Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ale cóż.
3
@Bykunn W siatkówce naprawdę musisz być dobrym by zaistnieć.Nie wystarczą warunki.Musisz mieć to coś.
3
@damian16161212 A ja tam mu życzę sukcesów gdziekolwiek pójdzie.Czemu frajerski klub?
1
@damian16161212 Będziesz zle życzył Messiemu bo pójdzie do Paryża?
O.O
0
Van de Beek,Pogba i Bruno w środku pola.Ale to byłby sztos.Każdy praktycznie co innego oferuje.
4
@kerouac klasyka swirze
1
Czuje że to będzie sezon ARSENALU.
1
Wolicie by Messi za rok odszedł za darmo godnie pożegnany czy za siano i zawodników ale w kiepskim stylu ?
9
@Criss18Barca Oczywiście że nie.
8
Aj Bruno.Ty świrusie.
0
Ulubiony cytat z Batmana z całej trylogii Nolana?
0
@Messibestplayerintheworld Oo.Dobry typ.Tylko że tam jest Vardy.Chyba że na 2 napastników.
0
@itmustbejoke W Angli ale w słabszym klubie.
1
@kerouac W sumie to nic byku
2
@kerouac 2-licowość
0
@Woland10 ,,Musi wytrzmać z wypalonymi gwiazdeczkami''?To ja nie rozumiem o co chodzi.
2
@Woland10 Myślisz że obecni amigosi nie odpowiadaja Messiemu?
4
@BaroPodertos Ten zwód który jest na 1 video jest bardzo często wykonywany przez niego.
0
@LuisSalvano Barto tylko jest do Marca i Messi napewno by tak nie ryzykował.Jak dla mnie to musi mieć większy powód.Zobaczymy zresztą.
1
@LuisSalvano Wątpie żeby mu chodziło tylko o Bartomeu.
0
@Pepiko Ponad 2.00
0
@symtoni_sym Nie ma szans
1
Osoby które są pewne pozostania Messiego to polecam zagrać bo jest bardzo dobry kurs ^^
0
@MESSIah16 Niby tak ale wciąż ma duże braki.Zresztą jeśli będzie chciał być najlepszy to będzie musiał mieć najlepsza druzyne.Bez jednego nie ma drugiego.
0
@MESSIah16 Nie zdominuje.Ostatni który to był to LeBron a obecnie jest wysyp świetnych zawodników.Jak mialby ktoś dominować to chyba jednak Giannis.
2
Komentarz usunięty
3
@MESSIah16 Zawodnik NBA ci powie że to trashtalk i gitara
0
Należycie do grupy która głosi że bez Messiego to Barcelona zacznie lepiej grać czy do grupy że bez Messiego Barcelona może szukac miejsca w LE a może pośrodku?
2
@equwesta Ciekawa teoria.
5
@MesQueUnClub96 Ndombele i Pogba również.Coś zaatakowało tych francuzów.