0

,,Manchester United tego lata nie zaakceptuje żadnej oferty sprzedaży Pogby. Niebawem porozmawiamy na temat nowego kontraktu, bez obaw.''-Mino Raiola
Przynajmniej jedna telenowela się skończyła ;v

0

@RadekACCA A co to znaczy pasować do Barcelony?

2

@Danny Gaucho Zgadzam się.

0

Czy Neymar da Silva Santos Júnior jest lepszym piłkarzem od Roberta Lewandowskiego ?

3

@Danny Gaucho Miałem ziomka w klasie który był kotem z matmy.Nic nie robił na lekcji ale jak przychodził sprawdzian to 5 dostawał.Za to na angielskim nie mógł prostego zdania złożyć.

0

@Danny Gaucho Np rozmowa, dogadanie sie

1

@Danny Gaucho my to zawsze się rozumiemy :*

0

Czy jeśli ktoś nie zna podstaw języka angielskiego to można uznać go za głupiego? Pytam bo gdzieś w telewizji widziałem taki temat.

0

Pierwszy tryplet PSG czy drugi Bayernu?

1

@umtiti Brazylia gra 4231 z Cou na 10.

0

@robsesh Polecam również.Mega trening

0

Harden zdobywa 24 pkt w pierwszej połowie z okc.Duzo lepszy mecz Brody niż poprzedni.

0

@Transu96 To wtedy lipa

14

KO Saszy.


0

@VenoM A różnie.

0

W sumie niezle to musi być uczucie gdy wyłapujesz taką bombe.Whyte chyba do tej pory nie wie co się stało.

0

@SelloutCrowd Bo musze bić leszczy którzy mi ksują metki

11

To jest własnie Powietkin.Niby stary,niby coś ale jak pier*dolnie to zabije.

1

@dominik127pl Dumny jestem z Ciebie Dominiku.Zawsze mi poprawiasz humorek

0

@patry295 No to były złote czasy metina

1

@Bykunn Kurde tez się skusiłem ale coś nie siedzi.I nie wiem czy się męczyć dalej czy rzucic to w piz

0

@Transu96 Morduś max 10

0

@TheCaptainVeB @FearTheBeard No ale panowie na 14 rzutów tylko 4 celnie.Na 6 rzutów za trzy tylko jeden celny.

1

@dniel Dziś wbiłem a nie chciało wejsć nawet 45

1

@Transu96 ty ale szanuj somsiad

0

@grejtxkrzychu vidgaaar

4

No i co więcej do szczęścia potrzeba ?
https://zapodaj.net/adec87590aa23.jpg.html

0

@BartqRKO No ta bo na szpice jest dużo opcji.Najciekawsze to chyba Werner i Martial po 9 baniek.

9

@BarcaInfo Nie odbieram mu tego a nawet doceniam i to bardzo ale to nie jest piłkarz na taki klub.Po prostu.

0

@BartqRKO On i Rash zdegradowani do roli pomocnika ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?