Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
To jest własnie Powietkin.Niby stary,niby coś ale jak pier*dolnie to zabije.
1
@dominik127pl Dumny jestem z Ciebie Dominiku.Zawsze mi poprawiasz humorek
0
@patry295 No to były złote czasy metina
1
@Bykunn Kurde tez się skusiłem ale coś nie siedzi.I nie wiem czy się męczyć dalej czy rzucic to w piz
0
@Transu96 Morduś max 10
0
@TheCaptainVeB @FearTheBeard No ale panowie na 14 rzutów tylko 4 celnie.Na 6 rzutów za trzy tylko jeden celny.
1
@dniel Dziś wbiłem a nie chciało wejsć nawet 45
1
@Transu96 ty ale szanuj somsiad
0
@grejtxkrzychu vidgaaar
4
No i co więcej do szczęścia potrzeba ?
https://zapodaj.net/adec87590aa23.jpg.html
0
@BartqRKO No ta bo na szpice jest dużo opcji.Najciekawsze to chyba Werner i Martial po 9 baniek.
9
@BarcaInfo Nie odbieram mu tego a nawet doceniam i to bardzo ale to nie jest piłkarz na taki klub.Po prostu.
0
@BartqRKO On i Rash zdegradowani do roli pomocnika ;v
21
@BarcaInfo Smutne ale on się tu nie nadaje.Nie ten poziom.
1
@Bykunn no u mnie na ławce totalne ogurasy xD
1
@SamuraJack Ja zawodników United i City odpuścilem bo nie graja w 1 kolejce.
1
Moja 11 na pierwszą kolejke w fantasy ;v
https://zapodaj.net/990151e3240d6.jpg.html
@Bykunn @tobiasson92
1
@kolo123 Ma zdecydowanie większy potencjał niz DVB
3
@AllBundy Puig>de Beek
21
@patry295 Nie bo Suarez był wtedy lepszy.
1
@Bykunn wildcard musowo na 2 kolejke
0
@MESSIah16 KP ma ogromne możliwości.Jesli już nie beda go trapić kontuzje to naprawde potencjal megaa
0
@MESSIah16 A propo Doncica to zagrał mega słaby mecz ostatnio.Praktycznie nic nie trafiał.
2
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
0
@BarcaInfo Gdzie Adama miałby isc?
0
@Bykunn Nie jesteś za byłym naszym crackiem?Ty okrutniku
2
@horang Aż takich zasięgów to nie mam
1
Czy Bayern i Paryż to obecnie dwa najlepsze zespoły na świecie?
2
@MichVeB Na luziku.Myśle że takie 17+
1
@MESSIah16 Pieniądze nie dają ci tak naprawdę przewagi.Możesz mieć siana jak lodu jak Barcelona i grać padake.Zarówno w City jak i w PSG są obecnie ciekawe projekty sportowe.