3

@PatrychoO Dobre pytanie. Na szczęście mamy od tego trenera bo ogarnął te problemy :v

1

@RadekACCA Z jeden mecz mavs jeszcze wygrają ale Lac wygra ta serię.

0

@KmN Wiadomo jaka przyczyna?

0

@Colon To stary Chiesy?

2

@matirix20 Nie Roberto.

0

Decyzja o braniu Horforda z takim kontraktem to strzał w kolano dla 76ers.Kompletny nie wypał. Mam wrażenie że on tam wgl nie pasuje.

1

@mariosss20 no wiesz rwiemy wiśnie

2

@Hiacynk Brooklyn bez składu gra także nie dziwie się że baty dostają.Magia nba polega na tym że ten sam Brooklyn w next sezonie będzie faworytem do mistrza ;v

1

@Hiacynk Grają bez swojego top shootera czyli Bogdanovicia który przeszedł operacje i dopiero w next sezonie będzie grał.

0

@barcelonaLM Sa nierównym zespołem i to jest fakt ale w play offach grają naprawde fajnie.

1

Wielu skazywało Utah na porażke.Niektórzy nawet wróżyli 4:0 dla Denver.A tymczasem wygrywają w trzecim meczu 77 do 53 ! Sa bardzo blisko 2:1 w serii.
Conley,Gobert z 20 pkt i Dono Mitchell póki co 16.
Duma bo jakoś lubie ten zespół.

2

@Bartunek Cringowa strona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zbanowany Niby tak ale to jednak trochę smutne bo śmiejemy się głównie z jego głupoty.

3

Komentarz usunięty

1

@Mazeri z Sevillaaa

6

@Admin030 Trzy razy nie

2

@Kajtek77 Depaj na jpg.Podoba mi sie to.

9

Ostatni raz Inter wygrał jakieś trofeum 9 lat temu.To musi jednak boleć.

1

@PatrychoO Ja odpuścilem dzisiaj ;d

1

@Coutinho007 Co mam ci powiedzieć byku,.Tacy kibice.

0

@Adamski69 Chociaż w tym roku mieli mega farta z United bo powinni tam dostać z 7:2

6

Ale cringe na stronie United.Żeby tak wyzywać swojego byłego zawodnika.Mowa oczywiscie o Lukaku.

2

Bruno Fernandes królem strzelców w LE.

1

@HRYNIU dogrywka

0

Tak naprawdę jak wróci Coutinho to mamy trzy 10 : Griz,Cou i Messi który najczęściej operuje w tej strefie.Lipa.

1

@Colon Jedna ale poważna bo zerwał więzadła.

0

@arasz1819 Najwięcej na jednym zakładzie zarobiłem 2345.A tak to różnie.Raz lepiej a raz padaka ;v

6

@PatrychoO Dałbym minuty Fatiemu.

9

A najlepszym wyborem na szpice jest chyba obecnie Memphis.Szybki,dynamiczny z bardzo dobrym dryblingiem.Ma j3bnięcie w nodze.Trochę doświadczenia już ma na tym najwyższym poziomie.Ma kontrakt do 2021 więc ostatnia szansa dla Lyonu by coś zarobić.Przychodzi a w sumie już przyszedł trener który go doskonale zna i stawiał na niego regularnie w repce czy to na 9 czy na skrzydłach.Myśle że cena zamknęła by się w 30-40 mln więc nawet jakby nie wypalił (w co wątpie ) to nie byłoby takiej dużej straty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?