4

@deyna2018 Taco Hemingway

4

Wijnaldum świetnie funkcjonuje w reprezentacji. Strzela i asystuje i ogólnie jest go dużo. Jakby go Ronald dopasował to w sumie.. Niech go kupią.

1

@cat_r37 No Thiago to jest taka 5/6

0

Szkoda że nie zainteresowali się DVB.Idealny dla Barcelony a do tego 23 lata a już pokazuje fajny poziom.Szkoda.

1

@Artuu Zarówno Messi jak i Ronaldo są legendami w Barcelonie i Realu i nic tego nie zmieni.

3

To powinien być cel transferowy.


3

@Kwiatek67 Taka o

0

4

@PatrychoO i Ronaldo, Lukaku

1

Juve chyba obecnie najlepszy klub dla Lusito. Liga idealnie skrojona. Zespół z którym będzie walczyć o największe trofea. Oby tak.

0

@Coutinho007 Nie zdziwie się.

2

Suarez +Ronaldo? Mogli razem by robić niezłe zamieszanie.

0

@michal2007 Chyba Douglas

0

@PrinceDamon A nie mój drogi.ja tylko #vidgar

0

Wiadomo co panem na literę L ?

1

@barcelonaLM Oj nie wiem ale raczej nie

4

Fajny gest.


4

@szymon6847 On w tym wieku wskoczył na taki poziom że cieżko o coś więcej.Ma dopiero 21 lat.

0

W sumie ciekawe czy Leo jak zostanie to utrzyma status kapitana.

2

W sumie jakim cudem Westbrook ma piłkę w ostatniej akcji meczu to ja nie wiem. To nie jest clutch zawodnik. Bardzo łatwo rozczytany przez Paula. Widać że Russ nie doszedł jeszcze w pełni po tej kontuzji. Tymbardziej dziwi że był w ostatnich minutach na parkiecie. Dziwna decyzja trenera.

0

@wierbafcb Chris Paul szeffff

5

Okc wygrywa z Rockets 104 do 100 i wyrównuje stan serii 3:3.Ostatni mecz zadecyduje kto zagra w półfinale z LAL.

5

@Hushovt No Aragorn jest epicka postacią. Uwielbiam go.

5

@AnnaMarianna Niebieski

0

@PaPo To zależy. Jak masz siano to pierwsze.

0

@Hushovt Bardzo ciekawy temat swoją drogą a mianowicie Isengard.Co konkretnie masz na myśli?

1

@DaPi No cóż. Życzę Ci tego mordo bo szkoda zdrowia. Wiem że będzie ciężko. Wytrwałości.

1

@DaPi A ile palisz jeśli mg spytać?

1

@student97r Sam Doncic rozegrał świetny sezon. Jeszcze nie ma zespołu by rywalizować na poważnie ale od strony indywidualnej bardzo ładnie.

1

@DaPi Czasem do drugiego śniadania ale już rzadko. Muszę jakiś nowy opis wymyslec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?