1

@Ghotti No ale Eden dużo młodszy jest chyba.

2

@Kwiatek67 Trzeba pamiętać że Messi ma tylko rok kontraktu i 33 lata.

3

@student97r Romek szaleje w tym okienku.

3

@Coutinho007 Tymbardziej że Jesus ma potencjał na wielkie granie.

9

Jesus jakby złapał jakiś dobry feling z Cou to może coś by z tego było. Na skrzydłach jest Fati, Dembele czy Trincao.

1

Mam nadzieję że chociaż coś fajnego wynegocjuja za Messiego. Taki Jesus byłby naprawdę spoko +trochę hajsu.

1

@D10SLEO podobno z next przeciwnikiem ma być ale może uda się wcześniej bo OKC już dogonilo i jest2:2

3

31 urodziny obchodzi dziś gwiazda Houston Rockets a mianowicie James Harden. Można go nie lubić ale fakt jest taki że jest geniuszem. Oby grał jak najdluzej.

32

Wydaje mi się że Messi nie ucieka z tonącego statku bo on już dawno zatonął. W sumie to i tak długo wytrzymał. Ile lat można stać w miejscu tak jak Barcelona.

24

Serio są tu osoby które myślą że City da 700 baniek za Messiego? O.o

1

Może w końcu Messi chce się zmierzyć z deszczowym Stoke w pucharze ligii.

0

@bixmix tyyy fanbojuu

1

@PatrychoO A ja dwie Paryża i gitara:d

0

@Bartunek Niby tak a jednak nie do końca

4

Nie trzeba być kibicem by oglądać mecze danej drużyny.Ja tam oglądam prawie wszystkie City i jest spoko.

4

Może to jest właśnie ten czas by zespół nauczył się grać bez Messiego.Juz trochę to męczyło od 3 lat liczyć na jednego zawodnika.

3

@Kajtek77 Jeszcze stary Ramos xD

1

Zmiażdzone Dallas przez LAC w piątym meczu. W końcu George zagrał na miarę swoich umiejętności. Najlepszy na parkiecie. Zdobył 35pkt a nie grał do końca.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kuszą te kursy mocno.

0

Jeszcze nic nie wiadomo ale gdyby Messi odszedł to mielibyście jakiś żal czy coś w tym stylu w stosunku do niego czy raczej za to co zrobił dla klubu może odejść gdzie chce, kiedy chce, o której chce i za ile chce?

0

Okaże się jeszcze ze Messi odejdzie a Amigosi zostaną.

6

Mogliby już dać tego Messiego bo trzeba będzie zmienić skład w fantasy.

12

Przynajmniej strona będzie chodziła płynniej bo część kibiców odejdzie.Zawsze jakiś plus.

5

@GadulkiGembulki Mnie scina facet bo baby nie umia we fryzjera.

3

A może Messi wie że obecna drużyna nie ma zbyt dużo do zaoferowania i nie chce ostatnich lat marnować.Smutne ale cóż poradzić.

1

@Bykunn też tego nie kminie

0

@Persyfl W sensie dycha dla niego.

1

@Chakalaka 10 dla Coutinho

2

W sumie ciekawe ile Messi by kosztował w fpl :D. @Bykunn @Kajtek77 @tobiasson92 @JimMorrisonFCB

5

@BarcaInfo To on pierwszy mówił o Njr czy się mylę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?