0

W City wszyscy biegają i uczesniczą w pressingu.Musiałby Pep więcej zadań defensywnych dać np takiemu de Bruyne.

0

Mogliby do Jesusa np Laporte'a dołożyć.

1

@Bykunn Rudy nie chce z Anglii odchodzic :c

3

Już współczuje Kumanowi prowadzenia tego klubu.Cały czas dymy.Złapie pare słabych wyników i to on zaraz będzie głównie w gazetach.

3

A co na to wszystko otoczenie Neymara?

0

@Barca1992 w amrcu 2021

0

Jest różnica czy Bartek odejdzie teraz czy w marcu 2020?

0

Na stronie Arsenalu już kminią czy stać ich na Messiego.
xd

0

I cyk nowy kontrakt.

0

Jak na kapitana przystało.

0

@Zip No mi tez ;v

0

Testarossa..hmm.siedzi wam to?Nie patrząc już na samą liryke a po prostu czy kolokwialnie mówiąc wpada do ucha?


4

@Demazo Messi nie jest skrzydłowym.

0

@xBoMBoWiECx Ciężko mu będzie w Anglii bez języka.

3

Remontują boisko w lublinie przy byłym Gim nr 16.Osoby które mieszkają w Lublinie wiedzą o co chodzi.Te małe za szkołą.Do końca sierpnia i mają otwierać.
Oj będzie kopane.
https://zapodaj.net/4bfd597681f0f.jpg.html

0

@Bykunn Napewno musi być niepocieszony faktem że jego ziomo może odejść.W sumie kto by nie był gdy twój najlepszy kumpel odchodzi z drużyny.Nawet na poziomie amatorskim.

2

@jeyx77x Oj nie.To nie jest dobry moment.

1

@Kamiloza91 Nie wiem.Na mnie to już nie robi wrażenia bo raz na sezon czy dwa pojawia sie informacja że Messi cos swiruje.

1

Ile było już tych decyzji Messiego.Odchodził,przychodził,nowy kontrakt,pozniej dochodzil i tak w kółko.

2

LeBron James po raz kolejny pokazał jak mocny jest w play offach.30pkt w 4 meczu z Portland i to na jakiej skuteczności.10/12 z gry i 4/5 za trzy.Do tego 10 asyst.
Król jest jeden.

9

Teraz spokojnie Martin Brejtłejt będzie mógł grać na 9.

3

Brawo OKC 2;2 Z ROCKETS !

5

@kerouac Ja teraz wcinam kanapeczki z serkiem hohland i pomidorkiem.Polecam.

1

W sumie na początku wydaję się to zabawne ale jednak póżniej j*bie cringem.

0

@marcin000019 Ooo.Panie.To już dawno :v

3

@Hubso Nie.Patola by była.

2

@NeroTFP Sander już zagrał w PGE !

0

@Bykunn Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Tak to widze.

5

No to klasyk czyli :
Jeśli rambla nie odwoła swoich słów to wypier
A co powiedzieli?
Zebym wypier

6

@Herato Raz szamanke w metinie to mi dała bufa nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?