Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kajtek77 Depaj na jpg.Podoba mi sie to.
9
Ostatni raz Inter wygrał jakieś trofeum 9 lat temu.To musi jednak boleć.
1
@PatrychoO Ja odpuścilem dzisiaj ;d
1
@Coutinho007 Co mam ci powiedzieć byku,.Tacy kibice.
0
@Adamski69 Chociaż w tym roku mieli mega farta z United bo powinni tam dostać z 7:2
6
Ale cringe na stronie United.Żeby tak wyzywać swojego byłego zawodnika.Mowa oczywiscie o Lukaku.
2
Bruno Fernandes królem strzelców w LE.
1
@HRYNIU dogrywka
0
Tak naprawdę jak wróci Coutinho to mamy trzy 10 : Griz,Cou i Messi który najczęściej operuje w tej strefie.Lipa.
1
@Colon Jedna ale poważna bo zerwał więzadła.
0
@arasz1819 Najwięcej na jednym zakładzie zarobiłem 2345.A tak to różnie.Raz lepiej a raz padaka ;v
6
@PatrychoO Dałbym minuty Fatiemu.
9
A najlepszym wyborem na szpice jest chyba obecnie Memphis.Szybki,dynamiczny z bardzo dobrym dryblingiem.Ma j3bnięcie w nodze.Trochę doświadczenia już ma na tym najwyższym poziomie.Ma kontrakt do 2021 więc ostatnia szansa dla Lyonu by coś zarobić.Przychodzi a w sumie już przyszedł trener który go doskonale zna i stawiał na niego regularnie w repce czy to na 9 czy na skrzydłach.Myśle że cena zamknęła by się w 30-40 mln więc nawet jakby nie wypalił (w co wątpie ) to nie byłoby takiej dużej straty.
1
@Barwindg w sumie ja tez xD.
0
@arasz1819 Fortuna byku
11
@PatrychoO Niestety ale Busi nie nadaję się obecnie do gry w pilke na najwyższym poziomie.To boli ale tak jest.
1
@Hiacynk Na początku byłem mocny przeciwko Lautaro ale troche go poogladałem i mysle ze jest potencjal.
1
@Janiama Jest jeszcze więcej przykładów ;d
0
@badej60 Tak ale wciąz to był tylko Ajax.
2
Trzeba pamiętać ze Martinez ma dopiero 22 lata.Suarez w jego wieku grał w Ajaxie.
2
@Hiacynk Idealna to by była cena dla Lautaro.
0
A ja tam Interowi bym wcisnął Rakiete/Suareza lub Vidala i siano za Martineza.Dużo by nie wyszło myślę.Mimo że Lautaro często po prostu wypada słabo to ma spory potencjał na wielkie granie.Ten sezon w liczbach i tak jest niezły.
3
Diego Carlos sabotuje meczyk.Tak Sevilla się stara a chłop wszystko pierniczy.
1
@JimMorrisonFCB @Barwindg o tej samej porze bts.Tylko jedno w głowie macie panowie
0
@Aqualitek I tak to robi wrażenie.Jego motoryka.
0
De Jong znowu z bramką.Ale mamy kocura
1
Romelu w pierwszym sezonie strzelił 34 bramki i 6 asyst. (jeszcze ten mecz trwa)
Chyba najlepiej wydane siano przez Inter w ostatnich latach.
1
@Hiacynk Bruno to pomocnik.Klasa
12
Lukaku jest bardzo ciekawym przypadkiem.Mając ponad 1,90 i wage ponad 90kg powinien być totalnym klocem a tymczasem on jest szybki niczym Usain Bolt.
1
Lukaku jak strzeli jeszcze 2 to wyprzedzi Bruno w bramakch w LE.