0

Skład Anglików na dzisiejszy mecz z Islandią.


4

@Witam Oczywiście że tak.Rekordy same się nie pobiją.

0

Statystyki Giannisa z wczorajszego meczu z Miami :
Na 21 rzutów trafił tylko 7.Do tego na 8 prób zza łuku nie trafil ani razu.
Antek bardzo słabo gra w tej serii patrząc na to że został najlepszym zawodnikiem w tamtym sezonie i duże szanse ma by nim być również i w tym.
Zawsze Harden>Giannis.

4

I Milwaukee trzeci mecz w pape. A James Harden i Westbrook to najlepszy duet ofensywny w lidze :v

1

Jutro a w zasadzie dziś fame mma. Ciekawa karta walk. Myślę że jest parę pojedynków które dostarcza dużo sportowej jakości i emocji. No jest też parę bezsensownych ale takie też muszą być bo to w końcu"fame mma".

11

@kkbarca to pierwsze

1

Polska ekipa a mianowicie xkom ago z 15:10 na 15:15 i zaraz dogrywka. Ale szkoda.

0

@Arkon Narazie Butler gniecie Giannisa ale czuję powrót dziś Greka.

1

Dobrze Szczęsny powiedział że sporo jeszcze czasu upłynie zanim będziemy mogli grać otwarta piłkę z takimi zespołami jak oranje. Już widzę ten autobus za rok w Hiszpania :v

1

Za 30 minut zaczyna się trzeci mecz między Miami a Milwaukee. Dla tych pierwszych jest póki co 2:0 w serii. A o 3 zaczyna się seria na którą najbardziej czekam Lakers vs Rockets. Ekipa LeBrona faworytem ale rakiety to bardzo niewygodny przeciwnik i nie zdziwie się jak wygrają z lakersami 4:3/2.

0

Dziś oddaliśmy tylko jeden celny strzał na bramkę. Jeden strzał na 90minut. Tragedia.

1

@masq Mi się Depay podobał w United. Za mało czasu mu dali.

1

@Kajtek77 jutro wstawiam Memphisa

3

@Coutinho007 Nic nie ryzykujemy za taką kwotę.

36

Depay jest najlepsza opcja bo żadne Rashfordy, Jesusy czy inni są nie do wyciągnięcia. Cena też pewnie by była niska. Ronald ufam tobie.

0

@BarcaInfo to 3 tier?

1

Cudowna ta piłka Frenkiego.

0

Aj Krzysiek Piątek.Fatalny dzisiaj.

0

@IronSanHybrid Ojoj.Aż mnie ucho zabolało bo mialem glosniki na full.

1

My to chyba nigdy nie będziemy grac chociaż przyjemnie dla oka.Skazani na wieczną padakę.

0

@Coutinho007 Donny na druga polowe za niego i jazda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

45

My to standardowo gramy na dwa kontakty czyli podanie i strata.

0

@Aaron10 Mason a nie Jason :D

1

Od 41 lat nie wygraliśmy z Holandią. o.o

4

Jak można zrobić tak chu.. koszulki. o.o


2

@IronSanHybrid Mało kto jest w stanie zagrać w deszczowym Stoke

6

2 dni temu kurs na zostanie Leo był 2.50.Można było ładnie ogolić buka ;p

0

@FCB24 Messiego?

1

Sezon w Anglii startuje już niedługo a tu kod do naszej ligi w fantasy :
-m4k0sh
Zapraszam serdecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?