Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@justfootball Michael Scofield ze skazanego na śmierć.
1
@SamuraJack Jesus
Fati-Griz/Cou-Dembouz
FDJ-Pjanic
Alba-Lenglet-Pike-Semedo lub ktoś nowy
Marc
4
@JimMorrisonFCB Nigdy ale to przenigdy nie oglądałem gwiezdnych wojen. :v
8
Zlatan przedłuża kontrakt z Milanem.Ten facet nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.Skąd w nim tyle energi do dalszej gry to ja nie wiem.Cały Ibra.
4
@Berniś Powie jak będzie wiedział że odchodzi.Jak teraz by powiedział a by się nie udało to niemiałby po co wracać.
5
@masq Powinni się zabrać za Amigosów.
2
@BarcaInfo I tak powinno się to odbyć.Po co na siłe go trzymać?Zrobił tyle dla tego klubu że zasługuje na odejście.
1
Kursy z Fortuny o Messim:
City-1.55
Barcelona-2.00
Inter-7.00
Paryż-13.00
United-16.00
1
@BarcaInfo Jeśli chce odejść to nie ma sensu go na siłę trzymać.Tu są potrzebni zawodnicy którzy będą w 100 skoncetrowani na grze w Barcelonie a jeśli Leo chce się pożegnać to trzeba się dogadać i tyle.
5
@eckov A co ma powiedzieć jak pewnie sam nie wie że na 100% odchodzi?Ma powiedzieć a pozniej się okaże że nic nie wypali?
8
@itmustbejoke W Bayernie się biega więc odpada.
1
@matirix20 Ronaldo to nie tylko talent a przedewszystkim niesamowita mentalność.Ten chłop chce wygrać nawet jak gra w tenisa z ziomami.Tak Evra mówił ostatnio.
4
@Filip_10 Taco jest świetny. Każdy jego album mi siada mocno.
0
@Coutinho007 W sumie ciekawe czy się odnajdzie tam.
7
@Coutinho007 Melo to pewnie teraz jest na melo
3
@PatrychoO Ogólnie Leo w Premier League to byłby hit.Ta liga i tak jest niesamowicie oglądana i promowana.Z Messim byłby kosmos.
3
Miał się właśnie dziś odbyć mecz w cs'a ale zespoły z USA stwierdziły że jednak nie zagrają z powodu ostatniego incydentu rasistowskiego.
https://www.hltv.org/news/30201/esl-one-cologne-match-postponed-as-chaos-join-protest-against-racism-and-police-brutality-in-the-us
11
@Barwindg Zaskakujące jest jednak to że ten owy rasizm działa tylko w jedną stronę.
0
@TheRobertos Otóż tak.Jakośc jest spoko a cena jak cena. .;v
0
Myślicie że gdzie leży największy problem w polskiej piłce?Że to wygląda jak wygląda.
0
@TheRobertos Otóż tak.Chyba że masz jakiś internet slaby.
0
@MESSIah16 Kuna może jeszcze trochę nastrzelać ale fakt oddac Jesusa to będzie lekki szok bo idealny następca Aguero.
1
@Daro-GucioFcB Ale to Messi chce odejść nawet jak Bartek odejdzie.Zresztą Bartka za rok tu nie będzie.Wydaje mi się ze to nie on jest głównym powodem.
6
Tylko LAL i LAC byli za zawieszeniem sezonu.Panom z LA Hollywood się załączyło.
1
@kkbarca No dobra to Fati i Trincao robią rajdy.
0
@PanZagadka Nie tym razem panie zagadka
28
Dembele robi rajdy przez cale boisko,Jesus i Coutinho grają joga bonito,Griezmann zakłada siaty i strzela same okna lewą nogą a Frenkie gra niczym Zidane i Iniesta w środku pola.
Tak będzie.
0
@BarcaInfo No i dobrze.Po odejściu Messiego może byc kluczowy.
1
@Fawrf Mam taką samą i równiez polecam mocno.
2
@Gomess Bierz jakąś philipsa.Mega dobre.
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/golarki/maszynka-philips-onleblade-qp662-20-face-body?gclid=EAIaIQobChMIlpPa0_K76wIVzACiAx27JQ47EAQYAyABEgJCYPD_BwE&gclsrc=aw.ds