1

Semeniuk i Fornal chyba najbardziej perspektywiczni przyjmujący w Polsce. Jeszcze Szymurka ewentualnie.

3

@RichardAlpert Wolverhampton

1

Wszyscy grają a i tak wygrywa Zaksa.

2

@NeroTFP Szkoda że kibiców nie ma bo to główna wizytówka premier league.Niesamowity doping.Nie ma wgl turystów.

2

@FCBKUBANO Liczę na dobry mecz ale Zaksa to potwór.

11

Pan Here we go potwierdza transfer Cavaniego.


0

@Arkon No Telles to był obowiązek...jeszcze za taką smieszną cenę.

0

@JimMorrisonFCB Dużo zródeł tak podaje i myślę że tak.

0

@Arkon Napewno bo te okienko jest nieudane mimo wszystko.DVB świetny gracz ale tu trzeba więcej wzmocnień.

6

Zawsze chciałem el matadora zobaczyć w Premier League.33 lata na karku ale swoje pewnie strzeli.


5

@NeroTFP To jego najlepsza taktyka gdy City nie idzie.

3

@PatrychoO Wychowani na porażce

2

@ZielonySzparag A ja myślę że z babolów Edersona w City to już można napisać dobrą książkę.

3

@NeroTFP Myślę że mogą stać się takimi wilkami w premier league.

14

@Coutinho007 Kepy nikt nie bierze na poważnie a Edersona już tak.

13

Zawsze mnie dziwi widok Edersona w rankingach na top bramakrza w Anglii czy to na świecie.Co z tego że dobrze gra nogami jak ten facet nie potrafi bronić.Najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie.

1

@NeroTFP Oni na innych rywalach pkt mają zdobywać.Z takim City byle dobrze się zaprezentować by morale nie podupadły.

0

@matirix20 Ja też dopóki nie symuluje.

3

Polsat sport oficjalnie poinformował że będzie pokazywać również lige włoską w tym sezonie.Chodzi o siatkówkę.No i fajnie.

1

@sebasek99 Ja dalem Bruno który rozstrzela jutro kogutów.

0

Skład City na dziś :


3

@Jersi To nie jest żart.Po prostu ludzie za szybko uwierzyli że Atleti będzie grać w piłkę.Każdy zobaczył 6 bramek z Granadą i nagle Atletico wielcy goleadorzy.Oni nawet gdy będą mieć w składzie Neymara,Ronaldo i Messiego to będą grać swoją filozofią.

1

3:1 już dla Evertonu.James z brameczką.

1

@ViscaBarca123 Lepiej jak zostanie w Borusi.Jemu trzeba minut a nie łąwki.

8

Oby.


1

@michal26 Dziki ma najlepsze vlogi w Polse :v

8

@Coutinho007 Uwielbiałem go jako zawodnika i nadal uwielbiam ale jego odejśćie to była najlepsza decyzja jaką można było podjąć.

0

@ksobi Może puchar ligi traktuje jako nic :D

0

@ksobi @klopx Koledze chyba chodzi o ligę.

3

5 bramka Calverta w 4 meczu.Ładny start Anglika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?