Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hiacynk Di Maria jest od wszystkiego. Jak dobrze wejdzie w mecz to mega jakość. A Brazol z bagietka to najlepsze duo.
1
@fcbarcafan19 Ee tam. Dobry sezon gra.
4
Neymar-Mbappe - Di Maria. Najlepszy atak na świecie?
7
Legia legia CWKS jeszcze jeden jeszcze raz legia ja kocham was
1
@bixmix Ciężko mi jakoś uwierzyć by Lipsk to wygrał :v
0
@bixmix Paryż w świetnym składzie. Typuje 3:1.
6
@pele1282 Wyjdzie w praniu.Narazie niech przyjdzie.
1
@Janiama Duży test dla niego.Obecnie z Paryżem gra się bardzo ciężko ze względu na ich moc w ofensywie.
0
My to coś mamy z tymi bramkarzami i LM.Jak dobrze wszyscy pamiętają Jerzy Dudek ją wygrał w 2005.I ktoś może pomyśleć że od 15 lat żaden polak nie wygrał LM.Otóż nie.W 2008 wygrał ją również Tomasz Kuszczak z United.Teraz może się powtórzyć podobna historia bo ma szanse Marcin Bułka ;vv
5
@FafitFCB W sumie to by było trochę śmieszne jakby Bułka wygrał LM a nie Lewy :v
5
@Kajtek77 Może Suarez?
1
@zadafcb Na 76 ers powinno to starczyc ale pozniej moze byc problem.
0
@Coutinho007 Dla mnie konieczność to jest dwóch rasowych skrzydłowych i Messi na ofensywnym pomocniku.
3
Luka Doncic wczoraj z 42 pkt i 9 asystami.Pokazał klase ale niestety Mavs przegrali.Niedużo im brakowało ale jednak 118:110 dla LAC.
0
@Coutinho007 Ja to najchętniej bym przeszedł na 4-2-3-1 a mianowicie
Marc
ktoś nowy-Pike-Lenglet-Alba
De Jong-Donny/Pjanic
Dembouz-Messi-Fati
Griezz
0
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
0
@PanZagadka Puig za Beek'a.
0
Komu kibicujecie z tych czterech zespołów co zostało by wygrał LM?
0
@bixmix Też mam Paryż.
0
@Aaron10 Sizeer
1
@PatrychoO Ooo.Fuuuu
2
@MesQueUnClub96 Ta.Teraz Jarek przejmie jego funkcje.
0
@arasz1819 Na bank Holandii nie zostawi.
5
@PatrychoO ,,Jeszcze jakieś pytania?Bo jade z Suarezem na Ibize''
2
@Janiama Pozbyć się starej gwardii to nie znaczy sprzedać wszystkim.Alba oferuje poziom który odpowiada na obecne standardy,Messi to Messi a Pike mimo wszystko też bym zostawił.A reszta cóż.
0
@Ghotti Telles to super opcja ale nie widze nim zainteresowania Barcelony niestety.
4
@Kwiatek67 @bolinho89 Grimaldo siedzi już w Benfice 4 rok i jakoś chetnych nie ma.
7
Rynek nie oferuje zbyt wielu dobrych lewych obrońców a jak już są to pozajmowani w topowych klubach także Albe bym zostawił jeszcze na 2-3 lata.
4
@Kajtek77 No cóż.Każdy ma swoje obowiązki :D
3
@Kajtek77 On tam jest od robienia atmosferki