0

@Arkon Wydaje mi się że to właśnie Donny będzie taką asekuracją dla Pogby.Na 10 nie może grać bo jest Bruno.

0

@Coutinho007 Wlaśnie patrze co mamy do wyboru

1

@kerouac Bruno jest świetny.Ma potencjał by być KDB.

2

@JohnConstantine1899 Pewnie dlatego że kosztuje 150 baniek

0

@Arkon Inaczej chyba nie da rady.Zresztą Pogba jest 6 ;v

0

@VENOMStyle Maguire miał dobry sezon ale Lindelof gra w kratke.

1

Martial
Rash-Bruno-Greenwood
Pogba-Van de Beek
Shaw-Maguire-Lindelof-Wan Bissaka
De gea/Henderson
Wygląda solidnie ale jednak by się przydał jakiś śo z topu typu Koulibaly czy Upamecano.

0

@Ghotti Zresztą to jest tak wybitny zawodnik że wszędzie sobie poradzi.Pogba i Bruno to pewniaki.

0

@VenoM Grał tak w Ajaxie już w tym sezonie.

0

@Ghotti DVB na defensywnym a Pogba na 6/8.

0

Dobrze że Neymar zostanie w Paryżu.Widać że coś drgnęło w końcu w tej drużynie.Sam Ney również w końcu gra i to bardzo dobrze.Nie zdziwie się jak zostanie tam do końca kariery.

1

@kacperek2005letsgo Tak jest Kacper

0

@Danny Gaucho To w końcu fifa nie przyznaje tej pilki?

0

@Transu96 No to jest klasyk klasyków więc wpada w ucho ;v

1

@Dani13 To niezły Messi

0

@masq No ta.Chociaż Gerrard mógł posmakować troche pucharów a Totti nie bardzo.

4

@Ratamahatta Szczególnie Totti.Zawodnik który miał umiejętności przepotężne a jednak został do końca w swoim klubie.

0

@Adamski69 Ramos główka bania i uśmiech u Zidane'a.

7

@LuisSalvano Podziwiam cię Luis.

4

@masq Zapewne siedzi teraz na leżaku i pije yerbe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 Na tej stronie są wszyscy.Az po piłkarzy do trenerów i ekspertów.

1

@Kusco15 Już go nię bedą faulowali bo Mavs odpadli ;v A co mają?To co zawsze.Czyli problem że ktoś jest dobry.

0

Jeśli by była taka opcja to wymienilibyście Vidala na Eriksena?

3

@krajana Messi nie jest lojalny?

0

Jutro podobno ofiszjal.


0

@foczkyyyhg A po co on Barcelonie?

0

@MESSIah16 Zazwyczaj chcą swoich promować a Luka to jest zawodnik na którym trzeba budować skład.Ja bym np go widział w Toronto z Lowry'ego.

0

@MESSIah16 Zresztą ciężko nawet powiedzieć co z nim będzie.Do jakiej drużyny pójdzie i czy nie będzie miał żadnych kontuzji.No i jaka ekipa topowa na niego postawi bo oni jednak wolą stawiać na swoich.Wyjątkiem jest chyba Giannis.

0

@MESSIah16 Luka nie będzie lepszy od Jordana.Wątpie nawet by był lepszy od LBJ'A.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?