosić nie chce. Zamykam temat.
0
@covidout Wszyscy mają ja nosić a nie tylko ja :v
2
@covidout Według lekarzy zmniejsza ryzyko zachorowania
0
@wojtekjoe Maska zwiększa jakąś tam ochronę podobno. Chyba nie będzie kombinezonow :v
1
@Wossi61FCB AA to rozumiem. To faktycznie jest problematyczne dla takich osób jak ty.
3
@Wossi61FCB Bez przesady świrze. Co mają powiedzieć ludzie w sklepach :v
1
@barcelonaLM Coś więcej byku?
14
@wojtekjoe A co ci ta maska przeszkadza?
1
@Barca_Big_Moment Rafa 2 Nole 2.50 a reszta po 10
1
@Barca_Big_Moment W sumie to jest ciekawe bo kurs na Nole jest bardzo niski 1.25 a na tamtego 3.80
0
@Colon Co prawda to prawda
5
@Barca_Big_Moment Djoko będzie w finale byku
0
@Rewolucja123 Dawaj na jutuba jakiegoś
0
@Mixtape Słoń szczerze
2
@Rewolucja123 Nigdzie byku
16
To właśnie dziś Iga Świątek może awansować do finału wielkiego szlema. Ten turniej to już jest wielki sukces. Do tego półfinał w deblu również. Gdy Rafa zdobywał swojego pierwszego szlema we Francji miał 19 lat. Czas na Igę :D
11
@NeroTFP Cringe przez duże C
1
@VamosRakieta Niby towarzyski ale 7 bramek robi wrażenie.
0
Michał Winiarski zakażony covidem.
0
Ramos wchodzi brameczke strzelić.
0
@Colon No on wgl ostatnio coś w nie sosie. Wszystko mu nie pasuje.
3
Nole wygrywa 3:1 i melduję się w półfinale! Brawo.
0
@Pawlak1992 Najlepszy to jest Roy Jones Jr
5
@robsesh Do premier league bardziej by pasował ale do la ligi też się spokojnie nadaje.Jak jest zdrowy of course.
6
@Danny Gaucho bierzesz?