Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie sprawdzacie aktualna pogode,jak przechodza burze itd?
0
@fart Jakie województwo?
0
@Chwytliwy Ibra kusi wszystkich
5
LeBron James w meczu z Portland :
36 pkt,10 zbiórek i 10 asyst.Zawsze ceniłem u LBJ'A właśnie tą wszechstronność.
On tak naprawdę potrafi wszystko i ma to co powinien mieć każdy koszykarz.
0
@kulek22 Live nie chce za dużo płacić.
10
@messi564 A skąd wiesz że on się nie uważa jak on nic nie mówił?>
0
@kewin No wydaje się że własnie będą wybierać miedzy vdb a Thiago.
0
@kewin Jedno miejsce w środku jest wolne bo Pogba i Bruno to pewniaki.
0
Manchester United jest zainteresowany wykupieniem Thiago Alcântary z Bayernu Monachium. /Bild-Christian Falk
4
@NeroTFP Jak mialem te 14-15 lat i wychodzilem ostatni z domu to pare razy zapomnialem i potem wracam po sql i patrze drzwi o otwarte i mówie o chuy
5
@banann16 Myślę że ich dzieci nie będą narzekać ;v
0
@VenoM Pewnie żaden
5
@Jaca27 Griz wszędzie gra z 7.I to chyba nawet jego ulubiony numer.
0
@Elnuum Za wcześno chyba na 10 dla Fatiego.Mógłby tego nie unieść.
1
@cules100pro Dla Coutinho.Najbardziej pasuje.
0
Zaraz 1 września a wszyscy amigosi nadal w klubie.
0
@BarcaInfo Dobre źródło?
0
@Striker A słusznie panie Strajkerze
0
Dziś na jednej ze stron sportowych (nie tej) natknąłem się na teze ,,Barcelona z Messim już nie będzie nigdy wielka''.Zaraz pojawiły się głosy że ta osoba nie jest kibicem itd.A waszym zdaniem Barcelona jest wstanie jeszcze z Messim być wielka kiedy to może jednak jego odejście zapoczątkuje nowy okres wspaniałej Barcelony?
0
@barcelonaLM Oby bo z takim czymś nie ma żartów. Zawsze miałem ciary na filmach jak oglądałem te ekstramalne zjawiska.
0
@barcelonaLM Az się zaczynam trochę bać bo mieszkam na Lubelszczyźnie.
0
@barcelonaLM Trąby powietrzne zapowiadają?
3
@Hosh Szczególnie buty takie nacodzień.Mega jakość i mega cena.
12
@PatrychoO Puma to zawsze była solidna marka.Po prostu adidas i nike ma wiekszy hype.
0
@Worny Napewno gwardia Amigos
0
@Ghotti Dobry transfer dla United.Przyda własnie im się ktoś taki.
0
@Ratamahatta Pytanie jakby zareagował na to sam Messi gdyby musiał jeszcze rok kopać w Barcelonie a już by mu się srednio chciało.
2
@Criss18Barca Chyba jednak przesadziłeś.
4
@PatrychoO W sumie niezle Puma musiała dać warunki Neyowi że się zgodził.Był jedną z głównych twarz Nike a tu proszę.
2
@Bykunn Chociaż dla mnie bardzo trudna jest koszykówka.Szczególnie ta obecna gdzie sam wzrost już ci nie gwarantuje nic bo niektóre zespoły przechodzą na small ball.Żeby grac w takiej NBA musisz po prostu być bardzo dobry w koszykówke.Jeszcze do tego rozumieć taktyke.Ogólnie koszykówka jest bardzo skąplikowanym sportem.