14

@donleo12 Niezłe porównanie

2

Niesamowite mecze w NBA które zależały praktycznie od jednej akcji meczowej.Miami wygrywa z Milwaukee 116:114 i prowadzi 2:0 w serii.Rockets pokonuja w bólach Okc 104:102 i awansują do półfinału gdzie czeka LAL.

7

Chyba mimo wszystko transfer Leo jest zatrudny do zrealizowania nawet dla City. Coś czuję że dogada się z Bartkiem i zostanie na przynajmniej rok a później się zobaczy.

0

@Coutinho007 Szczerze? Że zostanie. Bartek zrobi wszystko by został chociaż na rok.

3

Kursy z sts : Zostanie 2.55 a odejdzie do City tylko 1.50.Odważnie.

8

@vangoor Busiego nikt nie weźmie więc musi zostać.

0

@justfootball No tak średnio

1

@jark3 Tak.........tak.

0

No i zaczynamy game 2 Milwaukee vs Miami.

1

Serio ktoś wierzy że zabiorą opaskę kapitana Messiemu? O.o

0

@marcin000019 Mieli też paru młodszych takich jak np Pogba

6

Juve to lubi kupić po taniosci albo za darmo. Ile oni już takich świetnych transferów przeprowadzili.

1

@Shad Jordi Alba

0

@bartekvisca Oczywiście że tak.

0

Dziś poznamy rywala Lakers w półfinale. Rockets z OKC o 3 a już za godzinkę Milwauke z Miami.Heat wygrali pierwszy mecz dzięki genialnemu Butlerowi.

0

@Criss18Barca Jeszcze Fati :v

1

@Katalonbar Z tym wyróżnianiem może być mu trudno bo będzie grał prawdopodobnie obok Bruno i Pogby.

1

Popek razem z Coolio ma nagrać remake ,,Gangsta's Paradise''.
To by było ciekawe w sumie.Lubicie wgl ten klasyk?

0

@Hubso No ja za wiele tych kluczowych podań to nie widziałem przez ten czas od niego

0

@masq Nie wiem ale dla mnie mało pokazał jak na ten okres w którym był w Barcelonie.

4

@Hubso Technicznego czyli co?Te kółka ala Xavi ?

12

@Hubso Nie przesadzałbym że talent ma ogromny.

0

@dominik127pl Też prawda ale może w takim słabszym klubie będzie bardziej błyszczeć ;v

0

@Herato Oczywiście ze tak.Giorgio mówił zresztą o tym.

2

@Prezes_sycylijczyk O tyle szkoda że razem z FDJ mogli by złapać fajny luz w środku pola.Dobrze razem wyglądali w Aaxie.

3

Sergio Romero prawdopodobnie opuści United i przeniesie się do Aston Villi za około 8 mln.
Bardzo solidny bramkarz.Przyda się Villi.

26

1

@JimMorrisonFCB Też mam Sona.Wydaje mi się że na początek jest dobrym wyborem.To na nim głównie Spurs będą się opierać.No i Kane.

4

@4drian0 Aguero będzie grał na 9.Messi wolny elektron jak zawsze.

0

@JimMorrisonFCB Pewnie się i tak wyleczy bo jednak United startuje chyba 18 także prawie 3 tyg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?