Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto jeszcze nie jest w lidze fantasy #rambla ? Kod-m4k0sh
Jak macie jakieś pytania dotyczace samej gry itd to pytajcie.
ps Dumny jestem bo jest już nas nawet sporo.
1
@Veb1233 Ciekawa opcja.Mou lubi takich zawodników.
2
Dla Houston Rockets dobrze że mecze przełożyli bo przynajmniej Westbrook się wylczy i będzie gotowy do gry.
2
@TR3YWAY Z bólem ale odejście z Liverpoolu do Barcelony to będzie dla niego krok wstecz.
0
@Lucky_Luke Kursy są zbliżone do zostania jak i odejścia.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ooo.I to jest ciekawa opcja.
1
@Coutinho007 Griezmann pasuje do 7.Dembele do 11 a chyba za wcześnie na 10 dla Fatiego.
2
@Coutinho007 Najbardziej by mu pasowała 10.
0
@Bykunn No można sporo zarobić tylko pytanie na czym.Szczerze to sam nie mam pojęcia czy zostanie ;v
0
Kursy na obecną sytuację Messiego :
Zostanie - 1.85
Odejdzie do City - 2.05
Widać że nawet bukmacherzy nie wiedzą.
0
@foczkyyyhg Co masz na swoją obronę ?
0
@cat_r37 W Bayernie na tej pozycji obecnie gra Muller który jest świetny.
3
@avanes To jest club de Amigos.
2
@masq Z tych ,,najlepszych'' to zostanie chyba Griezmann i Hazard.No i są jeszcze Felix,Coutinho,Ramos czy Benzema.
0
@Pawelec7 Nie no tak w miare zbilansowany
1
@Pawelsky Za darmo to chyba będzie mimo wszystko zbyt duża strata dla Barcelony.
1
@cat_r37 Pewnie dlatego że w Liverpoolu nie było pozycji numer 10 tak jak jest w Brazyli.
1
@cat_r37 W Barcelonie wyglądał kiepsko.10 to jest jego pozycja.
0
@ShawnC Tylko nie wiem czy Coutinho dałby rade na LS.Może bez Messiego byłby lepszy.Nie wiem.
4
@Rewolucja123 No Cou albo Griezmann za napastnikiem.Dla obu to ich naturalna pozycja.
4
Jesus
Fati-Coutinho-Dembele
FDJ-Pjanic
Alba-Lenglet-Pique-Semedo (lub ktoś nowy)
Ter Stegen
Takie coś bym widział jeśli Leo by opuścił Barcelone.Nie wiem co by było z Griezmannem.Na papierze nie wygląda to zle.
2
@student97r No niestety.Jak wiemy zazwyczaj po sromotnych porażkach jest u Leo cisza.
1
@NeroTFP Też tak myślę.W końcu Bayern gra na miarę oczekiwań.Wszystko tam gra.A jak coś gra to się nie zmienia ;v
0
Gorzej będzie jeśli Barcelona nie pozwoli odejść Messiemu a ten będzie właśnie chciał odejść.Niby klub może zablokować jego transfer ale nie wiem czy to będzie dobre zarówno dla Messiego jak i samego klubu.
1
@tbas Ale Leo nie jest obrażany.
0
@Pawelec7 No u mnie od drugiej kolejki Bruno,kdb,Martial i Auba ;v
1
Top 10 najbardziej używanych zawodników do składów w fpl.Dziwi ktos?Dla mnie jednak brak Sterlinga.To zazwyczaj był taki pewniaczek.Wysoka pozycja Mitrovicia.
https://x.com/FPLMadness89/status/1296081764864098305
6
Myślę że Messi już sam wie że coś się skończyło.Dużo osób pyta dlaczego nic mówi?Pewnie dlatego że chce mieć 100% pewność że ma możliwość odejścia.Bo co by było gdyby powiedział ,,odchodzę''a jednak by został.
0
@Kamiloza91 Teoretycznie ale wiadomo jak to jest
0
@Barney Oczywiście że może odejść.