Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@l0Messini Grasz na tyle na ile przeciwnik pozwala. Paryż im na nic nie pozwala. Trzymają ich krótko.
2
@NeroTFP Mi również :v
0
Nie wiem jak się skończy jutrzejszy półfinał LM ale póki co duży minus. Szkoda.
7
Jakby w Argentynie wszyscy grali tak jak w klubach to topka światowa.
1
@IronSanHybrid Ja pisałem że największymi poszkodowanymi i mogą być właśnie zawodnicy Psg.
0
Liga farmerów idzie po finał :v
0
Bramka Neymara?
0
@bixmix Paryż raczej druga połowa na kontrę
1
@bixmix i tak to wygrają byku
1
@Mario96w Lyon musi zagrać po prostu swój najlepszy mecz.
0
Kurs 55 na live na Lipsk. :v
2
Żeby Neymar i Mbappe mogli szaleć to muszą Parades i Herrera zapitalac. Świetnie gra ta dwójka.
1
@Hiacynk A nie ma króla środka pola czyli Verrattiego
1
Brakuje Wernera niestety. Nie ma za bardzo jakości Lipsk z przodu.
1
@Bykunn Chciałbym na rynku takiego młodego Di Marie. Nie wiem kto mógłby nim być.
6
Dawno chyba nie widziałem tak mądrze grającego Paryża. Nie pchają na siłę. Kiedy jest okazja to przyspieszają. No i nie pozwalają praktycznie na nic RB.
0
@Bykunn Nie wiem czy to piszesz ale jeśli na serio to masz rację. Świetny piłkarz.
8
Paryż ma tyle okazji w jednej połowie co my przez 5 meczy.
0
Niestety ale Lipsk nie może wyżej nacisnac bo z przodu Paryża taki ogień że może się to szybko skończyć. No i chyba się kończy.
2
Słabo dziś gra Lipsk. A Paryż bardzo mądrze. Klepia i czasem rzuca długa na Kyliana.
5
Neymar w słupek z wolnego z 30m.
17
@regatta52 Sam chciał odejść.
11
Ja tam liczę na Paryż ze względu na lepszy finał. Mimo całej sympatii Lipsk nie da rady sobie z Bayernem ale takie Psg czemu nie.
1
Łatwo 1:0 Paryż
1
Podziwiam Neymara za tą pewność siebie. Chyba żaden piłkarz na bierze piły na środek boiska i se kiwa.
0
Łatwość w dochodzeniu do sytuacji Neymar ma niesamowita. Idealny timing.
0
Neymar na 9.Ciekawe.
1
@masq Tak powinno być
1
Hajto typuje 1:3.
1
@Arkon Eee tam. Oni oglądają w domu LM D