0

Szkoda ale cóż.


3

@Bykunn W siatkówce naprawdę musisz być dobrym by zaistnieć.Nie wystarczą warunki.Musisz mieć to coś.

3

@damian16161212 A ja tam mu życzę sukcesów gdziekolwiek pójdzie.Czemu frajerski klub?

1

@damian16161212 Będziesz zle życzył Messiemu bo pójdzie do Paryża?
O.O

0

Van de Beek,Pogba i Bruno w środku pola.Ale to byłby sztos.Każdy praktycznie co innego oferuje.

4

@kerouac klasyka swirze

1

Czuje że to będzie sezon ARSENALU.

1

Wolicie by Messi za rok odszedł za darmo godnie pożegnany czy za siano i zawodników ale w kiepskim stylu ?

9

@Criss18Barca Oczywiście że nie.

8

Aj Bruno.Ty świrusie.


0

Ulubiony cytat z Batmana z całej trylogii Nolana?

0

@Messibestplayerintheworld Oo.Dobry typ.Tylko że tam jest Vardy.Chyba że na 2 napastników.

0

@itmustbejoke W Angli ale w słabszym klubie.

1

@kerouac W sumie to nic byku

2

@kerouac 2-licowość

0

@Woland10 ,,Musi wytrzmać z wypalonymi gwiazdeczkami''?To ja nie rozumiem o co chodzi.

2

@Woland10 Myślisz że obecni amigosi nie odpowiadaja Messiemu?

4

@BaroPodertos Ten zwód który jest na 1 video jest bardzo często wykonywany przez niego.

0

@LuisSalvano Barto tylko jest do Marca i Messi napewno by tak nie ryzykował.Jak dla mnie to musi mieć większy powód.Zobaczymy zresztą.

1

@LuisSalvano Wątpie żeby mu chodziło tylko o Bartomeu.

0

@Pepiko Ponad 2.00

0

@symtoni_sym Nie ma szans

1

Osoby które są pewne pozostania Messiego to polecam zagrać bo jest bardzo dobry kurs ^^

0

@MESSIah16 Niby tak ale wciąż ma duże braki.Zresztą jeśli będzie chciał być najlepszy to będzie musiał mieć najlepsza druzyne.Bez jednego nie ma drugiego.

0

@MESSIah16 Nie zdominuje.Ostatni który to był to LeBron a obecnie jest wysyp świetnych zawodników.Jak mialby ktoś dominować to chyba jednak Giannis.

2

Komentarz usunięty

3

@MESSIah16 Zawodnik NBA ci powie że to trashtalk i gitara

0

Należycie do grupy która głosi że bez Messiego to Barcelona zacznie lepiej grać czy do grupy że bez Messiego Barcelona może szukac miejsca w LE a może pośrodku?

2

@equwesta Ciekawa teoria.

5

@MesQueUnClub96 Ndombele i Pogba również.Coś zaatakowało tych francuzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?