0

@szymon6847 Może byc byku

0

@MesQueUnClub96 No nie nawalenie się w 3 dupy a po prostu skosztowanie.

0

W jakim wieku spróbowaliście po raz pierwszy napoju zwanego alkoholem ?

5

@tristan87 Kary po setki tysięcy i się odechce.

18

Mówiąc że FDJ będzie grał bliżej defensywy mam nadzieję że Koeman miał na myśli wymiane Busiego na Frenkiego.Oby tak.Szczerze to nie mg się doczekać gdy w końcu zobaczymy De Jonga na jego pozycji.

0

@Bykunn Python chyba jest teraz najbardziej pupularny

4

@amanter Napewno nie.

1

@Bykunn Ja uczyłem się Javy ale ja to robilem dla siebie ;p

0

@MESSIah16 Całościowo tak.

18

Przynajmniej ma Kuman na kim budować skład.Messi,FDJ,Lenglet,Dembouz (zdrowy),Puig i Fati którzy pukają do podstawowego składu,przychodzą Pedri i Trincao.No i oczywiście świetny MATS.Można kogos zawsze dokupić.Jest na czym budować i chyba nie ma aż takiej lipy jak niektórzy piszą.

1

@MesQueUnClub96 Wydaje mi się że Paryż to wyszarpie.

1

@Bykunn Ogólnie programowanie o tyle jest fajne że nie potrzbujesz studi itd a po prostu wolnego czasu i chęci.No i nie można sie poddawać bo niektóre rzeczy naprawde na poczatku sa trudne.Przynajmniej dla mnie były.

0

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

1

@Bykunn A propo programowania to można się nauczyć ale trzeba dużo cierpliwości i zaparcia.Mam brata ciotecznego co ogarnia temat i naprawde sporo umie i próbował mnie coś tam uczyc to troche łyknąłem ale ogólnie nie dla mnie ;d

0

@Bykunn W macu słabo płacą? :v

0

@matirix20 Słabo jak cały Lipsk.

1

Damian Lillard vs Lakers.
Its dame timeee


2

Ale że Milwauke i Lakers przegrają swoje pierwsze mecze to chyba nikt się nie spodziewał.Pewnie awansują dalej ale i tak każdy raczej przewidywał po 4;0.

0

@bolinho89 byłem rok temu u CB :D

0

La Lakers przegrywają pierwszy mecz. Dame Lillard po raz kolejny czaruje.

35

@Konias4318 Z Barcelona to można teraz wygrac co najwyżej puchar Tymbarka.

2

@jeyx77x W Holandii grał chyba Bergwajnem i Depajem

0

@kuz Wątpię że Lusito odejdzie.

1

@DaPi Myślę że jeszcze sporo przybędzie osób. Dużo czasu jeszcze.

2

Di Maria zawodnikiem meczu w półfinale LM.

4

No czas na show Brodacza. Oby był w formie.Rakiety bez Westa.

1

@matelkoveb w Psg też jest Polak.

24

@myscooter Rakieta to serce drużyny i doświadczenie

11

Nawet nie wiedziałem że Pan Nasser a mianowicie prezes Paryża był tenisista.

10

@IronSanHybrid Absolutnie kluczowy dla Paryża jak i Francji. Jeśli nic mu się nie stanie to będzie wielki. Już w sumie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?