0

@IronSanHybrid No za odpowiednie siano.Też nie ma co wymagac kokosów bo Leo ma rok kontraktu i 33 lata.

2

4

@kamilop Dla Dembele prawa flanka.

4

@IronSanHybrid Jak dla mnie jeśli Messi chce odejść to powinno się mu pozwolić bez żadnych problemów.Jest ikoną tego klubu i w większości ostatnie suckesy to zasługa jego.

2

@Matt_i1992 To akurat może w dwie strony strony pójść.Albo zespół będzie grał naprawde dobrze albo będzie tragedia.

12

@DonMatteo901 Zawodnicy ewidetnie mają jakiś problem.Szukają tam gdzie go nie ma.Poucinali by im kontrakty to by zaczęli grac.

5

@IronSanHybrid Przypomniało mi się jak się na wf dziure załozyło
woowowoowoowow

3

@foczkyyyhg Czemu wroga?Bo kupują Messiego?
o.o

1

Giannis Antetokounmpo został najlepszym obrońcą roku ligi NBA.
Zasłużone jak najbardziej.

1

@Hushovt Ja jestem fanem tego typu muzyki do filmów to może dlatego :v

6

@kamiVeB Trincao został kupiony.

0

@Hushovt Nie od dziś wiadomo że to muzyka robiła główna robotę w lotr

2

@RadekACCA Oglądałem parę meczy ale nie siedzi. Wolę oglądać mecz najgorszych drużyn nba niż najlepszych Euroligi.

0

@matirix20 Myślę że nikt tak naprawdę nie wie o co tu chodzi.

2

@Esteban_ no strasznie

1

@Coutinho007 Mój ulubiony album Eminema

3

@Rewolucja123 Mistrzowski joker. Zagrany idealnie. Jak oglądam to ciary

1

@Bartunek No ta. To się ceni

1

@Esteban_ Raz miałem taką fazę na Batmana że cała trylogię obejrzałem w jedną noc xd

2

@Esteban_ O właśnie. Obejrzę sobie mrocznego rycerza. Tylko nie wiem która cześć

1

@Coutinho007 No pewnie koło 3

3

Co robicie? Śpicie? Ja miałem kawkę przygotowana na nba ale jako że odwołali to jakiegoś seriala sobie zaraz strzele.

54

Gdy Luka został obrażony to cała liga milczała.Mam wrażenie że rasizm w Stanach działa tylko w jedną stronę.

2

Nie od dziś wiadomo że Jankesi cenią siebie najbardziej.

4

W zasadzie polskie zespoły już tak przyzwyczaiły do porażek że to jak kolejny dzień w pracy. Wierni po porażce i zdziwieni po zwycięstwie.

2

@barcelonaLM Ma potencjał ale ciężko mu będzie być jedynka w nba.

0

@masq A kogo proponujesz innego z realnych opcji? Depay jeszcze niezły jest.

0

@JimMorrisonFCB No. Spoko chłopaki. Nawet jeden miał koszulkę Messiego :d

0

@l0Messini Mówią mi że wyglądam na 15 16lat.W sumie to komplement.

2

@emeu Pogralem trochę z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?