Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 Niestety się coś pieprzy
3
@shinthps Grupa śmierci?
2
@Kacper1432 Ruben jest dobry stoperem.Idzie do CIty a Pepe trzyma jeszcze jakis poziom.
2
@Coutinho007 No niestety.Santos akurat jest przyzywczajony do starych nazwisk.Pamiętam jak na wszystkie turnieje zabierał wypalonych zawodników typu Nani czy Quaresma
1
@Coutinho007 Trincao jest naszczęście.Może Santos rzuci mu jakieś minutki do gry.
1
Powołania do repki Portugalii.
3
@IronSanHybrid Ah ten Cristiano.
4
Z jednej strony fajnie jakby Bayern wypadł ale z drugiej mogłby troche morale upaść także może lepiej nie. :v
0
@Kacper1432 Też bym chciał Juve albo Liverpool.
3
@BarcaInfo I dobrze.Ostatnia szansa.
1
@Kamiloza91 Myślę że wiele osób dziś straciło siano przez Atletico. Za szybko uwierzylismy w mocarne Atleti xD.
0
@LuisSalvano De Gea, Pogba po 300k. Alexis miał chyba z 450.
0
@Piorun Pewnie boją się o kontuzje. Dembele ma duże umiejętności ale zdrowie kruche.
2
@Verema Mówisz o tym bloku?
0
@LuisSalvano United oferuje najwyższe tygodniowki w lidze.
1
@fart Niesamowity zawodnik na swój sposób. Bardzo waleczny z fajnym rzutem.
6
Zawodnik Miami a mianowicie Andre Iguodala zagra po raz 6 z rzędu w wielkim finale nba. Zapomniałem trochę o nim :D
2
@Coutinho007 United jest takim zespołem co lubi na kontry pograć. Pogba i Bruno świetnie potrafią zagrać.
1
@Coutinho007 Mógłby tam rządzić z Rashem i Martialem
2
@Coutinho007 Jeszcze jakby doznał w United kontuzji to już wgl porażka a tam jest mocna intensywność i oddadzą go na kulach.
0
@BarcaInfo Który to tier ten Angel?
0
@Coutinho007 Mam nadzieję że to nie pyknie bo beznadziejny deal.
2
W sumie fajnie myśli United.Wypożyczą Dembele na rok a później go kopną i pójdą po Sancho xD.
0
@adi7adi8 To Messi siatkówki. Jego talent wykracza poza jakąkolwiek skalę.
15
Depay za Dembele to taki średni upgrade.
0
@Barca1992 LeBron raczej nie odpuści ale nie skreślam Miami. Obstawiam 4:2/3 w serii dla lal.
8
Dziś zaczynamy finały nba czyli Miami vs Lakers.Pierwszy mecz o 03:00 w c+. Lakersi faworytem ale Miami gra świetny basket.
0
@Barwindg Czas refleksji
0
@LuisSalvano Robertinho Luis
2
@JimMorrisonFCB i cyk 400 do portfela