Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti No ale Eden dużo młodszy jest chyba.
2
@Kwiatek67 Trzeba pamiętać że Messi ma tylko rok kontraktu i 33 lata.
3
@student97r Romek szaleje w tym okienku.
3
@Coutinho007 Tymbardziej że Jesus ma potencjał na wielkie granie.
9
Jesus jakby złapał jakiś dobry feling z Cou to może coś by z tego było. Na skrzydłach jest Fati, Dembele czy Trincao.
1
Mam nadzieję że chociaż coś fajnego wynegocjuja za Messiego. Taki Jesus byłby naprawdę spoko +trochę hajsu.
1
@D10SLEO podobno z next przeciwnikiem ma być ale może uda się wcześniej bo OKC już dogonilo i jest2:2
3
31 urodziny obchodzi dziś gwiazda Houston Rockets a mianowicie James Harden. Można go nie lubić ale fakt jest taki że jest geniuszem. Oby grał jak najdluzej.
32
Wydaje mi się że Messi nie ucieka z tonącego statku bo on już dawno zatonął. W sumie to i tak długo wytrzymał. Ile lat można stać w miejscu tak jak Barcelona.
24
Serio są tu osoby które myślą że City da 700 baniek za Messiego? O.o
1
Może w końcu Messi chce się zmierzyć z deszczowym Stoke w pucharze ligii.
0
@bixmix tyyy fanbojuu
1
@PatrychoO A ja dwie Paryża i gitara:d
0
@Bartunek Niby tak a jednak nie do końca
4
Nie trzeba być kibicem by oglądać mecze danej drużyny.Ja tam oglądam prawie wszystkie City i jest spoko.
4
Może to jest właśnie ten czas by zespół nauczył się grać bez Messiego.Juz trochę to męczyło od 3 lat liczyć na jednego zawodnika.
3
@Kajtek77 Jeszcze stary Ramos xD
1
Zmiażdzone Dallas przez LAC w piątym meczu. W końcu George zagrał na miarę swoich umiejętności. Najlepszy na parkiecie. Zdobył 35pkt a nie grał do końca.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Kuszą te kursy mocno.
0
Jeszcze nic nie wiadomo ale gdyby Messi odszedł to mielibyście jakiś żal czy coś w tym stylu w stosunku do niego czy raczej za to co zrobił dla klubu może odejść gdzie chce, kiedy chce, o której chce i za ile chce?
0
Okaże się jeszcze ze Messi odejdzie a Amigosi zostaną.
6
Mogliby już dać tego Messiego bo trzeba będzie zmienić skład w fantasy.
12
Przynajmniej strona będzie chodziła płynniej bo część kibiców odejdzie.Zawsze jakiś plus.
5
@GadulkiGembulki Mnie scina facet bo baby nie umia we fryzjera.
3
A może Messi wie że obecna drużyna nie ma zbyt dużo do zaoferowania i nie chce ostatnich lat marnować.Smutne ale cóż poradzić.
1
@Bykunn też tego nie kminie
0
@Persyfl W sensie dycha dla niego.
1
@Chakalaka 10 dla Coutinho
2
W sumie ciekawe ile Messi by kosztował w fpl :D. @Bykunn @Kajtek77 @tobiasson92 @JimMorrisonFCB
5
@BarcaInfo To on pierwszy mówił o Njr czy się mylę?