Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tobiasson92 I jeszcze Odoi.
0
@FafitFCB Miej oczy otwarte
5
@IronSanHybrid https://r.dcs.redcdn.pl/http/o2/redefine/cp/os/osqug3btimj9k6itapvu9nn277e1ijn3.jpg
1
@JimMorrisonFCB Bez nich
0
@KapiFCB Dono Mitchell sam wygrywa mecze.Świetnie gra.
2
@puyol_presidend5 Niby tak ale we Francji szkielet już jest ułożony i dlugo pewnie jeszcze pograją Varane,Pogba,Kante,Griz czy Mbappe.
0
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
Jak macie jakieś pytania to śmiało ;v
14
@BarcaInfo No i gitara.
0
@Janiama Ja dopóki nie zobacze ofiszjala to nie uwierze że Lusito odejdzie. ;v
2
@XaviHeart Lepsze opcje czyli?
0
@socha i za Hazarda dostał troche ;p
0
@messiandiniesta Busiego nikt nie wezmie bo się nie opłaca.
4
Na prezesie Chelsea chyba ta pandemia nie zrobiła wrażenia.Moze w jedno okienko machnąć Havertza,Wernera,Ziyecha,Chwilwella i Silve na dokładke.
1
@neeed LAL,LAC,Rockets i Utah,Milwauke.
0
Na kogo liczycie?Będą jakieś niespodzianki?
https://probasket.pl/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot-2020-08-24-at-12.10.31.png
0
Myślicie że za parę lat będzie można powiedzieć o Lewym jako najlepszym zawodnikiem bundesligi?
18
Game winner Doncicia.
https://x.com/musagete10/status/1297664899502440449
0
@Adamski69 Lou zawsze robi swoją robotę.U niego to jest taki standradzik.Moze nie +30 ale swoje trafi.
5
Uwielbiam Paula George'a ale zagrał kolejny katastrofalny mecz.Tylko 9 pkt z dogrywką gdzie na 14 rzutów trafił tylko 3.Na 7 rzutów za 3 trafia tylko jeden...
Z takim PG LAC nie wygrają.Sam Leonard tego nie pociagnie.
12
Luka Doncić 43 pkt,17 zbiórek i 13 asyst z obroną LAC !
Kosmooos.
2
@kerouac Na Hazarda dalej czekam bo go strasznie lubię.
6
@kerouac Tez tak uważam.Taki zawodnik musi zrobić coś extra.Po prostu.Tyle lat pracował na swoją pozycje w futbolu że oczekiwania chyba muszą jakieś być względem takiego zawodnika.
2
@Jaca27 Trzeba by popatrzec czy da się coś fajnieszego zlozyc ;v
1
@Coutinho007 To to już wgl hit ahha
1
@Coutinho007 On miał kontrakt do 2022?
14
@mateuszdabski Nie był świetny ale był za to bardzo solidny.Duża aktyność+praca w defensywie.Szczególnie kiedy Bayern potrzebował przetrzymac piłkę.
1
@Coutinho007 Ale meczyki klasa by były :D
2
Grupa na LM 2020/2021
Bayern,Barcelona,United,Atalanta.
Co wy na to?
3
@Maker0 Chyba za miękki ten karny.