Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kerouac Tez tak uważam.Taki zawodnik musi zrobić coś extra.Po prostu.Tyle lat pracował na swoją pozycje w futbolu że oczekiwania chyba muszą jakieś być względem takiego zawodnika.
2
@Jaca27 Trzeba by popatrzec czy da się coś fajnieszego zlozyc ;v
1
@Coutinho007 To to już wgl hit ahha
1
@Coutinho007 On miał kontrakt do 2022?
14
@mateuszdabski Nie był świetny ale był za to bardzo solidny.Duża aktyność+praca w defensywie.Szczególnie kiedy Bayern potrzebował przetrzymac piłkę.
1
@Coutinho007 Ale meczyki klasa by były :D
2
Grupa na LM 2020/2021
Bayern,Barcelona,United,Atalanta.
Co wy na to?
3
@Maker0 Chyba za miękki ten karny.
1
Szanuje i uwielbiam Guardiole ale trzeba przyznać że to chyba jego zespół zaliczy ten sezon mimo wszystko do bardzo nieudanych.Aspiracje tego klubu są bardzo wysokie a ligę przegrali praktycznie już w grudniu a w LM odpadli z Lyonem.Oby w następnym się odkuli.
2
@Coutinho007 Ja to chyba już takie małe oczekiwania mam że taki sezon nie robi na mnie wrażenia xd
1
@Coutinho007 A dla mnie chyba jednak City.
5
@puyol_presidend5 1.Lewy.2.Neuer.3.Muller
0
@IronSanHybrid Czy ja wiem.Miales duze oczekiwania?
0
No to znamy zespół sezonu.A kto waszym zdaniem sobie nie poradził w tym sezonie?Która drużyna nie sprostała oczekiwaniom?
0
Czyli klasyk...Polak potrafi.
11
Gwiazdy zawiodły najbardziej w PSG czyli Neymar i Mbappe.Ten drugi spartolił wszystkie sytuacje a od tego pierwszego musimy wymagać zdecydowanie więcej.Jeszcze tyle błędów czysto technicznych od Neymara w drugiej połowie to dawnoooo nie widziałem.Pilka odskakiwała jak od kłody.
1
@fart Czuje zmiany w 76 ers.
3
@patry295 Barcelona by nie przeszła Lipska
2
Paryż jakiś tam progres zrobił.Pierwszy raz w finale w historii klubu ale czegos zabrakło.Może za bardzo chcieli.
2
@Kajtek77 Albo Messiego :v
1
Chyba za szybko z Mbappe zrobili boga piłki.Chłopak ma dopiero 21 lat.Widać że dzisiaj go to przerosło.Sam się kiwał ze sobą a dobre sytuacje po prostu marnował.
9
Idealnie Flick trafił z Comanem.Wcześniejsze mecze wszystkie grał Perisić a to Francuz zrobił robote w tym meczu.Ogólnie szarpał fajnie na tym LS.
0
Ale trzeba przyznać że sam mecz słabiutki.Przynajmniej według mnie.
1
Rekord Ronaldo zachowany.
1
Neuer i Thiago mega mega zawody.
2
Tryplet Bayernu!
0
Coutinho przypakowal?
0
Coman złota pilka!
1
Manu Neuer świetny dysponowany. On jest stworzony do wielkich meczy.
0
Thiago woooow. Pięknie gra.