Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymon6847 On w Interze jest chyba
4
@MichVeB To jest możliwe.W dwumeczu obie ekipy raczej bez szans ale że jest to jeden mecz to kto wie.
3
@szymon6847 Na podstawowy skład jest po prostu za słaby.Futbol obecnie jest zbyt dynamiczny dla takich zawodników jak Busi.Gościa mocniej nacisną pressingiem i go nie ma.
6
@szymon6847 Busquets od dawna powinien być tylko rezerwowym.Ewentualnie na słabszych przeciwników.
3
.............. @kerouac
1
@bartekvisca Poczatęk września
1
@baciar12 Nie w takim klubie jak Barcelona.
0
@kamilop A ja bym jednak poszukał bardziej kompletnego obrońcy.
0
@FC1899Barca Już za pózno by Messi gdzieś odeszedł.Obstawiam że jeszcze 2/max 3 lata i skończy kariere.
2
@NeroTFP Zobaczymy jak im dzisiaj pójdzie :D
3
@TheGoldenEleven Gnabriego za Czupo Motinga.
3
@Veb1233 Wow 3 angielskie pod rząd po 3 razy
1
Kursy :
Lipsk vs PSG 4.80-1.75
Lyon vs Bayern 9.65-1.25
7
@NeroTFP @dominik127pl twój ulubieniec
0
@Herato Oczywiscie ze nie.
1
@PatrychoO W Paryżu najlepiej by mu było.
5
No nie siada im ta LM ewidetnie.
City 16/17: 1/8
City 17/18: ćwierćfinał
City 18/19: ćwierćfinał
City 19/20: ćwierćfinał.
3
@Hiacynk Też tak uważam.
1
@Pawlak1992 Format rozgrywek powoduje że tak naprawde każdy ma szanse i dlatego widzimy Lipsk i Lyon dalej.
5
@Kuracjusz Lepiej niż Bayern
0
@Veb1233 Ciekawe starcie jutro.Myslisz ze dadza rade United?
0
W sumie to jest niesamowite że tak wybitny trener jakim jest napewno Guardiola sięgnął po LM prawie 10 lat temu.
6
Lubie lige francuską i uważam ze jest niezła ale oni mieli jednego przedstawiciela w półfinale LM raz na x lat także spokojnie ;v
2
Z ligi hiszpanśkiej i angielskiej tylko została Sevilla i United.Słabiutki sezon w wykonaniu tych lig w europejskich pucharach.
3
@Janiama I to kolejny rok w którym odpada z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.Szkoda.
1
@Rust_Cohle Bo akurat w Polsce trochę juz się rzygac chce od tego Bayernu.
11
Mam nadzieje że jesli awansuje Paryż do finału to również zamknie finał.Chyba nie przeżył bym tego że gdzie nie wszedłbys to będzie Bayern,Bayern,Bayern.
Także Bułka naprzód ;v
1
@Hiacynk Paryż i Bayern to jednak byli faworyci do wygrania LM.
5
@Striker ahhahahah poskładane brawo Kylian
3
@tobiasson92 Ja również.Bayern jakoś mi napsuł mocno smaka.