0

Gdzie sprawdzacie aktualna pogode,jak przechodza burze itd?

0

@fart Jakie województwo?

0

@Chwytliwy Ibra kusi wszystkich

5

LeBron James w meczu z Portland :
36 pkt,10 zbiórek i 10 asyst.Zawsze ceniłem u LBJ'A właśnie tą wszechstronność.
On tak naprawdę potrafi wszystko i ma to co powinien mieć każdy koszykarz.

0

@kulek22 Live nie chce za dużo płacić.

10

@messi564 A skąd wiesz że on się nie uważa jak on nic nie mówił?>

0

@kewin No wydaje się że własnie będą wybierać miedzy vdb a Thiago.

0

@kewin Jedno miejsce w środku jest wolne bo Pogba i Bruno to pewniaki.

0

Manchester United jest zainteresowany wykupieniem Thiago Alcântary z Bayernu Monachium. /Bild-Christian Falk

4

@NeroTFP Jak mialem te 14-15 lat i wychodzilem ostatni z domu to pare razy zapomnialem i potem wracam po sql i patrze drzwi o otwarte i mówie o chuy

5

@banann16 Myślę że ich dzieci nie będą narzekać ;v

0

@VenoM Pewnie żaden

5

@Jaca27 Griz wszędzie gra z 7.I to chyba nawet jego ulubiony numer.

0

@Elnuum Za wcześno chyba na 10 dla Fatiego.Mógłby tego nie unieść.

1

@cules100pro Dla Coutinho.Najbardziej pasuje.

0

Zaraz 1 września a wszyscy amigosi nadal w klubie.

0

@BarcaInfo Dobre źródło?

0

@Striker A słusznie panie Strajkerze

0

Dziś na jednej ze stron sportowych (nie tej) natknąłem się na teze ,,Barcelona z Messim już nie będzie nigdy wielka''.Zaraz pojawiły się głosy że ta osoba nie jest kibicem itd.A waszym zdaniem Barcelona jest wstanie jeszcze z Messim być wielka kiedy to może jednak jego odejście zapoczątkuje nowy okres wspaniałej Barcelony?

0

@barcelonaLM Oby bo z takim czymś nie ma żartów. Zawsze miałem ciary na filmach jak oglądałem te ekstramalne zjawiska.

0

@barcelonaLM Az się zaczynam trochę bać bo mieszkam na Lubelszczyźnie.

0

@barcelonaLM Trąby powietrzne zapowiadają?

3

@Hosh Szczególnie buty takie nacodzień.Mega jakość i mega cena.

12

@PatrychoO Puma to zawsze była solidna marka.Po prostu adidas i nike ma wiekszy hype.

0

@Worny Napewno gwardia Amigos

0

@Ghotti Dobry transfer dla United.Przyda własnie im się ktoś taki.

0

@Ratamahatta Pytanie jakby zareagował na to sam Messi gdyby musiał jeszcze rok kopać w Barcelonie a już by mu się srednio chciało.

2

@Criss18Barca Chyba jednak przesadziłeś.

4

@PatrychoO W sumie niezle Puma musiała dać warunki Neyowi że się zgodził.Był jedną z głównych twarz Nike a tu proszę.

2

@Bykunn Chociaż dla mnie bardzo trudna jest koszykówka.Szczególnie ta obecna gdzie sam wzrost już ci nie gwarantuje nic bo niektóre zespoły przechodzą na small ball.Żeby grac w takiej NBA musisz po prostu być bardzo dobry w koszykówke.Jeszcze do tego rozumieć taktyke.Ogólnie koszykówka jest bardzo skąplikowanym sportem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?