0

@kkbarca Nie wiem czy Ansu i Trincao są gotowi na wielkie granie.Chyba że sezon na przeczekanie.

1

@MateS A ja nie.Obecnie Barcelonie brakuje bardzo dużo do Bayernu.

0

@KamilZ Sterling nie bo kluczowe piłki partoli,Neymar jest wybitny ale już miał swój czas a Jadon oczywiście że tak.

8

@Kamiloza91 Jak zobaczysz Semedo w akacji to powiesz hmm gośc ma niezły,drybling,fajną technikę itd ale nie ma podstaw.To jego ustawianie się to jakiś żart.Już nie wspomne o notorycznym gubieniu krycia.

0

@Arnold1234 Tylko Aouar.

1

@Striker Oby bo Holandia obecnie ma mnóstwo talentów czy to w Ajaxie,PSV itd.

0

@Striker Opcja fajna ale wszystkich holendrów nie kupi ;v

0

@Striker Chyba jeszcze nie ale mógłby grać za tego Babela.

2

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

0

@Kubox Nigdy tego nie miałem. Musi być dziwne uczucie.

4

Nieźle wygląda Boston. Zobaczymy jak sobie poradzą bo dopiero początek meczu.

0

@PatrychoO Griezmann do sprzedania? :p

9

@barcelonaLM Aouar - fdj-Riki.

12

Dzięki Kumanowi możliwe że przyjdzie tu jakiś dodatkowy Holender lub kilku. Oby bo Holandia ma obecnie wielu perspektywicznych piłkarzy.

7

@Bartek22 Fajnie że ktoś tu wymienił Pike. Mam nadzieję że on akurat zostanie.

0

@ksobi kurcze mi też a ostatnio czytam że ble itd

2

0

@Messibestplayerintheworld A propo wody jaka polecasz? Ja osobiście pije żywca.

0

@chudymc Pepsi czarne lepsze od wszystkiego.

35

Niestety ale Busquets się nie nadaje na obecny futbol. Piłka obecnie jest zbyt dynamiczna dla takich zawodników jak Busi.

1

@Criss18Barca Siwy go nie odda.

1

Ale Brooklyn dostaje baty od Toronto.

2

@Homeopata8989 Też jestem Fanem Conte i mu kibicuje.

0

@MESSIah16 Zasłużone.

3

Pytanie jak Lautaro będzie funkcjowal bez Lukaku który jest czołgiem.

4

@Janiama Przeciwnik też nie jakiś mocny warto zauważyć.

3

Ale Conte sobie stworzył idealny duet. Siła Lukaku +zwinnosc i inteligencja Lautaro. Ładnie.

5

Donovan Mitchell robi 57 pkt ale to i tak nie wystarcza i Utah przegrywa po dogrywce z Denver.

2

@sebasek99 koniu ty to masz wyobraźnię

2

@Kajtek77 Fajna zabawa. Polecaaaaam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?