0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tobiasson92 I jeszcze Odoi.

0

@FafitFCB Miej oczy otwarte

1

@JimMorrisonFCB Bez nich

0

@KapiFCB Dono Mitchell sam wygrywa mecze.Świetnie gra.

2

@puyol_presidend5 Niby tak ale we Francji szkielet już jest ułożony i dlugo pewnie jeszcze pograją Varane,Pogba,Kante,Griz czy Mbappe.

0

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
Jak macie jakieś pytania to śmiało ;v

14

@BarcaInfo No i gitara.

0

@Janiama Ja dopóki nie zobacze ofiszjala to nie uwierze że Lusito odejdzie. ;v

2

@XaviHeart Lepsze opcje czyli?

0

@socha i za Hazarda dostał troche ;p

0

@messiandiniesta Busiego nikt nie wezmie bo się nie opłaca.

4

Na prezesie Chelsea chyba ta pandemia nie zrobiła wrażenia.Moze w jedno okienko machnąć Havertza,Wernera,Ziyecha,Chwilwella i Silve na dokładke.

1

@neeed LAL,LAC,Rockets i Utah,Milwauke.

0

0

Myślicie że za parę lat będzie można powiedzieć o Lewym jako najlepszym zawodnikiem bundesligi?

18

0

@Adamski69 Lou zawsze robi swoją robotę.U niego to jest taki standradzik.Moze nie +30 ale swoje trafi.

5

Uwielbiam Paula George'a ale zagrał kolejny katastrofalny mecz.Tylko 9 pkt z dogrywką gdzie na 14 rzutów trafił tylko 3.Na 7 rzutów za 3 trafia tylko jeden...
Z takim PG LAC nie wygrają.Sam Leonard tego nie pociagnie.

12

Luka Doncić 43 pkt,17 zbiórek i 13 asyst z obroną LAC !
Kosmooos.

2

@kerouac Na Hazarda dalej czekam bo go strasznie lubię.

6

@kerouac Tez tak uważam.Taki zawodnik musi zrobić coś extra.Po prostu.Tyle lat pracował na swoją pozycje w futbolu że oczekiwania chyba muszą jakieś być względem takiego zawodnika.

2

@Jaca27 Trzeba by popatrzec czy da się coś fajnieszego zlozyc ;v

1

@Coutinho007 To to już wgl hit ahha

1

@Coutinho007 On miał kontrakt do 2022?

14

@mateuszdabski Nie był świetny ale był za to bardzo solidny.Duża aktyność+praca w defensywie.Szczególnie kiedy Bayern potrzebował przetrzymac piłkę.

1

@Coutinho007 Ale meczyki klasa by były :D

2

Grupa na LM 2020/2021
Bayern,Barcelona,United,Atalanta.
Co wy na to?

3

@Maker0 Chyba za miękki ten karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?