Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 A on to wiesz..dostał dobre siano to teraz najwyżej sobie posiedzi do 2023 ;p
0
@mekston No środek to jest najważniejsza formacja.Bez tego ciężko jest coś działać.
3
@Coutinho007 Kontrakt do 2023.Sama Barcelona zrobila sobie ten problem.
17
Zjazd Busiego jest straszny.To przykre ale on się nie nadaje do obecnego futbolu.
1
@JimMorrisonFCB Oj niee.Nie wiadomo jeszcze czy wgl będzie na 100% grał w podstawie.No i o liczby też będzie ciężko mu gdy będzie Bruno,Martial,Rash czy Greenwood.
3
Van de Beek w fantasy kosztuje 7 baniek.Trochę dużo mu dali.
0
@JimMorrisonFCB No niby ta ;vv
0
@JimMorrisonFCB Właśnie mysle nad takim czymś.Chyba najlepsze wyjście.Podstawa jest w Holandi czy kogoś brakuje?
1
Myślicie że mamy jakieś szanse z Holandią czy raczej baty?Kurs na Polaków mocno zachęca.Na Holandie tylko 1.40.
1
Umtiti ma kontrakt do 2023 i pobiera mega siano jak na to ile obecnie ma do zaoferowania.Do tego jego kolano już chyba nigdy nie wróci do 100% sprawnośći.Oj ciekawe co będzie z panem Samuelem.
1
Steve Nash zostanie nowym trenerem Brooklyn Nets i podpisze z nimi 4-letni kontrakt.
0
Zapraszam wszystkich chętnych do naszej ligi ramblowej fantasy .Kod-m4k0sh.
Jest już nas nawet sporo.Nagrody?Satysfakcja że mogłes być lepszy od jakiegos randoma z rambli.Jak ktoś nie wie o co chodzi w tej gierce to pytajcie ;v
3
Wiadomo co z Milikiem?Idzie do tego Juve czy zostaje w Napoli a może jeszcze gdzieś indziej?
@BarcaInfo
1
@Arkon Idealny transfer.Młodziak z Realu ma mega potencjał według mnie.
0
@prodigy Umtiti nie odjedzie z Barcelony.
0
@Kuczek Ostatnio jak dzwoniłem do niego.
0
@Pawelsky Donny od początku chciał do United.Nie było szans na niego.
2
Dopóki Messi gra w Barcelonie będzie miał opaskę kapitana.Zamykam temat.
0
@l0Messini Sportowo jest świetny ale nie
3
@Robert1603 Setien też miał to ogarnąc :v
0
@Coutinho007 I bramakrza muszą na Hendersona zmienić bo de gea to człowiek babol.
0
@Ghotti No zobaczymy.Mi się wydaje że ten skład ma duże możliwośći.Mogą byc jeszcze jakies wzmocnienia.
0
@PatrykBarca Ci nieregularni napastnicy strzelili więcej bramek niż Salah,Mane i Firmino
2
Jeśli Messi zostanie to będą trzy 10 :Griezmann,Messi,Coutinho.Do tego brak napastnika jeśli Suarez odejdzie.
0
@JohnA Mają na ławce swietnego bramakrza -Hendersona.Dla mnie top3 albo i więcej.
0
@cat_r37 Z takim środkiem pola możesz zdominować kazda drużynę.Bruno i Pogba to TOP a vdb świetnie to uzupełni.
0
@culesjasiules Dramat?Wan Bissaka jest topem w PL.Maguire zagrał dobry sezon/
0
@Ghotti Od transferu bruno nie przegrali żadnego meczu w lidze.
6
No od takiego składu będzie chyba trzeba wymagać czegoś więćej niż top4.
14
@donleo12 Niezłe porównanie