11

To jest własnie Powietkin.Niby stary,niby coś ale jak pier*dolnie to zabije.

1

@dominik127pl Dumny jestem z Ciebie Dominiku.Zawsze mi poprawiasz humorek

0

@patry295 No to były złote czasy metina

1

@Bykunn Kurde tez się skusiłem ale coś nie siedzi.I nie wiem czy się męczyć dalej czy rzucic to w piz

0

@Transu96 Morduś max 10

0

@TheCaptainVeB @FearTheBeard No ale panowie na 14 rzutów tylko 4 celnie.Na 6 rzutów za trzy tylko jeden celny.

1

@dniel Dziś wbiłem a nie chciało wejsć nawet 45

1

@Transu96 ty ale szanuj somsiad

0

@grejtxkrzychu vidgaaar

4

No i co więcej do szczęścia potrzeba ?
https://zapodaj.net/adec87590aa23.jpg.html

0

@BartqRKO No ta bo na szpice jest dużo opcji.Najciekawsze to chyba Werner i Martial po 9 baniek.

9

@BarcaInfo Nie odbieram mu tego a nawet doceniam i to bardzo ale to nie jest piłkarz na taki klub.Po prostu.

0

@BartqRKO On i Rash zdegradowani do roli pomocnika ;v

21

@BarcaInfo Smutne ale on się tu nie nadaje.Nie ten poziom.

1

@Bykunn no u mnie na ławce totalne ogurasy xD

1

@SamuraJack Ja zawodników United i City odpuścilem bo nie graja w 1 kolejce.

1

Moja 11 na pierwszą kolejke w fantasy ;v
https://zapodaj.net/990151e3240d6.jpg.html
@Bykunn @tobiasson92

1

@kolo123 Ma zdecydowanie większy potencjał niz DVB

3

@AllBundy Puig>de Beek

21

@patry295 Nie bo Suarez był wtedy lepszy.

1

@Bykunn wildcard musowo na 2 kolejke

0

@MESSIah16 KP ma ogromne możliwości.Jesli już nie beda go trapić kontuzje to naprawde potencjal megaa

0

@MESSIah16 A propo Doncica to zagrał mega słaby mecz ostatnio.Praktycznie nic nie trafiał.

2

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

0

@BarcaInfo Gdzie Adama miałby isc?

0

@Bykunn Nie jesteś za byłym naszym crackiem?Ty okrutniku

2

@horang Aż takich zasięgów to nie mam

1

Czy Bayern i Paryż to obecnie dwa najlepsze zespoły na świecie?

2

@MichVeB Na luziku.Myśle że takie 17+

1

@MESSIah16 Pieniądze nie dają ci tak naprawdę przewagi.Możesz mieć siana jak lodu jak Barcelona i grać padake.Zarówno w City jak i w PSG są obecnie ciekawe projekty sportowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?