Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid No za odpowiednie siano.Też nie ma co wymagac kokosów bo Leo ma rok kontraktu i 33 lata.
2
No i tak można grać xD
https://x.com/FPLBigAndy/status/1298321548030488576
4
@kamilop Dla Dembele prawa flanka.
4
@IronSanHybrid Jak dla mnie jeśli Messi chce odejść to powinno się mu pozwolić bez żadnych problemów.Jest ikoną tego klubu i w większości ostatnie suckesy to zasługa jego.
2
@Matt_i1992 To akurat może w dwie strony strony pójść.Albo zespół będzie grał naprawde dobrze albo będzie tragedia.
12
@DonMatteo901 Zawodnicy ewidetnie mają jakiś problem.Szukają tam gdzie go nie ma.Poucinali by im kontrakty to by zaczęli grac.
5
@IronSanHybrid Przypomniało mi się jak się na wf dziure załozyło
woowowoowoowow
3
@foczkyyyhg Czemu wroga?Bo kupują Messiego?
o.o
1
Giannis Antetokounmpo został najlepszym obrońcą roku ligi NBA.
Zasłużone jak najbardziej.
1
@Hushovt Ja jestem fanem tego typu muzyki do filmów to może dlatego :v
6
@kamiVeB Trincao został kupiony.
0
@Hushovt Nie od dziś wiadomo że to muzyka robiła główna robotę w lotr
2
@RadekACCA Oglądałem parę meczy ale nie siedzi. Wolę oglądać mecz najgorszych drużyn nba niż najlepszych Euroligi.
0
@matirix20 Myślę że nikt tak naprawdę nie wie o co tu chodzi.
2
@Esteban_ no strasznie
1
@Coutinho007 Mój ulubiony album Eminema
3
@Rewolucja123 Mistrzowski joker. Zagrany idealnie. Jak oglądam to ciary
1
@Bartunek No ta. To się ceni
1
@Esteban_ Raz miałem taką fazę na Batmana że cała trylogię obejrzałem w jedną noc xd
2
@Esteban_ O właśnie. Obejrzę sobie mrocznego rycerza. Tylko nie wiem która cześć
1
@Coutinho007 No pewnie koło 3
3
Co robicie? Śpicie? Ja miałem kawkę przygotowana na nba ale jako że odwołali to jakiegoś seriala sobie zaraz strzele.
54
Gdy Luka został obrażony to cała liga milczała.Mam wrażenie że rasizm w Stanach działa tylko w jedną stronę.
2
Nie od dziś wiadomo że Jankesi cenią siebie najbardziej.
4
W zasadzie polskie zespoły już tak przyzwyczaiły do porażek że to jak kolejny dzień w pracy. Wierni po porażce i zdziwieni po zwycięstwie.
2
@barcelonaLM Ma potencjał ale ciężko mu będzie być jedynka w nba.
0
@masq A kogo proponujesz innego z realnych opcji? Depay jeszcze niezły jest.
0
@JimMorrisonFCB No. Spoko chłopaki. Nawet jeden miał koszulkę Messiego :d
0
@l0Messini Mówią mi że wyglądam na 15 16lat.W sumie to komplement.
2
@emeu Pogralem trochę z nimi.