Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@donleo12 Niezłe porównanie
2
Niesamowite mecze w NBA które zależały praktycznie od jednej akcji meczowej.Miami wygrywa z Milwaukee 116:114 i prowadzi 2:0 w serii.Rockets pokonuja w bólach Okc 104:102 i awansują do półfinału gdzie czeka LAL.
7
Chyba mimo wszystko transfer Leo jest zatrudny do zrealizowania nawet dla City. Coś czuję że dogada się z Bartkiem i zostanie na przynajmniej rok a później się zobaczy.
0
@Coutinho007 Szczerze? Że zostanie. Bartek zrobi wszystko by został chociaż na rok.
3
Kursy z sts : Zostanie 2.55 a odejdzie do City tylko 1.50.Odważnie.
8
@vangoor Busiego nikt nie weźmie więc musi zostać.
0
@justfootball No tak średnio
1
@jark3 Tak.........tak.
0
No i zaczynamy game 2 Milwaukee vs Miami.
1
Serio ktoś wierzy że zabiorą opaskę kapitana Messiemu? O.o
0
@marcin000019 Mieli też paru młodszych takich jak np Pogba
6
Juve to lubi kupić po taniosci albo za darmo. Ile oni już takich świetnych transferów przeprowadzili.
1
@Shad Jordi Alba
0
@bartekvisca Oczywiście że tak.
0
Dziś poznamy rywala Lakers w półfinale. Rockets z OKC o 3 a już za godzinkę Milwauke z Miami.Heat wygrali pierwszy mecz dzięki genialnemu Butlerowi.
0
@Criss18Barca Jeszcze Fati :v
1
@Katalonbar Z tym wyróżnianiem może być mu trudno bo będzie grał prawdopodobnie obok Bruno i Pogby.
1
Popek razem z Coolio ma nagrać remake ,,Gangsta's Paradise''.
To by było ciekawe w sumie.Lubicie wgl ten klasyk?
0
@Hubso No ja za wiele tych kluczowych podań to nie widziałem przez ten czas od niego
0
@masq Nie wiem ale dla mnie mało pokazał jak na ten okres w którym był w Barcelonie.
4
@Hubso Technicznego czyli co?Te kółka ala Xavi ?
12
@Hubso Nie przesadzałbym że talent ma ogromny.
0
@dominik127pl Też prawda ale może w takim słabszym klubie będzie bardziej błyszczeć ;v
0
@Herato Oczywiście ze tak.Giorgio mówił zresztą o tym.
2
@Prezes_sycylijczyk O tyle szkoda że razem z FDJ mogli by złapać fajny luz w środku pola.Dobrze razem wyglądali w Aaxie.
3
Sergio Romero prawdopodobnie opuści United i przeniesie się do Aston Villi za około 8 mln.
Bardzo solidny bramkarz.Przyda się Villi.
26
Fajny filmik od Ajaxu.
https://x.com/AFCAjax/status/1301195508422266883
1
@JimMorrisonFCB Też mam Sona.Wydaje mi się że na początek jest dobrym wyborem.To na nim głównie Spurs będą się opierać.No i Kane.
4
@4drian0 Aguero będzie grał na 9.Messi wolny elektron jak zawsze.
0
@JimMorrisonFCB Pewnie się i tak wyleczy bo jednak United startuje chyba 18 także prawie 3 tyg.