Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ramos9248 polsat sport byku
2
To Bartra się ratował ręką bo przegrał walkę o pozycję. Ja tak to przynajmniej widzę.
0
@Coutinho007 Zawodnik Realu wygrał walkę o pozycję
5
Karny zgodnie z z obecnymi zasadami dobrze podyktowany ale pytanie czy tam był spalony bo wydawało się że tak.
10
Ręką była ale nie było spalonego?
2
@Messibestplayerintheworld Reka była
0
Karny dla Realu
0
Ramos jakie pasy rzuca. Świetny stoper od strony technicznej.
1
Wiem że Emerson zagrał dziś beznadziejne ale to panowie tylko 1 mecz i nie ma co chłopa skreślać.
0
@IronSanHybrid Coś tam go drapnal
1
Chyba czerwo bankowe dla Emersona.
1
@PatrychoO Wolny jak ja po 2 h siłowni
0
Jak Fekir gral w Lyonie to myślałem że następny klub to już będzie topka. Ma jeszcze niby czas ale już teraz będzie ciężko albo zostanie mu grać w takich Betisach.
0
@hank_moody Taki Everton to pyknal sobie Real na luziku
4
@PatrychoO Ribery kręci nimi jak parufkami
0
Ribery wooooooow
0
Ale Ribery pokrecil.
1
@IronSanHybrid Oglądam miodowe lata i właśnie odcinek z golfem :v
3
@IronSanHybrid Gdzie Bejl do Karola
3
,, Jak biorę kij golfowy do ręki to jestem jak dynamit" - Karol Krawczyk.
2
Jovic wydaje się że ma trochę biedny ten wachlarz zagrań. Benzem to on nie jest.
14
Różnica pomiędzy Anglia i Hiszpania jest straszna. Zarówno obecny Real jak i Barcelona miałaby duże problemy w premier League.
0
Cały Benzena. Zawsze coś wymyśli.
0
@Misiu1986 Koncertowo to sfrajerzyła obrona Chelsea.
0
Mimo że West Brom wyciągnął remis dziś to nadal uważam że są pierwsi do spadku.A ten meczyk to raczej więcej szczęscia niż skilla.
0
Chelsea 3:3.wow
1
Wszyscy piszą o obronie ale ta ofensywa dziś taka średnia.
1
@Coutinho007 Cóż...było i minęlo :D
3
@Coutinho007 No James jest świetny w grze do przodu.Ma wizje i umiejętnosci by tak grać.Andre to raczej taki rzemieślnik.
2
Zaksa wygrywa ze Skrą Bełchatów 3:1.MVP zdecydowanie dla Śliwki chociaż jak zawsze świetnie zagrał Kamil Semeniuk.Zdecydowanie najlepsza drużyna w Polsce.