Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Semeniuk i Fornal chyba najbardziej perspektywiczni przyjmujący w Polsce. Jeszcze Szymurka ewentualnie.
3
@RichardAlpert Wolverhampton
1
Wszyscy grają a i tak wygrywa Zaksa.
2
@NeroTFP Szkoda że kibiców nie ma bo to główna wizytówka premier league.Niesamowity doping.Nie ma wgl turystów.
2
@FCBKUBANO Liczę na dobry mecz ale Zaksa to potwór.
11
Pan Here we go potwierdza transfer Cavaniego.
0
@Arkon No Telles to był obowiązek...jeszcze za taką smieszną cenę.
0
@JimMorrisonFCB Dużo zródeł tak podaje i myślę że tak.
0
@Arkon Napewno bo te okienko jest nieudane mimo wszystko.DVB świetny gracz ale tu trzeba więcej wzmocnień.
6
Zawsze chciałem el matadora zobaczyć w Premier League.33 lata na karku ale swoje pewnie strzeli.
5
@NeroTFP To jego najlepsza taktyka gdy City nie idzie.
3
@PatrychoO Wychowani na porażce
2
@ZielonySzparag A ja myślę że z babolów Edersona w City to już można napisać dobrą książkę.
3
@NeroTFP Myślę że mogą stać się takimi wilkami w premier league.
14
@Coutinho007 Kepy nikt nie bierze na poważnie a Edersona już tak.
13
Zawsze mnie dziwi widok Edersona w rankingach na top bramakrza w Anglii czy to na świecie.Co z tego że dobrze gra nogami jak ten facet nie potrafi bronić.Najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie.
1
@NeroTFP Oni na innych rywalach pkt mają zdobywać.Z takim City byle dobrze się zaprezentować by morale nie podupadły.
0
@matirix20 Ja też dopóki nie symuluje.
3
Polsat sport oficjalnie poinformował że będzie pokazywać również lige włoską w tym sezonie.Chodzi o siatkówkę.No i fajnie.
1
@sebasek99 Ja dalem Bruno który rozstrzela jutro kogutów.
0
Skład City na dziś :
3
@Jersi To nie jest żart.Po prostu ludzie za szybko uwierzyli że Atleti będzie grać w piłkę.Każdy zobaczył 6 bramek z Granadą i nagle Atletico wielcy goleadorzy.Oni nawet gdy będą mieć w składzie Neymara,Ronaldo i Messiego to będą grać swoją filozofią.
1
3:1 już dla Evertonu.James z brameczką.
1
@ViscaBarca123 Lepiej jak zostanie w Borusi.Jemu trzeba minut a nie łąwki.
8
Oby.
1
@michal26 Dziki ma najlepsze vlogi w Polse :v
8
@Coutinho007 Uwielbiałem go jako zawodnika i nadal uwielbiam ale jego odejśćie to była najlepsza decyzja jaką można było podjąć.
0
@ksobi Może puchar ligi traktuje jako nic :D
0
@ksobi @klopx Koledze chyba chodzi o ligę.
3
5 bramka Calverta w 4 meczu.Ładny start Anglika.