Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Wydaje mi się że to właśnie Donny będzie taką asekuracją dla Pogby.Na 10 nie może grać bo jest Bruno.
0
@Coutinho007 Wlaśnie patrze co mamy do wyboru
1
@kerouac Bruno jest świetny.Ma potencjał by być KDB.
2
@JohnConstantine1899 Pewnie dlatego że kosztuje 150 baniek
0
@Arkon Inaczej chyba nie da rady.Zresztą Pogba jest 6 ;v
0
@VENOMStyle Maguire miał dobry sezon ale Lindelof gra w kratke.
1
Martial
Rash-Bruno-Greenwood
Pogba-Van de Beek
Shaw-Maguire-Lindelof-Wan Bissaka
De gea/Henderson
Wygląda solidnie ale jednak by się przydał jakiś śo z topu typu Koulibaly czy Upamecano.
0
@Ghotti Zresztą to jest tak wybitny zawodnik że wszędzie sobie poradzi.Pogba i Bruno to pewniaki.
0
@VenoM Grał tak w Ajaxie już w tym sezonie.
0
@Ghotti DVB na defensywnym a Pogba na 6/8.
0
Dobrze że Neymar zostanie w Paryżu.Widać że coś drgnęło w końcu w tej drużynie.Sam Ney również w końcu gra i to bardzo dobrze.Nie zdziwie się jak zostanie tam do końca kariery.
1
@kacperek2005letsgo Tak jest Kacper
0
@Danny Gaucho To w końcu fifa nie przyznaje tej pilki?
0
@Transu96 No to jest klasyk klasyków więc wpada w ucho ;v
1
@Dani13 To niezły Messi
0
@masq No ta.Chociaż Gerrard mógł posmakować troche pucharów a Totti nie bardzo.
4
@Ratamahatta Szczególnie Totti.Zawodnik który miał umiejętności przepotężne a jednak został do końca w swoim klubie.
0
@Adamski69 Ramos główka bania i uśmiech u Zidane'a.
7
@LuisSalvano Podziwiam cię Luis.
4
@masq Zapewne siedzi teraz na leżaku i pije yerbe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Na tej stronie są wszyscy.Az po piłkarzy do trenerów i ekspertów.
1
@Kusco15 Już go nię bedą faulowali bo Mavs odpadli ;v A co mają?To co zawsze.Czyli problem że ktoś jest dobry.
0
Jeśli by była taka opcja to wymienilibyście Vidala na Eriksena?
3
@krajana Messi nie jest lojalny?
0
Jutro podobno ofiszjal.
0
@foczkyyyhg A po co on Barcelonie?
0
@MESSIah16 Zazwyczaj chcą swoich promować a Luka to jest zawodnik na którym trzeba budować skład.Ja bym np go widział w Toronto z Lowry'ego.
0
@MESSIah16 Zresztą ciężko nawet powiedzieć co z nim będzie.Do jakiej drużyny pójdzie i czy nie będzie miał żadnych kontuzji.No i jaka ekipa topowa na niego postawi bo oni jednak wolą stawiać na swoich.Wyjątkiem jest chyba Giannis.
0
@MESSIah16 Luka nie będzie lepszy od Jordana.Wątpie nawet by był lepszy od LBJ'A.