Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Rafa szybciutko wyjaśnia kolege z USA.Widać żę każda minuta na korcie się liczy dla Hiszpana.Im więcej odpoczynku tym lepiej.
0
@student97r Potencjał ogromny ale jednak nigdy nie jest dobrze gdy masz aż takich 2 zawodników co lubią dominować na piłce.
1
@student97r Hah też to widziałem z LBJ.Jeszcze nie zagrał nawet 1 meczu z KD a już mówi takie rzeczy ;vv
0
@ObywatelPL To by była najlepsza opcja.Ale na siłę go nie zmusisz.
0
@ObywatelPL Albo wie że sobie nie poradzi na wypożyczeniu albo wierzy w swoje umiejętnośći.
1
@VenoM Bo to Kyrie Irving :v
1
,,Wydaje mi się, że nie będziemy mieć głównego trenera. Kevin może pełnić te obowiązki, ja również będę w stanie to robić''-Kyrie Irving
Takie coś nigdy się nie może dobrze skończyć.
@student97r @fart
1
@student97r Szkoda że nie osiągnął tego co powinien.Niesamowicie utalentowany.Teraz już zostało same nazwisko.
0
W ostatnich dniach kurs na Barcelone cały czas do góry.Już jest 1.75.Hmm.Czyżby się coś szykowało? o.o
4
Pierwszy set Igi wygrany w 24 minuty.
1
@nitey Mało w porównaniu gdy będzie w wieku 23-25 lat :D
3
@Rokita Nie no nie przesadzajmy.Iga dopiero jest na początku swojej kariery i jeszcze nie kosi jakiegoś mega siana.
16
3 gemy tylko oddane.Wow
https://x.com/Eurosport_PL/status/1312698659813969925
6
To rekord Igi jesli chodzi o French Open.Jeszcze nigdy nie była tak daleko.Taki mecz może dać jej kopa.
10
Iga dziś przy swoim serwisie nie do zajechania.Pięknie i kończymy.
7
Niesamowite bo ten mecz niedawno się zaczął przecież a zaraz może się skończyć.
9
4:1 !!!!!!!!!!!
11
@MESSIah16 Benzema zjada Haalanda
1
@NeroTFP Totalnie w szoku.
0
Trzeci gem dla Igi.Pilnować swojego serwisu i będzie dobrze.
5
@NeroTFP Zjada De Bruyne
12
Nawet Boras w szoku.
16
Iga zawsze mówiła że jest fanką Rafy Nadala.Może właśnie rośnie nam taki Rafael Nadal w wersji kobiecej.Oby.
1
6:1 w secie w takim stylu.No no.
1
@Hushovt Dzięki mi byku. Pamiętaj :vv
0
@Hushovt Bo myślałem że dopiero jak Gandalf przeszedł ta przemianę to był silniejszy od Sarumana
0
@Hushovt A Saruman czy Gandalf? Kto potezniejszy?
0
@Hushovt Lepiej chyba osobny bo ciężko porównać takiego Aragorna i Gandalfa
0
@Hushovt O kurde blade. Myślałem zawsze że to mocny dosyć koleś.
0
@Hushovt A Saruman się nie zalicza do top 10?