Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,Manchester United tego lata nie zaakceptuje żadnej oferty sprzedaży Pogby. Niebawem porozmawiamy na temat nowego kontraktu, bez obaw.''-Mino Raiola
Przynajmniej jedna telenowela się skończyła ;v
0
@RadekACCA A co to znaczy pasować do Barcelony?
2
@Danny Gaucho Zgadzam się.
0
Czy Neymar da Silva Santos Júnior jest lepszym piłkarzem od Roberta Lewandowskiego ?
3
@Danny Gaucho Miałem ziomka w klasie który był kotem z matmy.Nic nie robił na lekcji ale jak przychodził sprawdzian to 5 dostawał.Za to na angielskim nie mógł prostego zdania złożyć.
0
@Danny Gaucho Np rozmowa, dogadanie sie
1
@Danny Gaucho my to zawsze się rozumiemy :*
0
Czy jeśli ktoś nie zna podstaw języka angielskiego to można uznać go za głupiego? Pytam bo gdzieś w telewizji widziałem taki temat.
0
Pierwszy tryplet PSG czy drugi Bayernu?
1
@umtiti Brazylia gra 4231 z Cou na 10.
0
@robsesh Polecam również.Mega trening
0
Harden zdobywa 24 pkt w pierwszej połowie z okc.Duzo lepszy mecz Brody niż poprzedni.
0
@Transu96 To wtedy lipa
14
KO Saszy.
0
@VenoM A różnie.
0
W sumie niezle to musi być uczucie gdy wyłapujesz taką bombe.Whyte chyba do tej pory nie wie co się stało.
0
@SelloutCrowd Bo musze bić leszczy którzy mi ksują metki
11
To jest własnie Powietkin.Niby stary,niby coś ale jak pier*dolnie to zabije.
1
@dominik127pl Dumny jestem z Ciebie Dominiku.Zawsze mi poprawiasz humorek
0
@patry295 No to były złote czasy metina
1
@Bykunn Kurde tez się skusiłem ale coś nie siedzi.I nie wiem czy się męczyć dalej czy rzucic to w piz
0
@Transu96 Morduś max 10
0
@TheCaptainVeB @FearTheBeard No ale panowie na 14 rzutów tylko 4 celnie.Na 6 rzutów za trzy tylko jeden celny.
1
@dniel Dziś wbiłem a nie chciało wejsć nawet 45
1
@Transu96 ty ale szanuj somsiad
0
@grejtxkrzychu vidgaaar
4
No i co więcej do szczęścia potrzeba ?
https://zapodaj.net/adec87590aa23.jpg.html
0
@BartqRKO No ta bo na szpice jest dużo opcji.Najciekawsze to chyba Werner i Martial po 9 baniek.
9
@BarcaInfo Nie odbieram mu tego a nawet doceniam i to bardzo ale to nie jest piłkarz na taki klub.Po prostu.
0
@BartqRKO On i Rash zdegradowani do roli pomocnika ;v