3

@MSN1998 Problem,Taco Hemingway,Oxon,ReTo

0

@MesQueUnClub96 I City mimo wszystko

0

@Survier A kto ma lepszą oprócz Bayernu i City?

0

@JimMorrisonFCB Ja akurat z United mam tylko Bruno i Martiala i to też dopiero ich wezme na 2 kolejke ;v

7

Donny-Pogba-Bruno.Myśle że pomoc top5 na świecie spokojnie.Może nawet top3.

1

@Ghotti Co nie zmienia faktu że Donny jest świetny.A potrafi grać na kazdej pozycji w srodku pola.

2

@NaFazieHitman Świetny transfer United.Sporo wniesie.Do tego 23 lata co powoduje że on jeszcze będzie się rozwijał i rozwijał.Kwota fajna.

3

@SiSenior Słabny?Według wielu lepszy od De Jonga.

12

Wylądował.


5

@justfootball Mia Khalifa

1

@Danny Gaucho Szanuje jomke mocno.Ich halóweczki to królestwo.

0

@Tomek_TF Bosman i papierosy to były tracki

1

@Coutinho007 Ewentualnie 4-3-3 z ofensywnym Ginim.Jakoś to Kuman poskłada.W końcu to on chce jego.

0

@Coutinho007 Jeśli Koeman go chce to pewnie gdzieś go wciśnie.Może system podobny do tego z Holandi?Nie wiem.Zobaczymy.

8

@marcin000019 Czemu się nie nadaje?Aż takie koty grają w 1 składzie?

2

Jak oceniacie ten track od Reta?Fajny bicik.Technicznie też nawija fajnie jak zawsze.


0

@RobsonPL Taka nie przesadzona.W sam raz.

0

@RobsonPL Mi tam się podoba.

1

Koszulki Portugalii.


1

@Patrykl145 Tak jakoś

0

@FcBforever221 Thiago to typowa 5/6 a Wijnaldum to ofensywny pomocnik którego Koeman chce.

8

Pamiętajcie że to nasz nowy trener a mianowicie Ronald Koeman chce Giniego Wijnalduma.A więc jeśli TRENER chce to niech mu go kupią (max 25-30mln).Jakiś plan musi mieć na tą drużynę także pozwólmy mu coś tam zbudować.

0

@robsesh Ogólnie grał dobrze na początku w Realu.Asysty i bramki same się robiły a potem coś poszlo nie tak.

8

Trzeba przyznać że mocny zjazd Jamesa.Po mundialu w 2k14 myślałem że on naprawdę może rządzić na calej scenie pilkarskiej.Potencjał miał bardzo duży.


0

Greenwood o Messim :
,,Byłoby niesamowicie móc zmierzyć się przeciwko niemu. Wszyscy młodzi piłkarze znają Messiego, więc gra z nim na tym samym boisku, gra przeciwko niemu byłaby spełnieniem marzeń. Nie tylko dla mnie, ale tak naprawdę dla każdego.
Przyjście takiego zawodnika do Premier League byłoby naprawdę wielką sprawą''
/men

2

Boston wygrywa z Toronto 102 do 99 i prowadzi w serii 2:0.Swietny Tatum i Smart. Kemba chyba jedna trójkę trafił na osiem albo dziewięć rzutów ale jak ważną. :v

1

Ale fatalny mecz póki co w wykonaniu Kemby i Lowry'ego. Skuteczność tragiczna. A trójki to już wgl dramat. Kyle chyba 6 rzutów za 3 i zero trafień.Walker zresztą podobnie.

4

@deyna2018 Taco Hemingway

4

Wijnaldum świetnie funkcjonuje w reprezentacji. Strzela i asystuje i ogólnie jest go dużo. Jakby go Ronald dopasował to w sumie.. Niech go kupią.

1

@cat_r37 No Thiago to jest taka 5/6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?