Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho Ale ten ich wlaściciel musi być qu.
25
Tak jest.
4
Rafa wygrywa 3:0 ale to był bardzo dobry mecz. Świetnie się pokazał Sinner a Rafa cóż. Jak zawsze do przodu. 98 zwycięstwo w RG.
0
@Colon Widziałem. Szok.
1
@Barca_Big_Moment No. Dokładnie. Chłopak 19 lat więc wszystko przed nim.
2
@Barca_Big_Moment Ten 1 set był świetny Sinnera. Drugi też niezły.
2
Kasuje go już ostro w tym trzecim secie Rafa. Ale i tak fajnie się pokazał Sinner.
1
@Colon A idź spać drogi Colonie
0
@JimMorrisonFCB i go przełamał. Nie ma co siedzieć.
1
@budel17 Ja to samo chyba hah
1
No i Rafa wygrywa już 2:0 w setach.
0
@Colon Było parę prostych błędów
1
I znowu. Niby Sinner ma wszystko a i tak Rafa wygrywa. I go przełamuje.
0
@Colon i to na jakim luzie
0
@Coutinho007 Jakoś wolę pisać Rafa. Nie wiem czmru :D
1
@Colon Kiepskie warunki dla Rafy
0
@PatrychoO Dziwne ale fajne
0
@Colon Troche tak
0
Nadal przełamany w drugim secie. Dobry gem Sinnera.
0
@kamilo0066 Niestety ale może być ciężko.
0
@jacobFCB On jest prawie identyczny jak JP :D
1
@Colon Miał swoje okazję. Trochę szkoda bo to był ważny set.
1
@budel17 Wymeczyl go Rafa psychicznie. Najważniejsze piłki Sinner zepsul.
0
Jestem fanem Rafy ale szkoda mi Sinnera. Kurcze.
0
@Tomo1989 Dobry to mało powiedziane :v
0
@Tomo1989 Bilans 100:2 ja cię pier.
0
@JimMorrisonFCB Rafa ma ogólnie chyba 2 porażki w French Open?
0
@Colon Niepotrzebne to było
1
Sinner przełamuje Nadala i prowadzi 6:5.Woow.
0
@Colon Zgadzam się.