0

@Coutinho007 Ostatnio Neymar

0

Ostatnio Paryż pokazał że można fajnie grać bez typowej 9.Ciekawe jakby to w Barcelonie funkcjonowało.

0

Fajnie jakby Barcelona wróciła do grania z Messim na 9.A nawet może być taka 9.5/10.Wtedy skrzydła dla Dembele, Fatiego i Trincao.Za nimi Puig i Pjanic a na 5 De Jong.

5

@masq 4-3-3 z Messim na 9 .

4

@HansLanda Cóż. Tylko jedna druzyna opiera się na jednym zawodniku i jest to Barcelona. Ja szczerze wolałbym zespół bez gwiazd ale zgrany i grający razem a nie indywidualnosciami.

1

Miazga w pierwszej połowie w meczu Milwauke vs Orlando. 20 pkt przewagi ekipy Giannisa.

5

@AnnaMarianna Fajne foki były dziś na basenie

1

@DanielOOL Fulham robi majstra w tym sezonie

1

@Bartek22 Też zauważyłem u Dembele że co prawda jest obunozny ale widać że to lewa jest główna.

1

Harden dzisiaj 5/16 z gry i 2/11 za trzy. Nie popisał się brodacz ale rakiety i tak wygrywają. Ogólnie zdobył 21 pkt i 9 asyst ale jak na niego to słabo. Szczególnie ta skuteczność zza luku.

5

@BarcaInfo Pytanie jak to zrobić. Chodzi o Griza

0

@masq Ansu jest młody. Jeszcze swoje minuty będzie miał.

3

@Ratamahatta Niby ta ale jednak Memphis ma drybling i jest bardzo szybki czego Griez nie ma.

0

@gumaz obecnie Chyb 10

0

Kończy się trzecia kwarta a Harden ma 1/9 za 3pkt.Musi się skupić bo może być ciężko.

1

@takisobiektos Idzie ciężko ale pewnie wyszarpia
Broda nic nie trafia za 3

1

@takisobiektos jaaaaaaaaa

1

Jutro turniej jakiś w siatkówce grają. Ciekawe czy Sander zagra w skrze.

0

@Hiacynk Szukają drugiego rudego

3

@NeroTFP Może nie z top5 ale ja zawsze lubiłem Scota Browna z Celticu. Gość by oddał życie za te szkockie barwy.

0

Ale dziś coś nie siada Hardenowi. 2/10 z gry.

2

@masq W Holandii Depay chyba grywał na 9

0

Z Busim będzie największy problem bo odejść napewno nie będzie chciał bo mu nikt tyle nie da. Kontrakt do 2023.Gra w swoim kraju. No nie widzę tego.

9

Szczerze to nie myślałem że Suarez tak szybko obniży swoją jakość piłkarska. Wiadomo nadal strzela ale obecnie większość podstawowych elementów mu sprawia problemy. Mam nadzieję że jeśli zdecyduje się odejść to dostanie godne pożegnanie. Będzie brakować starego dobrego Lusito.

2

Busi ma kontrakt do 2023 o.o

2

@Szicek10 Nie jesteś kontrowersyjny świrze i dlatego czysciutki jesteś.

1

@koksik2700 Bez Messiego byłoby dużo ciężej.

5

@LuisSalvano De Niro.

2

@Hiacynk Inter i ParisaŻerMeN

7

@myscooter to samo co dna Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?