2

Ale Rafa szybciutko wyjaśnia kolege z USA.Widać żę każda minuta na korcie się liczy dla Hiszpana.Im więcej odpoczynku tym lepiej.

0

@student97r Potencjał ogromny ale jednak nigdy nie jest dobrze gdy masz aż takich 2 zawodników co lubią dominować na piłce.

1

@student97r Hah też to widziałem z LBJ.Jeszcze nie zagrał nawet 1 meczu z KD a już mówi takie rzeczy ;vv

0

@ObywatelPL To by była najlepsza opcja.Ale na siłę go nie zmusisz.

0

@ObywatelPL Albo wie że sobie nie poradzi na wypożyczeniu albo wierzy w swoje umiejętnośći.

1

@VenoM Bo to Kyrie Irving :v

1

,,Wydaje mi się, że nie będziemy mieć głównego trenera. Kevin może pełnić te obowiązki, ja również będę w stanie to robić''-Kyrie Irving
Takie coś nigdy się nie może dobrze skończyć.
@student97r @fart

1

@student97r Szkoda że nie osiągnął tego co powinien.Niesamowicie utalentowany.Teraz już zostało same nazwisko.

0

W ostatnich dniach kurs na Barcelone cały czas do góry.Już jest 1.75.Hmm.Czyżby się coś szykowało? o.o

4

Pierwszy set Igi wygrany w 24 minuty.

1

@nitey Mało w porównaniu gdy będzie w wieku 23-25 lat :D

3

@Rokita Nie no nie przesadzajmy.Iga dopiero jest na początku swojej kariery i jeszcze nie kosi jakiegoś mega siana.

16

6

To rekord Igi jesli chodzi o French Open.Jeszcze nigdy nie była tak daleko.Taki mecz może dać jej kopa.

10

Iga dziś przy swoim serwisie nie do zajechania.Pięknie i kończymy.

7

Niesamowite bo ten mecz niedawno się zaczął przecież a zaraz może się skończyć.

9

4:1 !!!!!!!!!!!

11

@MESSIah16 Benzema zjada Haalanda

1

@NeroTFP Totalnie w szoku.

0

Trzeci gem dla Igi.Pilnować swojego serwisu i będzie dobrze.

5

@NeroTFP Zjada De Bruyne

12

Nawet Boras w szoku.


16

Iga zawsze mówiła że jest fanką Rafy Nadala.Może właśnie rośnie nam taki Rafael Nadal w wersji kobiecej.Oby.

1

6:1 w secie w takim stylu.No no.

1

@Hushovt Dzięki mi byku. Pamiętaj :vv

0

@Hushovt Bo myślałem że dopiero jak Gandalf przeszedł ta przemianę to był silniejszy od Sarumana

0

@Hushovt A Saruman czy Gandalf? Kto potezniejszy?

0

@Hushovt Lepiej chyba osobny bo ciężko porównać takiego Aragorna i Gandalfa

0

@Hushovt O kurde blade. Myślałem zawsze że to mocny dosyć koleś.

0

@Hushovt A Saruman się nie zalicza do top 10?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?