Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MSN1998 Problem,Taco Hemingway,Oxon,ReTo
0
@MesQueUnClub96 I City mimo wszystko
0
@Survier A kto ma lepszą oprócz Bayernu i City?
0
@JimMorrisonFCB Ja akurat z United mam tylko Bruno i Martiala i to też dopiero ich wezme na 2 kolejke ;v
7
Donny-Pogba-Bruno.Myśle że pomoc top5 na świecie spokojnie.Może nawet top3.
1
@Ghotti Co nie zmienia faktu że Donny jest świetny.A potrafi grać na kazdej pozycji w srodku pola.
2
@NaFazieHitman Świetny transfer United.Sporo wniesie.Do tego 23 lata co powoduje że on jeszcze będzie się rozwijał i rozwijał.Kwota fajna.
3
@SiSenior Słabny?Według wielu lepszy od De Jonga.
12
Wylądował.
5
@justfootball Mia Khalifa
1
@Danny Gaucho Szanuje jomke mocno.Ich halóweczki to królestwo.
0
@Tomek_TF Bosman i papierosy to były tracki
1
@Coutinho007 Ewentualnie 4-3-3 z ofensywnym Ginim.Jakoś to Kuman poskłada.W końcu to on chce jego.
0
@Coutinho007 Jeśli Koeman go chce to pewnie gdzieś go wciśnie.Może system podobny do tego z Holandi?Nie wiem.Zobaczymy.
8
@marcin000019 Czemu się nie nadaje?Aż takie koty grają w 1 składzie?
2
Jak oceniacie ten track od Reta?Fajny bicik.Technicznie też nawija fajnie jak zawsze.
0
@RobsonPL Taka nie przesadzona.W sam raz.
0
@RobsonPL Mi tam się podoba.
1
Koszulki Portugalii.
1
@Patrykl145 Tak jakoś
0
@FcBforever221 Thiago to typowa 5/6 a Wijnaldum to ofensywny pomocnik którego Koeman chce.
8
Pamiętajcie że to nasz nowy trener a mianowicie Ronald Koeman chce Giniego Wijnalduma.A więc jeśli TRENER chce to niech mu go kupią (max 25-30mln).Jakiś plan musi mieć na tą drużynę także pozwólmy mu coś tam zbudować.
0
@robsesh Ogólnie grał dobrze na początku w Realu.Asysty i bramki same się robiły a potem coś poszlo nie tak.
8
Trzeba przyznać że mocny zjazd Jamesa.Po mundialu w 2k14 myślałem że on naprawdę może rządzić na calej scenie pilkarskiej.Potencjał miał bardzo duży.
0
Greenwood o Messim :
,,Byłoby niesamowicie móc zmierzyć się przeciwko niemu. Wszyscy młodzi piłkarze znają Messiego, więc gra z nim na tym samym boisku, gra przeciwko niemu byłaby spełnieniem marzeń. Nie tylko dla mnie, ale tak naprawdę dla każdego.
Przyjście takiego zawodnika do Premier League byłoby naprawdę wielką sprawą''
/men
2
Boston wygrywa z Toronto 102 do 99 i prowadzi w serii 2:0.Swietny Tatum i Smart. Kemba chyba jedna trójkę trafił na osiem albo dziewięć rzutów ale jak ważną. :v
1
Ale fatalny mecz póki co w wykonaniu Kemby i Lowry'ego. Skuteczność tragiczna. A trójki to już wgl dramat. Kyle chyba 6 rzutów za 3 i zero trafień.Walker zresztą podobnie.
4
@deyna2018 Taco Hemingway
4
Wijnaldum świetnie funkcjonuje w reprezentacji. Strzela i asystuje i ogólnie jest go dużo. Jakby go Ronald dopasował to w sumie.. Niech go kupią.
1
@cat_r37 No Thiago to jest taka 5/6