Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W City wszyscy biegają i uczesniczą w pressingu.Musiałby Pep więcej zadań defensywnych dać np takiemu de Bruyne.
0
Mogliby do Jesusa np Laporte'a dołożyć.
1
@Bykunn Rudy nie chce z Anglii odchodzic :c
3
Już współczuje Kumanowi prowadzenia tego klubu.Cały czas dymy.Złapie pare słabych wyników i to on zaraz będzie głównie w gazetach.
3
A co na to wszystko otoczenie Neymara?
0
@Barca1992 w amrcu 2021
0
Jest różnica czy Bartek odejdzie teraz czy w marcu 2020?
0
Na stronie Arsenalu już kminią czy stać ich na Messiego.
xd
0
I cyk nowy kontrakt.
0
Jak na kapitana przystało.
0
@Zip No mi tez ;v
0
Testarossa..hmm.siedzi wam to?Nie patrząc już na samą liryke a po prostu czy kolokwialnie mówiąc wpada do ucha?
4
@Demazo Messi nie jest skrzydłowym.
0
@xBoMBoWiECx Ciężko mu będzie w Anglii bez języka.
3
Remontują boisko w lublinie przy byłym Gim nr 16.Osoby które mieszkają w Lublinie wiedzą o co chodzi.Te małe za szkołą.Do końca sierpnia i mają otwierać.
Oj będzie kopane.
https://zapodaj.net/4bfd597681f0f.jpg.html
0
@Bykunn Napewno musi być niepocieszony faktem że jego ziomo może odejść.W sumie kto by nie był gdy twój najlepszy kumpel odchodzi z drużyny.Nawet na poziomie amatorskim.
2
@jeyx77x Oj nie.To nie jest dobry moment.
1
@Kamiloza91 Nie wiem.Na mnie to już nie robi wrażenia bo raz na sezon czy dwa pojawia sie informacja że Messi cos swiruje.
1
Ile było już tych decyzji Messiego.Odchodził,przychodził,nowy kontrakt,pozniej dochodzil i tak w kółko.
2
LeBron James po raz kolejny pokazał jak mocny jest w play offach.30pkt w 4 meczu z Portland i to na jakiej skuteczności.10/12 z gry i 4/5 za trzy.Do tego 10 asyst.
Król jest jeden.
9
Teraz spokojnie Martin Brejtłejt będzie mógł grać na 9.
3
Brawo OKC 2;2 Z ROCKETS !
5
@kerouac Ja teraz wcinam kanapeczki z serkiem hohland i pomidorkiem.Polecam.
1
W sumie na początku wydaję się to zabawne ale jednak póżniej j*bie cringem.
0
@marcin000019 Ooo.Panie.To już dawno :v
3
@Hubso Nie.Patola by była.
2
@NeroTFP Sander już zagrał w PGE !
0
@Bykunn Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Tak to widze.
5
No to klasyk czyli :
Jeśli rambla nie odwoła swoich słów to wypier
A co powiedzieli?
Zebym wypier
6
@Herato Raz szamanke w metinie to mi dała bufa nawet