0

@szymon6847 Obecnie nie ale od listopada wracam

0

Schwartzman przy swoim serwisie z 40:0 na 40:40...ooo panie.

0

@szymon6847 Ja teraz 68 kg ale spróbuje podskoczyc do 72-73

0

@APRA Bez zmienników
Ronaldo-Suarez-Messi
Modric-Xavi-Iniesta
Marcelo-Pique-Ramos-Alves
Neuer

0

@mekston Ja i tak czekam na Rafe i oczywiście Igę ale ten meczyk równiez fajny.

0

Diego chyba wraca do gry.Piąty secik wisi w powietrzu.

0

@derlysy1979 20:30/21:00 będzie o tej grać gdzies

1

@masq Eeee.Nie ma tak łatwo byczku :v

1

@justfootball Wygląda jak moja 16-letnia kuzynka

6

@Brusu Pytanie czy on sam chce.Wydaje mi się że on już jest spełniony piłkarsko a teraz po prostu odpoczywa w słonecznej Barcelonie.

0

@Coutinho007 Niby dba o swoich co nie jest jakoś dziwne.Z Pogbą i Żiru było podobnie gdy mieli kryzysy w swoich klubach.Tylko zapomniał że to Barcelona b ędzie decydować gdzie będzie grac i o ile bedzie grac,

1

@budel17 Psycha siada z każdym punktem

0

@mekston Też mi się wydaje że juz sie nie podniesie.

0

Ale Diego się gubi.Ojoj.

4

Dobrze to panowie niech się pomeczą dzisiaj a Rafa na spokojnie dojdzie do finału. :]

13

@MesQueUnClub96 Będzie się jedeń koleś oswiadczać tutaj publicznie

1

Ktoś tu pisał ostatnio że to własnie Schwartzman może być bardzo pozytywnym zaskoczeniem w tym turnieju.
Chyba @JimMorrisonFCB .

3

@NeroTFP Nie ma też co narzucać presji bo niektórzy już myślą że wygra szlema.Krok po kroku.

0

@DonMatteo901 No ja też lubię mieć w fifce akurat xD

4

Numery nie grają. Niech ma nawet 10.Ludzie za duże przywiązanie maja do numerów.

0

@Kamiloza91 Saint Maximin

4

@dominik127pl Nie wiem Domi ale ta gra wymaga wielu poświęceń

0

@Rust_Cohle A ile tych komentarzy masz?

0

@Rust_Cohle Jednak bez rambli to strona by dużo straciła.

0

@student97r To też w sumie fenomen.Tyle tych finałów a jednak tylko 3 pierscienie.Mało jak na tej klasy zawodnika ale myślę że do 5 dobije

0

@daniel32778 Kiedyś może tak ale obecnie to jest niemożliwe

0

@student97r Cieżko będzie Jimmy'emu grac na takim poziomie przez reszty meczy ale licze na serie typu 4;3

5

@kubasa Barca com bez rambli nie istnieje

0

@InvictusQQ @tristan87 był szybszy

0

@student97r Nawet gdyby grali z Adebayo i Dragićem to nadal faworytem są Lakers ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?