Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ogórkówa bundesliga leje la ligę na pełnej :v
11
W sumie wystawienie tego składu to było już wywieszenie białej flagi.
1
@kerouac Mamy o tyle szczęście że liga dużo słabsza od premiery League.
0
Tak szczerze wierzył ktoś w awans?
0
Davies szybka nóżka jak Neymar
2
Po tej połowie Neuer wyjaśnia brutalnie Ter Stegena niestety.
1
Jeszcze 45 minut i wakacje
0
Mam nadzieje ze nie beda ryzykowac Dembele,
0
Tylko żeby nam nie zrobili Brazyli z 2k14.
1
Dembele.Ufam tobie.
0
Goretzka stał się mega dzikiem.Kiedyś taki chudziutki był.
6
@xVENUMx a były 2koła xD
3
Sergio De Jong czyli Busquets
2
Lusito wyglada jak w 2k13.
0
Jak to mówią : Igrzyska czas zacząć.
32
Ale hajpowany jest Lewy w polsacie.Niby rodak ale to aż niesmaczne się robi.
1
Laysy i pepsi są więc można oglądać.A wy co jecie/pijecie ?
0
@Transu96 O ile będzie co odmieniać
4
Zobaczymy czy Setien przybije piątke Sarriemu po tym meczu ;v
2
@Bykunn Nie wiem ale dla mnie to dziwne.Przynajmniej Griezmann dałby maxa i będzie zasuwał.
6
Jak nie jest przekonany do Griezmanna w ofensywie to mógł go wpuscic do drugiej lini.Chłop zasuwa w defensywie jak mało kto.Wybiegany bo na spokojnie może grac 90minut.Wydaje mi się że dałby więcej niż np Roberto.Zobaczymy.
13
Informacja o skladach dobitnie pokazuje jak bezsensowny był transfer Griezmanna.Chłop za 120 baniek o nieprzecietnych umiejetnościach ląduje na ławce w najważniejszym meczu w sezonie.
0
Myślicie że gdyby nie potworna kontuzja która przytrafiła się Nazario to byłby uznawany za lepszego od Cristiano i Messiego? W wieku 23 lat strzelił ponad 190 bramek w 220 meczach.Pozniej kontuzja i Ronaldo wrócił ale już nie był aż tak dobry jak przed nią.
0
@IronSanHybrid Chyba tak ;d
1
@VamosRakieta @sintesox Dziękuje panowie
1
Zanotował ktoś więcej udanych dryblingów w jednym meczu w LM niż Neymar ?
(16/20 ostatnio z Atalanta)
Może ty wiesz @BarcaInfo .
1
@Homeopata8989 A wtedy kibic United wyskakuje : A ile ma mistrzostw Handanovic a ile van der Sar?
2
@tobiasson92 Bayern jest faworytem i wszyscy to chyba wiedzą.Zobaczymy co pokaże boisko.
3
@adi7adi8 Super wiadomosc.
0
@Danny Gaucho Mendes ma chyba wszstkich Portugalczyków ;v