Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@deyna2018 Taco Hemingway
4
Wijnaldum świetnie funkcjonuje w reprezentacji. Strzela i asystuje i ogólnie jest go dużo. Jakby go Ronald dopasował to w sumie.. Niech go kupią.
1
@cat_r37 No Thiago to jest taka 5/6
0
Szkoda że nie zainteresowali się DVB.Idealny dla Barcelony a do tego 23 lata a już pokazuje fajny poziom.Szkoda.
1
@Artuu Zarówno Messi jak i Ronaldo są legendami w Barcelonie i Realu i nic tego nie zmieni.
3
To powinien być cel transferowy.
3
@Kwiatek67 Taka o
0
@IronSanHybrid No no.
4
@PatrychoO i Ronaldo, Lukaku
1
Juve chyba obecnie najlepszy klub dla Lusito. Liga idealnie skrojona. Zespół z którym będzie walczyć o największe trofea. Oby tak.
0
@Coutinho007 Nie zdziwie się.
2
Suarez +Ronaldo? Mogli razem by robić niezłe zamieszanie.
0
@michal2007 Chyba Douglas
0
@PrinceDamon A nie mój drogi.ja tylko #vidgar
0
Wiadomo co panem na literę L ?
1
@barcelonaLM Oj nie wiem ale raczej nie
4
Fajny gest.
4
@szymon6847 On w tym wieku wskoczył na taki poziom że cieżko o coś więcej.Ma dopiero 21 lat.
0
W sumie ciekawe czy Leo jak zostanie to utrzyma status kapitana.
2
W sumie jakim cudem Westbrook ma piłkę w ostatniej akcji meczu to ja nie wiem. To nie jest clutch zawodnik. Bardzo łatwo rozczytany przez Paula. Widać że Russ nie doszedł jeszcze w pełni po tej kontuzji. Tymbardziej dziwi że był w ostatnich minutach na parkiecie. Dziwna decyzja trenera.
0
@wierbafcb Chris Paul szeffff
5
Okc wygrywa z Rockets 104 do 100 i wyrównuje stan serii 3:3.Ostatni mecz zadecyduje kto zagra w półfinale z LAL.
5
@Hushovt No Aragorn jest epicka postacią. Uwielbiam go.
5
@AnnaMarianna Niebieski
0
@PaPo To zależy. Jak masz siano to pierwsze.
0
@Hushovt Bardzo ciekawy temat swoją drogą a mianowicie Isengard.Co konkretnie masz na myśli?
1
@DaPi No cóż. Życzę Ci tego mordo bo szkoda zdrowia. Wiem że będzie ciężko. Wytrwałości.
1
@DaPi A ile palisz jeśli mg spytać?
1
@student97r Sam Doncic rozegrał świetny sezon. Jeszcze nie ma zespołu by rywalizować na poważnie ale od strony indywidualnej bardzo ładnie.
1
@DaPi Czasem do drugiego śniadania ale już rzadko. Muszę jakiś nowy opis wymyslec.