1

@DaPi No nie ma problemu. Jak nie zapomnę tu wrzucę jutro kilka razy.

4

@Mathew86 Nie wiem po co miałby szczerze odchodzić. Widać że dobrze się czuje we Francji. Ma szansę na LM.

1

@DaPi Powysylaj to kilka razy jeszcze i gitarka.

2

@Hiacynk Oglądałem dziś meczyk i mega występ. Skąd go wzięli?

0

@DaPi Banega też świetny poza tą jedną strata.

7

@kerouac Zgadzam się.

1

@myscooter Ojoj. To fatalna wiadomość.

3

Przynajmniej Kike sobie wpisze do cv że przez pół roku trenował Barcelone. Zawsze coś.

0

@Colon A powiem ci ze nvm

1

Kiedy realnie ktoś dorówna w f1 Hamiltonowi i Mercedesowi? Uwielbiam Angola ale jednak to trochę nudne jest.

0

Jak podsumujecie karierę Setiena w Barcelonie?

0

@FC1899Barca nie odejdzie.

1

@Veb1233 Sevilla robi robotę :D

2

@NeroTFP Ronaldinho już chciał wypłacić.

1

Kto będzie robił ligę w fantasy dla rambli? A może już jest?

2

@XaviHeart United jest obecnie świetnym zespołem także nietrafione.

2

Chociaż w sumie lepiej jak United odpada gdy oddaje +20 strzalow niż to co grali wcześniej. Progres w grze jest bardzo duzy. Zobaczymy co będzie w next sezonie.

1

@DonAndresFCB Dziś mieli mega farta.

5

No i oba Manchestery na wakacjach.

0

@kamilo0066 za faule i przeciąganie Sevilli.

0

@kamilo0066 Uczepiles się tego Bruno :v

0

@escarabajo United

0

Tak się właśnie kończy marnowanie sytuacji. Tu powinno być z 7:2.Eh.

0

Tak się właśnie to kończy.

0

@Szreko Bywa i tak :p

0

19 strzałów United i 4 Sevilli. Kusi wjechać na Sevile.

0

Jak United przegra ten mecz to nie wierzę w futbol.

1

20 setka United spartolona.

1

Ale Bruno ma przegląd pola. Masakra.

1

@VamosRakieta Radek spoko morda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?