Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Zasłużone.
3
Pytanie jak Lautaro będzie funkcjowal bez Lukaku który jest czołgiem.
4
@Janiama Przeciwnik też nie jakiś mocny warto zauważyć.
3
Ale Conte sobie stworzył idealny duet. Siła Lukaku +zwinnosc i inteligencja Lautaro. Ładnie.
5
Donovan Mitchell robi 57 pkt ale to i tak nie wystarcza i Utah przegrywa po dogrywce z Denver.
2
@sebasek99 koniu ty to masz wyobraźnię
2
@Kajtek77 Fajna zabawa. Polecaaaaam.
0
@Gieswu Dono mega forma
2
Ale końcówka w meczu Utah Denver.
3
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie
0
Marciniak dostaje kolejny mecz do sędziowania. Mimo średniej opinii w Polsce widać że ma wysoka pozycje w uefie.
0
Lautaro brameczka.
0
@Woland10 W ilu chcesz
1
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
3
@Kajtek77 Przyjście Kumana i Depaja to by było coś.Fajne połączenie.
4
@NeroTFP Legenda !
0
Zawodnik który najlepiej się spisywał i zawodnik który najgorzej się spisywał pod wodzą Kike ?
0
Najlepszy mecz pod wodzą Kike ?
1
@PatrychoO A nie grał tak z nim w Ajaxie?
1
@IronSanHybrid Moze i dobrze ;v
0
@IronSanHybrid Kiedyś ładniejsza była.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ksobi Ostatnio otwierałem jakis ser i myslalem że dostane szału.Żeby tak zapakować serek to naprawde trzeba byc okrutnikiem.
2
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi.Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie.
0
Sterling aka Titanic.
5
@NeroTFP Przedewszystkim trzeba po prostu zacząć grać w piłke bo to co obecnie Barcelona gra to sam nie wiem co to tak naprawde jest.
1
@BartqRKO No własnie zapomnialem że Boga miał operacje także zmieniam zdanie i mysle ze takie 4;1
0
@masq 4-3-3............chyba
0
@masq Nowy trener,duzo plotek i powrót Neymara.Standardzik grany przez Barcelonke.
1
@donleo12 Akurat stara gwardia powinna się pożegnac lub ich role powinny być ograniczone.Oczywiście wyłączając Messiego.