2

@Kajtek77 Depaj na jpg.Podoba mi sie to.

9

Ostatni raz Inter wygrał jakieś trofeum 9 lat temu.To musi jednak boleć.

1

@PatrychoO Ja odpuścilem dzisiaj ;d

1

@Coutinho007 Co mam ci powiedzieć byku,.Tacy kibice.

0

@Adamski69 Chociaż w tym roku mieli mega farta z United bo powinni tam dostać z 7:2

6

Ale cringe na stronie United.Żeby tak wyzywać swojego byłego zawodnika.Mowa oczywiscie o Lukaku.

2

Bruno Fernandes królem strzelców w LE.

1

@HRYNIU dogrywka

0

Tak naprawdę jak wróci Coutinho to mamy trzy 10 : Griz,Cou i Messi który najczęściej operuje w tej strefie.Lipa.

1

@Colon Jedna ale poważna bo zerwał więzadła.

0

@arasz1819 Najwięcej na jednym zakładzie zarobiłem 2345.A tak to różnie.Raz lepiej a raz padaka ;v

6

@PatrychoO Dałbym minuty Fatiemu.

9

A najlepszym wyborem na szpice jest chyba obecnie Memphis.Szybki,dynamiczny z bardzo dobrym dryblingiem.Ma j3bnięcie w nodze.Trochę doświadczenia już ma na tym najwyższym poziomie.Ma kontrakt do 2021 więc ostatnia szansa dla Lyonu by coś zarobić.Przychodzi a w sumie już przyszedł trener który go doskonale zna i stawiał na niego regularnie w repce czy to na 9 czy na skrzydłach.Myśle że cena zamknęła by się w 30-40 mln więc nawet jakby nie wypalił (w co wątpie ) to nie byłoby takiej dużej straty.

1

@Barwindg w sumie ja tez xD.

0

@arasz1819 Fortuna byku

11

@PatrychoO Niestety ale Busi nie nadaję się obecnie do gry w pilke na najwyższym poziomie.To boli ale tak jest.

1

@Hiacynk Na początku byłem mocny przeciwko Lautaro ale troche go poogladałem i mysle ze jest potencjal.

1

@Janiama Jest jeszcze więcej przykładów ;d

0

@badej60 Tak ale wciąz to był tylko Ajax.

2

Trzeba pamiętać ze Martinez ma dopiero 22 lata.Suarez w jego wieku grał w Ajaxie.

2

@Hiacynk Idealna to by była cena dla Lautaro.

0

A ja tam Interowi bym wcisnął Rakiete/Suareza lub Vidala i siano za Martineza.Dużo by nie wyszło myślę.Mimo że Lautaro często po prostu wypada słabo to ma spory potencjał na wielkie granie.Ten sezon w liczbach i tak jest niezły.

3

Diego Carlos sabotuje meczyk.Tak Sevilla się stara a chłop wszystko pierniczy.

1

@JimMorrisonFCB @Barwindg o tej samej porze bts.Tylko jedno w głowie macie panowie

0

@Aqualitek I tak to robi wrażenie.Jego motoryka.

0

De Jong znowu z bramką.Ale mamy kocura

1

Romelu w pierwszym sezonie strzelił 34 bramki i 6 asyst. (jeszcze ten mecz trwa)
Chyba najlepiej wydane siano przez Inter w ostatnich latach.

1

@Hiacynk Bruno to pomocnik.Klasa

12

Lukaku jest bardzo ciekawym przypadkiem.Mając ponad 1,90 i wage ponad 90kg powinien być totalnym klocem a tymczasem on jest szybki niczym Usain Bolt.

1

Lukaku jak strzeli jeszcze 2 to wyprzedzi Bruno w bramakch w LE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?