Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymon6847 Obecnie nie ale od listopada wracam
0
Schwartzman przy swoim serwisie z 40:0 na 40:40...ooo panie.
0
@szymon6847 Ja teraz 68 kg ale spróbuje podskoczyc do 72-73
0
@APRA Bez zmienników
Ronaldo-Suarez-Messi
Modric-Xavi-Iniesta
Marcelo-Pique-Ramos-Alves
Neuer
0
@mekston Ja i tak czekam na Rafe i oczywiście Igę ale ten meczyk równiez fajny.
0
Diego chyba wraca do gry.Piąty secik wisi w powietrzu.
0
@derlysy1979 20:30/21:00 będzie o tej grać gdzies
1
@masq Eeee.Nie ma tak łatwo byczku :v
1
@justfootball Wygląda jak moja 16-letnia kuzynka
6
@Brusu Pytanie czy on sam chce.Wydaje mi się że on już jest spełniony piłkarsko a teraz po prostu odpoczywa w słonecznej Barcelonie.
0
@Coutinho007 Niby dba o swoich co nie jest jakoś dziwne.Z Pogbą i Żiru było podobnie gdy mieli kryzysy w swoich klubach.Tylko zapomniał że to Barcelona b ędzie decydować gdzie będzie grac i o ile bedzie grac,
1
@budel17 Psycha siada z każdym punktem
0
@mekston Też mi się wydaje że juz sie nie podniesie.
0
Ale Diego się gubi.Ojoj.
4
Dobrze to panowie niech się pomeczą dzisiaj a Rafa na spokojnie dojdzie do finału. :]
13
@MesQueUnClub96 Będzie się jedeń koleś oswiadczać tutaj publicznie
1
Ktoś tu pisał ostatnio że to własnie Schwartzman może być bardzo pozytywnym zaskoczeniem w tym turnieju.
Chyba @JimMorrisonFCB .
3
@NeroTFP Nie ma też co narzucać presji bo niektórzy już myślą że wygra szlema.Krok po kroku.
0
@DonMatteo901 No ja też lubię mieć w fifce akurat xD
4
Numery nie grają. Niech ma nawet 10.Ludzie za duże przywiązanie maja do numerów.
0
@Kamiloza91 Saint Maximin
4
@dominik127pl Nie wiem Domi ale ta gra wymaga wielu poświęceń
0
@Rust_Cohle A ile tych komentarzy masz?
0
@Rust_Cohle Jednak bez rambli to strona by dużo straciła.
0
@student97r To też w sumie fenomen.Tyle tych finałów a jednak tylko 3 pierscienie.Mało jak na tej klasy zawodnika ale myślę że do 5 dobije
0
@daniel32778 Kiedyś może tak ale obecnie to jest niemożliwe
0
@student97r Cieżko będzie Jimmy'emu grac na takim poziomie przez reszty meczy ale licze na serie typu 4;3
5
@kubasa Barca com bez rambli nie istnieje
0
@InvictusQQ @tristan87 był szybszy
0
@student97r Nawet gdyby grali z Adebayo i Dragićem to nadal faworytem są Lakers ;v