Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Suzu No ma ale bardzo niewidoczny.
3
Olmo cieniutki mecz.
0
@ShawnC Uwierz ze są tacy gwiazdorzy że szok.
7
Zobaczcie takiego Fatiego. Ktoś mu poda za mocno albo niecelnie i nie macha łapami, kciuk w górze i gitara.
0
Myślicie że Alba zagra na Euro 2021?
3
Świetny mecz Hiszpanii. Pełna kontrola.Rodri świetny.
5
Aż się boję co nam zrobią Hiszpanie za rok.
1
Ramos niby ma tylko 1,83m ale co się ustawić potrafi to jego. No i wyskok też fajny.
1
Jak Ansu dostanie szans więcej to niezły bigos może mieszać na tym lewym skrzydle. Messi jako ofensywny pomocnik i Dembele/Trincao i można grać. No i ktoś na szpice.
3
Słabo widzę przyszłość Griezmanna. W zasadzie to nie wiem gdzie go Ronald umieści. Będzie mu bardzo ciężko.
0
@blaugrana1980 Bez szans.
0
Ramos jaką piłę rzucił idealną. Nie zawsze daje rade w obronie ale przerzuty ma świetne.
2
Ramos i Fati.. Duet marzeń.
5
Można powiedzieć w sumie że Jankos jest najlepszym e-sportowcem w historii Polski.
6
LeBron James na swoim fb. o.o
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118929115_10158874647848944_7478241052430405948_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=2Vjs4Q0r7WcAX_kYQ7x&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=78e2311198e0229b0dcef27ed4161a17&oe=5F7C3270
0
@erix10 Hmm.Cięzko powiedzieć swirze.
0
@Mario96w Może na polsat games 16/169
0
@SiSenior To jest jego najlepszy track
0
Miało w tym sezonie Ferrari chociaż jeden normalny wyścig?
0
@patry295 Europa
0
Podobają wam się te stroje wilków?
0
@Transu96 A dla mnie tylko Arnold.Wole mieć obronców po 5 baniek xD
6
Haha xD.
https://www.facebook.com/TurtleHype/videos/978689442605661/?extid=PAOUTSL9WX3WYDsQ
0
@Mesi12 Chyba definitywny
1
@Kettger To był taki transfer z dvpy że szok.
1
Fajna opcja do fantasy.Myśle że duzo osób by go miała.
0
@Kettger A Braithwait się gdzieś wybiera? :v
0
@MESSIah16 No ja będę trzymał kciuki za Rockets ale taki finał LAC vs Miami..czemu nie.
1
@MESSIah16 Też ich typowałem do mistrza przed sezonem i nadal to podtrzymuje.Najbardziej kompletna ekipa.Dobra pierwszą piątka i szeroka ławka.Do tego maja Leonarda który jest stworzony do grania wielkich meczów.
0
@MESSIah16 I tak im nie daję wiekszych szans z LAC.Pewnie zakończy się na 4;1/2.