0

@Coutinho007 A on to wiesz..dostał dobre siano to teraz najwyżej sobie posiedzi do 2023 ;p

0

@mekston No środek to jest najważniejsza formacja.Bez tego ciężko jest coś działać.

3

@Coutinho007 Kontrakt do 2023.Sama Barcelona zrobila sobie ten problem.

17

Zjazd Busiego jest straszny.To przykre ale on się nie nadaje do obecnego futbolu.

1

@JimMorrisonFCB Oj niee.Nie wiadomo jeszcze czy wgl będzie na 100% grał w podstawie.No i o liczby też będzie ciężko mu gdy będzie Bruno,Martial,Rash czy Greenwood.

3

Van de Beek w fantasy kosztuje 7 baniek.Trochę dużo mu dali.

0

@JimMorrisonFCB No niby ta ;vv

0

@JimMorrisonFCB Właśnie mysle nad takim czymś.Chyba najlepsze wyjście.Podstawa jest w Holandi czy kogoś brakuje?

1

Myślicie że mamy jakieś szanse z Holandią czy raczej baty?Kurs na Polaków mocno zachęca.Na Holandie tylko 1.40.

1

Umtiti ma kontrakt do 2023 i pobiera mega siano jak na to ile obecnie ma do zaoferowania.Do tego jego kolano już chyba nigdy nie wróci do 100% sprawnośći.Oj ciekawe co będzie z panem Samuelem.

1

Steve Nash zostanie nowym trenerem Brooklyn Nets i podpisze z nimi 4-letni kontrakt.


0

Zapraszam wszystkich chętnych do naszej ligi ramblowej fantasy .Kod-m4k0sh.
Jest już nas nawet sporo.Nagrody?Satysfakcja że mogłes być lepszy od jakiegos randoma z rambli.Jak ktoś nie wie o co chodzi w tej gierce to pytajcie ;v

3

Wiadomo co z Milikiem?Idzie do tego Juve czy zostaje w Napoli a może jeszcze gdzieś indziej?
@BarcaInfo

1

@Arkon Idealny transfer.Młodziak z Realu ma mega potencjał według mnie.

0

@prodigy Umtiti nie odjedzie z Barcelony.

0

@Kuczek Ostatnio jak dzwoniłem do niego.

0

@Pawelsky Donny od początku chciał do United.Nie było szans na niego.

2

Dopóki Messi gra w Barcelonie będzie miał opaskę kapitana.Zamykam temat.

0

@l0Messini Sportowo jest świetny ale nie

3

@Robert1603 Setien też miał to ogarnąc :v

0

@Coutinho007 I bramakrza muszą na Hendersona zmienić bo de gea to człowiek babol.

0

@Ghotti No zobaczymy.Mi się wydaje że ten skład ma duże możliwośći.Mogą byc jeszcze jakies wzmocnienia.

0

@PatrykBarca Ci nieregularni napastnicy strzelili więcej bramek niż Salah,Mane i Firmino

2

Jeśli Messi zostanie to będą trzy 10 :Griezmann,Messi,Coutinho.Do tego brak napastnika jeśli Suarez odejdzie.

0

@JohnA Mają na ławce swietnego bramakrza -Hendersona.Dla mnie top3 albo i więcej.

0

@cat_r37 Z takim środkiem pola możesz zdominować kazda drużynę.Bruno i Pogba to TOP a vdb świetnie to uzupełni.

0

@culesjasiules Dramat?Wan Bissaka jest topem w PL.Maguire zagrał dobry sezon/

0

@Ghotti Od transferu bruno nie przegrali żadnego meczu w lidze.

6

No od takiego składu będzie chyba trzeba wymagać czegoś więćej niż top4.


14

@donleo12 Niezłe porównanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?