Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO Dobre pytanie. Na szczęście mamy od tego trenera bo ogarnął te problemy :v
1
@RadekACCA Z jeden mecz mavs jeszcze wygrają ale Lac wygra ta serię.
0
@KmN Wiadomo jaka przyczyna?
0
@Colon To stary Chiesy?
2
@matirix20 Nie Roberto.
0
Decyzja o braniu Horforda z takim kontraktem to strzał w kolano dla 76ers.Kompletny nie wypał. Mam wrażenie że on tam wgl nie pasuje.
1
@mariosss20 no wiesz rwiemy wiśnie
2
@Hiacynk Brooklyn bez składu gra także nie dziwie się że baty dostają.Magia nba polega na tym że ten sam Brooklyn w next sezonie będzie faworytem do mistrza ;v
1
@Hiacynk Grają bez swojego top shootera czyli Bogdanovicia który przeszedł operacje i dopiero w next sezonie będzie grał.
0
@barcelonaLM Sa nierównym zespołem i to jest fakt ale w play offach grają naprawde fajnie.
1
Wielu skazywało Utah na porażke.Niektórzy nawet wróżyli 4:0 dla Denver.A tymczasem wygrywają w trzecim meczu 77 do 53 ! Sa bardzo blisko 2:1 w serii.
Conley,Gobert z 20 pkt i Dono Mitchell póki co 16.
Duma bo jakoś lubie ten zespół.
2
@Bartunek Cringowa strona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zbanowany Niby tak ale to jednak trochę smutne bo śmiejemy się głównie z jego głupoty.
3
Komentarz usunięty
1
@Mazeri z Sevillaaa
6
@Admin030 Trzy razy nie
2
@Kajtek77 Depaj na jpg.Podoba mi sie to.
9
Ostatni raz Inter wygrał jakieś trofeum 9 lat temu.To musi jednak boleć.
1
@PatrychoO Ja odpuścilem dzisiaj ;d
1
@Coutinho007 Co mam ci powiedzieć byku,.Tacy kibice.
0
@Adamski69 Chociaż w tym roku mieli mega farta z United bo powinni tam dostać z 7:2
6
Ale cringe na stronie United.Żeby tak wyzywać swojego byłego zawodnika.Mowa oczywiscie o Lukaku.
2
Bruno Fernandes królem strzelców w LE.
1
@HRYNIU dogrywka
0
Tak naprawdę jak wróci Coutinho to mamy trzy 10 : Griz,Cou i Messi który najczęściej operuje w tej strefie.Lipa.
1
@Colon Jedna ale poważna bo zerwał więzadła.
0
@arasz1819 Najwięcej na jednym zakładzie zarobiłem 2345.A tak to różnie.Raz lepiej a raz padaka ;v
6
@PatrychoO Dałbym minuty Fatiemu.
9
A najlepszym wyborem na szpice jest chyba obecnie Memphis.Szybki,dynamiczny z bardzo dobrym dryblingiem.Ma j3bnięcie w nodze.Trochę doświadczenia już ma na tym najwyższym poziomie.Ma kontrakt do 2021 więc ostatnia szansa dla Lyonu by coś zarobić.Przychodzi a w sumie już przyszedł trener który go doskonale zna i stawiał na niego regularnie w repce czy to na 9 czy na skrzydłach.Myśle że cena zamknęła by się w 30-40 mln więc nawet jakby nie wypalił (w co wątpie ) to nie byłoby takiej dużej straty.