Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RuudGullit vidgaaaar
0
Właśnie mi weszła truta 54sr 10 ludzie.Ale jestem z siebie dumny.Ajaj.
0
@Chwytliwy heloł
0
Napewno Polak wygra Lm.Pytanie tylko który.
2
@NeroTFP Spodziewałem się dużo mniejszego na PSG
42
Taki kozak z Lewandowskiego to niech idzie do deszczowego Stoke i tam pokaże klasę.
1
Sporo tych kibiców Bayernu :v
2
Spokojnie.Paryz ich ukróci.
0
@Striker W sumie chociaż tyle ;v
0
@kkbarca Będzie mega problem ze sprzedażą Umtitiego coś czuje.
0
@szymon6847 Może byc byku
0
@MesQueUnClub96 No nie nawalenie się w 3 dupy a po prostu skosztowanie.
0
W jakim wieku spróbowaliście po raz pierwszy napoju zwanego alkoholem ?
5
@tristan87 Kary po setki tysięcy i się odechce.
18
Mówiąc że FDJ będzie grał bliżej defensywy mam nadzieję że Koeman miał na myśli wymiane Busiego na Frenkiego.Oby tak.Szczerze to nie mg się doczekać gdy w końcu zobaczymy De Jonga na jego pozycji.
0
@Bykunn Python chyba jest teraz najbardziej pupularny
4
@amanter Napewno nie.
1
@Bykunn Ja uczyłem się Javy ale ja to robilem dla siebie ;p
0
@MESSIah16 Całościowo tak.
18
Przynajmniej ma Kuman na kim budować skład.Messi,FDJ,Lenglet,Dembouz (zdrowy),Puig i Fati którzy pukają do podstawowego składu,przychodzą Pedri i Trincao.No i oczywiście świetny MATS.Można kogos zawsze dokupić.Jest na czym budować i chyba nie ma aż takiej lipy jak niektórzy piszą.
1
@MesQueUnClub96 Wydaje mi się że Paryż to wyszarpie.
1
@Bykunn Ogólnie programowanie o tyle jest fajne że nie potrzbujesz studi itd a po prostu wolnego czasu i chęci.No i nie można sie poddawać bo niektóre rzeczy naprawde na poczatku sa trudne.Przynajmniej dla mnie były.
0
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
1
@Bykunn A propo programowania to można się nauczyć ale trzeba dużo cierpliwości i zaparcia.Mam brata ciotecznego co ogarnia temat i naprawde sporo umie i próbował mnie coś tam uczyc to troche łyknąłem ale ogólnie nie dla mnie ;d
0
@Bykunn W macu słabo płacą? :v
0
@matirix20 Słabo jak cały Lipsk.
1
Damian Lillard vs Lakers.
Its dame timeee
2
Ale że Milwauke i Lakers przegrają swoje pierwsze mecze to chyba nikt się nie spodziewał.Pewnie awansują dalej ale i tak każdy raczej przewidywał po 4;0.
0
@bolinho89 byłem rok temu u CB :D
0
La Lakers przegrywają pierwszy mecz. Dame Lillard po raz kolejny czaruje.