2

@l0Messini Grasz na tyle na ile przeciwnik pozwala. Paryż im na nic nie pozwala. Trzymają ich krótko.

2

@NeroTFP Mi również :v

0

Nie wiem jak się skończy jutrzejszy półfinał LM ale póki co duży minus. Szkoda.

7

Jakby w Argentynie wszyscy grali tak jak w klubach to topka światowa.

1

@IronSanHybrid Ja pisałem że największymi poszkodowanymi i mogą być właśnie zawodnicy Psg.

0

Liga farmerów idzie po finał :v

0

Bramka Neymara?

0

@bixmix Paryż raczej druga połowa na kontrę

1

@bixmix i tak to wygrają byku

1

@Mario96w Lyon musi zagrać po prostu swój najlepszy mecz.

0

Kurs 55 na live na Lipsk. :v

2

Żeby Neymar i Mbappe mogli szaleć to muszą Parades i Herrera zapitalac. Świetnie gra ta dwójka.

1

@Hiacynk A nie ma króla środka pola czyli Verrattiego

1

Brakuje Wernera niestety. Nie ma za bardzo jakości Lipsk z przodu.

1

@Bykunn Chciałbym na rynku takiego młodego Di Marie. Nie wiem kto mógłby nim być.

6

Dawno chyba nie widziałem tak mądrze grającego Paryża. Nie pchają na siłę. Kiedy jest okazja to przyspieszają. No i nie pozwalają praktycznie na nic RB.

0

@Bykunn Nie wiem czy to piszesz ale jeśli na serio to masz rację. Świetny piłkarz.

8

Paryż ma tyle okazji w jednej połowie co my przez 5 meczy.

0

Niestety ale Lipsk nie może wyżej nacisnac bo z przodu Paryża taki ogień że może się to szybko skończyć. No i chyba się kończy.

2

Słabo dziś gra Lipsk. A Paryż bardzo mądrze. Klepia i czasem rzuca długa na Kyliana.

5

Neymar w słupek z wolnego z 30m.

17

@regatta52 Sam chciał odejść.

11

Ja tam liczę na Paryż ze względu na lepszy finał. Mimo całej sympatii Lipsk nie da rady sobie z Bayernem ale takie Psg czemu nie.

1

Łatwo 1:0 Paryż

1

Podziwiam Neymara za tą pewność siebie. Chyba żaden piłkarz na bierze piły na środek boiska i se kiwa.

0

Łatwość w dochodzeniu do sytuacji Neymar ma niesamowita. Idealny timing.

0

Neymar na 9.Ciekawe.

1

@masq Tak powinno być

1

Hajto typuje 1:3.

1

@Arkon Eee tam. Oni oglądają w domu LM D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?