Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DoctorSleep No ja zielska jeszcze nawet nie spróbowałem :v
1
@puyol_presidend5 Najgorszy jest początek bo czuje organizm że potrzebuję tego ale potem z górki :v
2
@norbi77 To jest taka optymalna dla mnie waga :d
22
Dziś właśnie zaczął się mój trzeci miesiąc bez słodyczy (soków, herbaty z cukrem chipsów i ogolnie wszystko co ma cukier w większych ilościach) i powiem wam że czuję się świetnie. Na początku myślałem że się nie uda ale jakoś poszło i planuje do końca roku podtrzymać to. W sumie nawet nie musiałem tego odrzucać bo ważylem 72 kg przy wzroście 1,80 a teraz równe 70 ale jakoś lepiej jest zdrowo się odżywiać i być po prostu fit. Polecam.
0
@Virusk3 Myślę żę Puig gdyby dostawał szans mógłby coś więcej pokazać niż cała nasza 2 linia.
0
@wierbafcb Czemu bez szans?
0
@wierbafcb A no tak ale nie w pełnym wymiarze.
2
Russel Westbrook wraca do gry i dziś a w zasadzie jutro zobaczymy go w meczu z OKC.Rockets będą walczyć o to by zamknąć serie 4:2 i zagrać w półfinale z LAL.
0
@Coutinho007 Jestem ciekawy w sumie co pokaże w United.Duże wyzywanie mimo wszystko dla niego.
0
@SnieguPlock Niestety ale to już za mną ;d Chociaż studia są w planach.Prawie jak szkoła.
1
@tristan87 Oj niee.Ja nie z tych.W sumie zawsze mnie dziwiło jak można nie zdać klasy w dzisiejszych czasach.
0
@SnieguPlock 20 lat to można uznać wiek za szkolny? :v
1
@marcin000019 Nie wiem ale ja np lubilem chodzić do szkoły.W sumie niedawno ją skończyłem bo rok temu.
0
@kuz Akurat oba kluby z Manchesteru charakteryzują się tym że dają wyborne tygodniówki.Taki De Gea ma 300 000 o ile się nie myle.
1
Nie za dużo mu dali.Ale jest młody to jeszcze chłopak zarobi na waciki.
1
@Criss18Barca Bo tak będzie.
14
@Bykunn Przed takim to nawet nie wiadomo w którą stronę spi3rdalać
0
@Arkon No Matić nie po to przedłużył kontrakt by siedzieć.Zobaczymy ;v
0
@VENOMStyle Można też mieszać np Dembele na lewym i Trincao na prawym.
0
@DonAndrzejos Zobaczymy jak będzie.
0
@staszek171 Chciałbym ale obrona na 99% będzie taka sama.
1
@VENOMStyle No tak.Myślę że fajna by była rywalizacja o tą właśnie pozycję.
0
@VENOMStyle Z Dembele by walczył o 1-wszy skład.
1
Oto moja 11 na 20/21.To tylko moje obiektywnie zdanie jeśli oczywiście Lio odejdzie.
Jesus/Depay
Fati-Griezmann/Coutinho-Dembele
Puig-FDJ
Alba-Pique-Lenglet-Semedo
MATS
Wydaje mi się że 4-2-3-1 będzie najlepszą formacją bo mamy dwóch bardzo dobrych zawodników na pozycję nr 10.Fajne skrzydla które mogłby robić jakąś różnice w konću.
(Dembele,Trincao czy Fati)
FDJ i Puig spokojnie by dali sobie rade w środku pola.Mega wybiegani i techniczni.Czas chyba postawic na Puiga.Semedo dałbym szanse gdyby grał z Dembele po jednej stronie.Jesli nadal by była padaka no to cóż ale sprzedać.
0
@Arkon Wydaje mi się że to właśnie Donny będzie taką asekuracją dla Pogby.Na 10 nie może grać bo jest Bruno.
0
@Coutinho007 Wlaśnie patrze co mamy do wyboru
1
@kerouac Bruno jest świetny.Ma potencjał by być KDB.
2
@JohnConstantine1899 Pewnie dlatego że kosztuje 150 baniek
0
@Arkon Inaczej chyba nie da rady.Zresztą Pogba jest 6 ;v
0
@VENOMStyle Maguire miał dobry sezon ale Lindelof gra w kratke.