0

Swoją drogą Manchester jako miasto mógłby się pochwalić że mieli w swoich drużynach dwóch najlepszych zawodników w historii piłki.

0

@Coutinho007 To musi nastąpić.Myślę że moze nawet w tym tyg.

0

@MESSIah16 Nie wydali nic w tamte okienko+hajs z Hazarda mieli+Romek nie należy do najbiednieszych ;p

7

Dziękujemy Ivanie za te 35 brmek i 42 asysty.Good luck.

2

@macio_944 Co tu powiedzieć więcej...w punkt.

4

Havertz po zgrupowaniu repki ma już być w CFC.


0

@Arkon Ale u Carletto oboje niezle pykali ;p

0

Podobno Allan z Napoli idzie do Evertonu.Jak Carlo dopnie jeszcze Jamesa to będzie niezła ekipka.Mają jeszcze świetnego Richarlisona i Calverta.

2

@Striker Jeden z najlepszych transferów względem ceny do jakości.

9

@pinasmeister A to Messi sam wygrał te trofea?Iniesta,Villa,Xavi,Neymar,Pique,Alba,Puyol i wielu innych?

0

@Arkon Gra fajnie ale na takim kontrakcie to oczekujesz all-stara i mega gwiazde a nie weterana ;v

0

@Arkon Ciężko powiedzieć.Wiele jest dziwnych kontraktów.Mimo wszystko chyba Chris Paul.

0

@marcin000019 A kogo to jest wina że ofensywny zawodnik nie może od kilku lat zafunkcjonować?Jestem pewny że Griezmann,Dembele jak i Coutinho by pokazali więcej gdyby nie Messi który chce robić wszystko na boisku.

0

@MesQueUnClub96 Wiem i myśle że spokojnie wyjdą.Nawet 3 miejsce moze wyjsc przeciez.
Mają top atak i mega srodek pola.Do tego niezla defensywa i bramakrz.

1

@MaTt_BarcaFan A jak dla mnie to będą jednym z faworytów.

0

@MesQueUnClub96 Które?

0

Ale Portugalia ma pake na euro 2021 :
-Ronaldo,Bruno,Bernardo,Felix,Trincao,Guedes,Neves.
W defensywie tez niezle.

8

Luka Doncic robił co mógł ale niestety nie na wiele to się zdało i Mavs odpadają. LAC wygrywa 4:2 w serii.Zagrają w półfinale prawdopodobnie z Utah.

0

@tristan87 Jak 23-letni Cristiano.

6

@MesQueUnClub96 No dać sobie strzelic 8 bramek to naprawdę trzeba się postarać ale jak widać dla chcącego nic trudnego.

2

@Hushovt No to również ;v

5

Biedny Bartomeu.Jego kandecja będzie kojarzyć się tylko z jednym i nie jest to tryplet z 2015.

0

@Coutinho007 On nawet w Liverpoolu jakieś mega roboty nie robi.Gra fajnie ale nic pozatym.

0

@Coutinho007 Akurat Gini to nie jest slaby zawodnik ale czy potrzebny Barcelonie?No nie wiem

0

@HERORICH2 Z tego co słyszałem to DVB bardzo chciał iść do Premier League więc i tak by było ciężko.

3

@Hushovt Future is our

24

Jak się to szybko zmienia.Kiedyś do Barcelony się przychodziło by wygrywać trofea.Teraz odwrotnie.Odchodzi się by zdobywać trofea.

0

@Yanek Spokojnie.Liga hiszpańska nie jest tak mocna jak angielska.

0

@VenoM Wolałbym chyba żeby zawodnik z pola był kapitanem.Pike ewentualnie.

2

@barcelonaLM Nie wiem ale Lubelskie to ma jakieś szczescie bo zawsze ale to naprawdę zawsze nic się tam nie dzieje i wszystko omija Lubelszczyzne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?